Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Зарплата в декларації про майновий стан і доходи у підприємця без діяльності за 2013 р.

Відправлено користувачем Anna 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підприємець на загальній системі, діяльності не веде. Працює в юридичної особи, отримує зарплату. Чи потрібно в декларації про майновий стан і доходи за 2013 р. вказувати його зарплату і суму ПДФО? Дякую.
Можна вказувати, а можна і не вказувати...
залежить від суми зарплати... Якшо вона
не перевищує максимальну величину для
нарахування ЄСВ - то обов'язку показувати
нема...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Не потрібно

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)


Інструкція
"Платники податку, які подають декларацію згідно з підпунктом «є» пункту 176.1 статті 176 розділу IV Кодексу, разом з декларацією заповнюють та подають додаток 7 до декларації."
ПКУ
"176.1. Платники податку зобов'язані:
...
є) подавати податкову декларацію за результатами податкового (звітного) року у строки, передбачені цим Кодексом для платників податку на доходи фізичних осіб, якщо протягом такого податкового (звітного) року оподатковувані доходи нараховувалися (виплачувалися, надавалися) у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, платнику податку у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами двома або більше податковими агентами і при цьому загальна річна сума таких оподатковуваних доходів перевищує сто двадцять розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року
"
Висновок: Заповнюється тільки у випадку двох і більше робіт і сума ЗП за 2013 рік склала більше 137640.
C Новым годом! Частный предприниматель на общей системе заключил договор на оказание компьютерных услуг с сельским советом (бюджетная организация ), ему будут платить 1500 грн. каждый месяц это нужно показывать в декларации или нет?
Quote
nada
C Новым годом! Частный предприниматель на общей системе заключил договор на оказание компьютерных услуг с сельским советом (бюджетная организация ), ему будут платить 1500 грн. каждый месяц это нужно показывать в декларации или нет?
Задайте питання коректніше. Хто заключив угоду (ФО чи ФОП?)
Всех с Рождеством и Новым годом!! и вопрос сразу:
1. я ФЛ-предприниматель на общей системе , готовлю декларацию о доходах и расходах.
2. я как простое ФЛ работаю у ЮЛ (получаю з/пл) и хочу заявить по результатам года на возмещение налоговой скидки.
Вопрос - в одной декларации я могу все совместить или это разные будут декларации ???
Заранее всем спасибо за ответ.
Quote
elsi_od
Всех с Рождеством и Новым годом!! и вопрос сразу:
1. я ФЛ-предприниматель на общей системе , готовлю декларацию о доходах и расходах.
2. я как простое ФЛ работаю у ЮЛ (получаю з/пл) и хочу заявить по результатам года на возмещение налоговой скидки.
Вопрос - в одной декларации я могу все совместить или это разные будут декларации ???
Заранее всем спасибо за ответ.
Мені здається, що це мають бути різні декларації, бо одна подається від ФОП а інша - від ФО, але я можк помиляти, бо точно не знаю, це тільки припущення.
вот и я сомневаюсь ...по логике - это разные декларации ..., но логика это не про наши законы... я до сих пор не могу понять почему налоговую скидку я могу применить только к доходу в виде з/пл с которого удерживается НДФЛ.... доход, полученный как ФЛ-предприниматель не учитывается - бред полный ... и только исходя из этого я понимаю, что это две разные декларации
Частный предприниматель на общей системе налогообложения составляет договор с с/с на оказание компьютерных услуг, платить будут 1500грн. в месяц.
1.Эту сумму нужно будет показывать в декларации в конце квартала?
2.С этой суммы перечислять в пенсионный фонд ЕСВ?
Спасибо за ответ.smileys with beer
Quote
nada
Частный предприниматель на общей системе налогообложения составляет договор с с/с на оказание компьютерных услуг, платить будут 1500грн. в месяц.
1.Эту сумму нужно будет показывать в декларации в конце квартала?
2.С этой суммы перечислять в пенсионный фонд ЕСВ?
Спасибо за ответ.smileys with beer
Ви знущаєтеся? Я Вам задала конкретне запитання, для того щоб правильно Вам відповісти, адже Ви задаєте питання в темі, яка (як на мій погляд) не стосується до Вашого запитання, тому ще раз уточняю: хто уклав договір - Ви як ФО чи Ви як ФОП?
Якщо ви уклали договір як ФОП то Вам потрібно буде сплачувати з суми поступлень на рахунок ПДФО і ЄСВ з доходу, відповідно вказувати ці суми в декларації і у звіті по ЄСВ.
Якщо угода укладена з Вами як фізособою, то це скоріш за все цивільно-правова угода, де Ваш конрагент виступає Вашим податковим агентом і перераховує податки сам.
Пробачте мене будь ласка. Щиро ВАМ дякую за відповідь. Фізична особа підприємець на загальній системі оподаткування укладає угоду з с/радою.З Новим Роком!winking smiley
Quote
elsi_od
вот и я сомневаюсь ...по логике - это разные декларации ..., но логика это не про наши законы... я до сих пор не могу понять почему налоговую скидку я могу применить только к доходу в виде з/пл с которого удерживается НДФЛ.... доход, полученный как ФЛ-предприниматель не учитывается - бред полный ... и только исходя из этого я понимаю, что это две разные декларации

останні 2 роки подаю ОДНУ декларацію як ФОП-загальностемник та найманий працівник - податкову знижку отримував
останні 2 роки подаю ОДНУ декларацію як ФОП-загальностемник та найманий працівник - податкову знижку отримував[/quote]


спасибо за ответ smiling smiley
Quote
870716


останні 2 роки подаю ОДНУ декларацію як ФОП-загальностемник та найманий працівник - податкову знижку отримував

Добрый день, подскажите. пожалуйста, а если ОДНУ декларацию как ФЛобщесистемщик и как наемный работнки - отправить в ел.виде, то документы на основании которых хочу получить налоговую скидку отправлять по почте с письмом об уведомлении??? Просто в этом году первый раз буду так сдавать... Заранее спасибо...
У меня та же ситуация я ФОП на общей системе деятельности нет, работаю у юр.лица он платит все налоги, мне сдавать только пустую декларацию, не надо указывать в ІІ разделе зарплату и уплаченные податки? И ни каких додатков заполнять не надо? Сдаю годовую в первый раз, помогите я запуталась.. я у себя в бух-терии и справки взяла про проплату налогов и дохода за год
Еще возник вопрос по поводу книги облику, когда открывалась в июле сказал консультант раз деятельности нет заводить не надо, а сейчас почитала на форумах вроде надо было...подскажите...и если надо заводить, то можно ли с 2014 гeye popping smiley
Якшо ви не будете оформлять повернення ПДФО
за плату за навчання чи з чого там ше повертають,
і річна сума вашої зарплати у юр.особи не первищує
120 мін. зарплат - то здавайте як ФОП - пусту деку
і спіть спокійно... А книгу все-таки заведіть...спокійніше
спатимете...winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А если за 3 квартал ( как вновь созданному ФОП, надо было сдать квартальную деку) в декларации уже указывала квартальную зар-ту у юр, особы, мне никаких обязательных платежей не выставят. Я в квартальной указывала, з-пу и податки с нее, но додатки никакие не сдавала, если я сейчас сдам годовую пустую, то примут и никак не отразится на штрафах по неправильному заполнению?

Спасибо за ответ smiling smiley
Навіть не знаю... Можливо тоді вже показуйте і за 4-й квартал
зарплату, а то дійсно вийде хто зна шо... Тільки на майбутнє
вже так більше не робіть...winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Підприємець на загальній системі, діяльності не веде з моменту відкриття в кінці 2016. Два місця роботи, але зарплата за рік менше ніж максимальна для ЄСВ.
Я так розумію, за таких умов ЗП вказувати не потрібно?
Чи потрібно вказувати відомості про рухоме/нерухоме майно, якщо воно було придбане до відкриття ФОП?
Якшо ви його (майно) не використовуєте в діяльності ФОПа,
або не платите за нього податки, як фіз.особа - то можете і
не показувать... ІМХО...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000365