Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня, прошу допомоги по заповненнют книги доходів та витрат для ФОП на загальній системі оподаткування та платника ПДВ, а саме питання відноситься до графи 6 , 9 та 10. Якою датою потрібно заповняти дані витрати, чи відносити до отримання поточного доходу чи можливо в день їх виникнення??? Підприємець надає транспортні перевезення. Наприклвад: було куплено запчастини(з заміною) до авто та ДП, проте не оплачено, також було виплачено З/П+ВНЕСКИ. водій поїхав у відрядження за даний рейс перерахували кошти. ЯК ПРАВЕЛЬНО ЦЕ ВСЕ У КНИЗІ ОПИСАТИ???
Дуже буду вдячна за допомогу, а то взяла підприємця за рік в якого жодного запису немає, роблю перші спроби упорядкування((((
Подскажите,пожалуйста,нужно ли регистрировать эту книгу,если у ФОпа нет деятельности и доходов?ФОП перешел с единого налога на общую систему.
Quote
olgau
Подскажите,пожалуйста,нужно ли регистрировать эту книгу,если у ФОпа нет деятельности и доходов?ФОП перешел с единого налога на общую систему.
Потрібно


До книги відношу витрати тільки оплачені.Гр.6-це витрати оплачені та використані у діяльності.В мене гр.6=гр5. Гр.9 це витрати на оплату праці- виплачена з-та,ЄСВ та ПДФЛ. гр. 10 -інші - комісія банку, оренда, та інші напряму,не зв"язані з основною діяльністю(витрати на транспортні перевезення -гр.5).
Підкажіть. будь-ласка,за якою формою зараз діє книга обліку доходів і витрат???
В мого фопа зараз книга (погоджено і затверджено до використання ГДПІ України лист №14-114/10-024 від 31.01.96р.....
Quote
Lia21
Підкажіть. будь-ласка,за якою формою зараз діє книга обліку доходів і витрат???
В мого фопа зараз книга (погоджено і затверджено до використання ГДПІ України лист №14-114/10-024 від 31.01.96р.....

Затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України 16.09.2013 №481
krysor, а Ви ст 5 переносите в ст 6 датою отримання витрат чи після отримання коштів за надані послуги які потягнули за собою дані витрати????
Quote
Myami
Quote
Lia21
Підкажіть. будь-ласка,за якою формою зараз діє книга обліку доходів і витрат???
В мого фопа зараз книга (погоджено і затверджено до використання ГДПІ України лист №14-114/10-024 від 31.01.96р.....

Затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України 16.09.2013 №481
але ця діятиме з 1 січня, а до 31 грудня яка форма діє? Що у вас написано на старій книзі в правому углі?
Quote
Lia21
Quote
Myami
Quote
Lia21
Підкажіть. будь-ласка,за якою формою зараз діє книга обліку доходів і витрат???
В мого фопа зараз книга (погоджено і затверджено до використання ГДПІ України лист №14-114/10-024 від 31.01.96р.....

Затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України 16.09.2013 №481
але ця діятиме з 1 січня, а до 31 грудня яка форма діє? Що у вас написано на старій книзі в правому углі?
Вам відповіли правильно. Зараз (починаючи з 18.10.2013) діє ця книга. Перед цим була за 1025-м наказом від грудня 2010-го року. А те що у Вас, це взагалі незрозуміло що. Видно якась адаптація ф. 10 до тодішніх реалій.
Quote
rs_2012
Quote
Lia21
Quote
Myami
Quote
Lia21
Підкажіть. будь-ласка,за якою формою зараз діє книга обліку доходів і витрат???
В мого фопа зараз книга (погоджено і затверджено до використання ГДПІ України лист №14-114/10-024 від 31.01.96р.....

Затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України 16.09.2013 №481
але ця діятиме з 1 січня, а до 31 грудня яка форма діє? Що у вас написано на старій книзі в правому углі?
Вам відповіли правильно. Зараз (починаючи з 18.10.2013) діє ця книга. Перед цим була за 1025-м наказом від грудня 2010-го року. А те що у Вас, це взагалі незрозуміло що. Видно якась адаптація ф. 10 до тодішніх реалій.

А нарахунок того що стара книга діє до 31 грудня???
"після отримання коштів за надані послуги які потягнули за собою дані витрати".Я ставлю в книзі усе по датам коштів,тобто по даті списання з поточного рахунка(щоб не помилитися,бо обсяги в мене немаленькі).Скільки перевірок було і нац.план,і позаплан, і ЕККА,зауважень від ДПІшників не надходило.
Quote
Lia21
А нарахунок того що стара книга діє до 31 грудня???
Це тілики лист податкової і не більше. Як лист може перекреслювати закон?
Quote
Myami
Quote
Lia21
Підкажіть. будь-ласка,за якою формою зараз діє книга обліку доходів і витрат???
В мого фопа зараз книга (погоджено і затверджено до використання ГДПІ України лист №14-114/10-024 від 31.01.96р.....

Затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України 16.09.2013 №481

Это и есть новая книга, официально с 18.10.2013 все ФОПы ОС должны были перейти на новую книгу, но в связи с тем, что в 01 января появится новая услуга-электронная книга доходов и расходов, бумажный вариант якобы разрешили вести до конца года
Quote
Lia21
Quote
rs_2012
Quote
Lia21
Quote
Myami
Quote
Lia21
Підкажіть. будь-ласка,за якою формою зараз діє книга обліку доходів і витрат???
В мого фопа зараз книга (погоджено і затверджено до використання ГДПІ України лист №14-114/10-024 від 31.01.96р.....

Затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України 16.09.2013 №481
але ця діятиме з 1 січня, а до 31 грудня яка форма діє? Що у вас написано на старій книзі в правому углі?

А нарахунок того що стара книга діє до 31 грудня???
Старая книга действует до конца года согласно письму, но это всего лишь рекомендации. Это письмо появилось в следствии того, что они написали про новую услугу, электронный вариант книги, а раньше чем следующий год это услуга не заработает, вот и порекомендовали вести старую книгу до конца года.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027600000000005