Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Загальна система-книгу обліку доходів та витрат

Відправлено користувачем 0977209306 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день!

Доможіть будь-ласка заповнити книгу обліку доходів та витрат для підприємця на загальній системі оподіткування що займається продажем тютюнових виробів - ЩО САМЕ ПОТРІБНО ЗАПОВНЮВАТИ В КНИЗІ ТА ВНОСИТИ? В ЯКІ ГРАФИ ПОТРБІНО ВНОСИТИ ДАНІ?
Почитайте інструкцію - в самій книзі має бути надруковано...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
0977209306
Добрий день!

Доможіть будь-ласка заповнити книгу обліку доходів та витрат для підприємця на загальній системі оподіткування що займається продажем тютюнових виробів - ЩО САМЕ ПОТРІБНО ЗАПОВНЮВАТИ В КНИЗІ ТА ВНОСИТИ? В ЯКІ ГРАФИ ПОТРБІНО ВНОСИТИ ДАНІ?
Питання з області широких знань обліку ФОП на загальній, тому на таке запитання на форумі ніхто не відповість. Найміть собі компетентного бухгалтера.


Коллеги, а можно спрошу тут, вернее, уточню, чтобы не плодить новых тем ?
ФОП на ОС выплатил декретчице соцстраховские деньги, заплатил ЕСВ 33,2% и 2%.
Вот эти оплаченные ЕСВы - их относим на вытраты ?Согласно п.143.1 и 138.10.4 ?confused smiley
Спасибо.
Я вважаю що це є витрати операційної діяльноності тому включила б їх у витрати (33,2%), а 2% ні - бо це утримання з тих коштів, які перераховує сострах.
Quote
rs_2012
Я вважаю що це є витрати операційної діяльноності тому включила б їх у витрати (33,2%), а 2% ні - бо це утримання з тих коштів, які перераховує сострах.
Спасибо Вам большое!smileys with beer
Про 33,2% я была уверена на 99,999%, что на вытраты можно.
Наибольшие сомнения были как раз про 2%, т.к. это удержания из денег, которые платит не ФОП, а соцстрах ( Вы абсолютно правы! thumbs up).
Еще раз СПАСИБКИ !
Теперь спокойно закрою Книгу за 2013 год !
Нема за що. Я Вам допоможу - Ви мені: так легше завжди smileys with beer
Quote
rs_2012
.... Я Вам допоможу - Ви мені: так легше завжди smileys with beer
Абсолютно верно !thumbs upsmiling smiley
Где можно купить новую книгу в Киеве?обращались в несколько мест -нет?
Quote
svetnik
Где можно купить новую книгу в Киеве?обращались в несколько мест -нет?
Замовте друк у приватній друкарні, це не буде набагато дорожче.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000274