Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Які річні звіти мають здавати ЧП і куди?

Відправлено користувачем Nad0806 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Які річні звіти мають здавати ЧП і куди, до якого числа (діяльності не було)? Заздалегідь дякую.
Quote
Nad0806
Які річні звіти мають здавати ЧП і куди, до якого числа (діяльності не було)? Заздалегідь дякую.

На общей/едином?


Налоговая: ЕСВ за себя (пустышку), Декларация об имуществ.состоянии и доходах (пустышку)
ЕСВ-до 10.02
Декларация-до 09.02
Подскажите какие бланки нужны для сдачи ЕСВ частному предпринимателю на общей системе налогообложения,если не было никакой деятельности за 2013 год? Заранее благодарю!
Додаток 5 таблиця 1



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А новая дека о доходах в ОПЗ или Медке какой код имеет? Не подскажите, плиз!!
Подскажите плиз, СПД 2-я група, наемных нет, нужно сдать ЕСВ за себя, это можно сделать через Електроний кабинет, не нахожу бланка там.....
или нужно только в бумажном виде им нести? и до какого числа подается до 01 04 2014?
Quote
Люда
Подскажите плиз, СПД 2-я група, наемных нет, нужно сдать ЕСВ за себя, это можно сделать через Електроний кабинет, не нахожу бланка там.....
или нужно только в бумажном виде им нести? и до какого числа подается до 01 04 2014?
А там выше коллега Myami уже отвечала : ЕСВ за себя (Дод.5 табл.1 для ЕП ) ДО 10 ЛЮТОГО... Не читали тему?eye rolling smiley
Quote
nikon
Quote
Люда
Подскажите плиз, СПД 2-я група, наемных нет, нужно сдать ЕСВ за себя, это можно сделать через Електроний кабинет, не нахожу бланка там.....
или нужно только в бумажном виде им нести? и до какого числа подается до 01 04 2014?
А там выше коллега Myami уже отвечала : ЕСВ за себя (Дод.5 табл.1 для ЕП ) ДО 10 ЛЮТОГО... Не читали тему?eye rolling smiley

"Дод.5 табл.1 для ЕП"...не вірно...
табл.1 - це для загальників,
а для ЄП - табл.2



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
У додатку 5 до декларації про майновий стан сума патенту та авансових платежів з ПДФО набагато перебільшує суму податку до сплати за 2013 рік. Податкова наполягає на нулі у гр.07.2, тоді як в інструкції написано, що при виникненні р.07.2 сума податку підлягає зарахуванню в рахунок майбутніх платежів. Хто як діє в цій ситуації, в кого є патент? Відгукніться!
Quote
Шустрик
["Дод.5 табл.1 для ЕП"...не вірно...
табл.1 - це для загальників,
а для ЄП - табл.2
Да-да, конечно!!! Сорри, опечатка! eye rolling smiley
Ні в кого нема патенту? ФОП-загальники, відгукніться!!
На мою думку там і повинні бути нулі, тобто ви не
декларуєте до сплати ніякої суми, а ваша переплата
буде видно вже в самій деці - ви ж в рядок 10 "Сума
податку, сплаченого платником податку на дату подання
декларації" на мою думку, повинні будете поставить суму
з додатку 5 з врахуванням і патентів...winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
На мою думку там і повинні бути нулі, тобто ви не
декларуєте до сплати ніякої суми, а ваша переплата
буде видно вже в самій деці - ви ж в рядок 10 "Сума
податку, сплаченого платником податку на дату подання
декларації" на мою думку, повинні будете поставить суму
з додатку 5 з врахуванням і патентів...winking smiley
Дякую, що відгукнулись. Тобто про переплату, яку б було використати в 2014 році не йдеться в принципі?
Ну я думаю вона просто висітиме у вас на карточці,
а ви відповідно не повинні про неї забувати...winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Ну я думаю вона просто висітиме у вас на карточці,
а ви відповідно не повинні про неї забувати...winking smiley
Так, будемо чекати покращення. Дякую вам, Шустрик.
Спасибо!

Подскажите пожалуйста еще как можно сдать ЕСВ (2-я група), через Електронний кабинет нельзя? а в бумажном виде примут?
Quote
Kisulya
Ні в кого нема патенту? ФОП-загальники, відгукніться!!
Переплата у Вас буде тільки в сумі авансових платежів, сплачених на протязі 2013-го і попередніх (якщо там теж була переплата) років. Тобто в рядок 04 вписуєте суми патентів, нарахованих і сплачених за 2013-й рік. Якщо ця сума перевищує рядок 03, то в 05-й впмсуєте 0,00 (Сума податку, зменшена на суму збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності (позитивне значення (рядок 03 – рядок 04))), а в рядок 06 вписуєте суму авансів по ПДФО за 2013-й та переплату за попередні (якщо є), відповідно у рядочку 07.2 маємо, що переплата враховується без урахування вартості патентів. Це і логічно, бо тоді в патентах не було б ніякого смислу.
Quote
rs_2012
Quote
Kisulya
Ні в кого нема патенту? ФОП-загальники, відгукніться!!
Переплата у Вас буде тільки в сумі авансових платежів, сплачених на протязі 2013-го і попередніх (якщо там теж була переплата) років. Тобто в рядок 04 вписуєте суми патентів, нарахованих і сплачених за 2013-й рік. Якщо ця сума перевищує рядок 03, то в 05-й впмсуєте 0,00 (Сума податку, зменшена на суму збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності (позитивне значення (рядок 03 – рядок 04))), а в рядок 06 вписуєте суму авансів по ПДФО за 2013-й та переплату за попередні (якщо є), відповідно у рядочку 07.2 маємо, що переплата враховується без урахування вартості патентів. Це і логічно, бо тоді в патентах не було б ніякого смислу.
Дякую, що відгукнулись. Виходить, що якщо гр.05(за мінусом патенту) - 100грн, а 06 - 2000, то 07.2 (05-06) є 0? Якось не вкладається...
Quote
Люда
Спасибо!

Подскажите пожалуйста еще как можно сдать ЕСВ (2-я група), через Електронний кабинет нельзя? а в бумажном виде примут?

подскажите плиззззз, очень далеко ехать в налоговую....не хочется даром съездить, примут ли в бумажном виде?
Quote
Люда
Quote
Люда
Спасибо!

Подскажите пожалуйста еще как можно сдать ЕСВ (2-я група), через Електронний кабинет нельзя? а в бумажном виде примут?

подскажите плиззззз, очень далеко ехать в налоговую....не хочется даром съездить, примут ли в бумажном виде?
Можно сформировать в демо-Медке и отправить им же. А так.... кто же знает, что захочет Ваша податковая...
Quote
Kisulya
Quote
rs_2012
Quote
Kisulya
Ні в кого нема патенту? ФОП-загальники, відгукніться!!
Переплата у Вас буде тільки в сумі авансових платежів, сплачених на протязі 2013-го і попередніх (якщо там теж була переплата) років. Тобто в рядок 04 вписуєте суми патентів, нарахованих і сплачених за 2013-й рік. Якщо ця сума перевищує рядок 03, то в 05-й впмсуєте 0,00 (Сума податку, зменшена на суму збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності (позитивне значення (рядок 03 – рядок 04))), а в рядок 06 вписуєте суму авансів по ПДФО за 2013-й та переплату за попередні (якщо є), відповідно у рядочку 07.2 маємо, що переплата враховується без урахування вартості патентів. Це і логічно, бо тоді в патентах не було б ніякого смислу.
Дякую, що відгукнулись. Виходить, що якщо гр.05(за мінусом патенту) - 100грн, а 06 - 2000, то 07.2 (05-06) є 0? Якось не вкладається...
Коллега, у меня была такая ситуация в прошлом году. Но тогда , при формировании Деки в ОПЗ, в рядке 07.2 получается число с минусом. Иначе документ не проходил структурную проверку...
Я так и сдавала, с минусовой цифрой в строке 07.2. Дека была принята, я потом звонила инспектору, выясняла. Так вот переплату они конкретно видели, и она ( переплата ) мне зачлась, я ее использовала в 2013 году. Я еще раз звонила и проверяла.
Quote
nikon
Quote
Люда
Quote
Люда
Спасибо!

Подскажите пожалуйста еще как можно сдать ЕСВ (2-я група), через Електронний кабинет нельзя? а в бумажном виде примут?

подскажите плиззззз, очень далеко ехать в налоговую....не хочется даром съездить, примут ли в бумажном виде?
Можно сформировать в демо-Медке и отправить им же. А так.... кто же знает, что захочет Ваша податковая...

у меня нет ключей Медка, есть только бесплатные выдали в Электронный кабинет.....у меня Подольская налоговая sad smiley
Quote
Kisulya
Дякую, що відгукнулись. Виходить, що якщо гр.05(за мінусом патенту) - 100грн, а 06 - 2000, то 07.2 (05-06) є 0? Якось не вкладається...
Я не так писала. Уважніше читайте мою відповідь. Якщо у Вас у 05 100, а в 06 2000, то в 07.2 - (-1900). Враховуєте їх у наступгі платежі.
Quote
Люда
у меня нет ключей Медка, есть только бесплатные выдали в Электронный кабинет.....у меня Подольская налоговая sad smiley
Демо-Медок работает с бесплатными ключами ( АЦСК ІДД Міндоходів ) для подачи отчетов по ЕСВу.
Quote
nikon
Quote
Люда
у меня нет ключей Медка, есть только бесплатные выдали в Электронный кабинет.....у меня Подольская налоговая sad smiley
Демо-Медок работает с бесплатными ключами ( АЦСК ІДД Міндоходів ) для подачи отчетов по ЕСВу.

ОГРОМНОЕ СПАСИБО!!!!
Действительно этот сертификат подходит к Медку, я просто не правильно подтянула сначала..... уже все получилось, СПАСИБО!
Quote
nikon
Quote
Kisulya
Quote
rs_2012
Quote
Kisulya
Ні в кого нема патенту? ФОП-загальники, відгукніться!!
Переплата у Вас буде тільки в сумі авансових платежів, сплачених на протязі 2013-го і попередніх (якщо там теж була переплата) років. Тобто в рядок 04 вписуєте суми патентів, нарахованих і сплачених за 2013-й рік. Якщо ця сума перевищує рядок 03, то в 05-й впмсуєте 0,00 (Сума податку, зменшена на суму збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності (позитивне значення (рядок 03 – рядок 04))), а в рядок 06 вписуєте суму авансів по ПДФО за 2013-й та переплату за попередні (якщо є), відповідно у рядочку 07.2 маємо, що переплата враховується без урахування вартості патентів. Це і логічно, бо тоді в патентах не було б ніякого смислу.
Дякую, що відгукнулись. Виходить, що якщо гр.05(за мінусом патенту) - 100грн, а 06 - 2000, то 07.2 (05-06) є 0? Якось не вкладається...
Коллега, у меня была такая ситуация в прошлом году. Но тогда , при формировании Деки в ОПЗ, в рядке 07.2 получается число с минусом. Иначе документ не проходил структурную проверку...
Я так и сдавала, с минусовой цифрой в строке 07.2. Дека была принята, я потом звонила инспектору, выясняла. Так вот переплату они конкретно видели, и она ( переплата ) мне зачлась, я ее использовала в 2013 году. Я еще раз звонила и проверяла.
АЙ спасибо! Но проблема в том, что налоговая не хочет принимать этот минус и утверждает, что я не могу учитывать переплату в след.2014 году. А вы в этом году еще не сдавали деку? А... обновления еще нет
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000407