Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Ограничения 10тыс наличными расчетами

Відправлено користувачем ahineya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Люди, подскажите плиз, голова уже кругом.
ФЛП - 3 гр ЕН.
Может ли с нами рассчитаться покупатель наличкой на сумму больше 10 тыс грн в день? ведь для физических лиц предусмотрен лимит до 150 тыс?
а мы рассчитываться с юриками и спд- флп можем налом только в пределах 10 тыс грн?
можем ли мы ложить на счет свою выручку в сумме превышающую 10000 грн?
заранее спасибо!
Так дайте йому свій рахунок і нехай заплатить
відразу на нього, або самі від його імені покладіть
на свій рахунок - правда на комісію попадете, ну
то вже вам вирішувать...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
так это все понятно))
я все таки надеюсь что получу ответ на свои вопросы.
перечитала еще раз постанову, получается что сама вроде правильно на них ответила?


Так я ж і веду мову про те... шоб ви могли не боятись
обмежень в 10 тисяч - ви повинні вносити на свій рахунок
суми не як готівкову виручку, а від імені ваших покупців
(ніби-то це покупець прийшов і поклав цю суму сам на ваш
р/рахунок)... тоді й не буде ніяких проблем... для вас це
буде безготівковий розрахунок і ніяких обмежень...
І в розрахунках з своїми "с юриками и спд- флп" можете
також використовувати цей метод... клопітно, зате надійно
захистить від обмежень...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
и опять вы меня не совсем поняли)
я хочу разобраться, правда ли что спд может принять в кассу выручку от одного физлица в сумме не более 150 тыс?
а 10 тыс это ограничение для расчетов спд с спд?
а вы мне предлагаете альтернативный вариант) спасибо, я вас услышала, но меня интересует нал smiling smiley
Так правда...але виключно від фіз.особи...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
ahineya
и опять вы меня не совсем поняли)
я хочу разобраться, правда ли что спд может принять в кассу выручку от одного физлица в сумме не более 150 тыс?
а 10 тыс это ограничение для расчетов спд с спд?
а вы мне предлагаете альтернативный вариант) спасибо, я вас услышала, но меня интересует нал smiling smiley
1. Так.
2. Так.
У СПД ФЛ кассы нет, как таковой.
Так что даже если вы будете платить другому СПД (безразлично физ.или юр. лицу) более 10 тыс., штрафы к вам применить не смогут.
По сути эти штрафы можно применить только к юр. лицу - покупателю.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Quote
kuzma
У СПД ФЛ кассы нет, как таковой.
Так что даже если вы будете платить другому СПД (безразлично физ.или юр. лицу) более 10 тыс., штрафы к вам применить не смогут.
По сути эти штрафы можно применить только к юр. лицу - покупателю.
Чому не зможуть примінити? І при чому тут каса?
Притом, что по положению 637 сумма превышения 10 тыс. лимита прибавляется в остатку кассы и в двухкратном размере изымается в бюджет.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Могут прменить только админ.штраф.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Quote
kuzma
Притом, что по положению 637 сумма превышения 10 тыс. лимита прибавляется в остатку кассы и в двухкратном размере изымается в бюджет.
Так а я не про положення 637, а про кодекс про адміправопорушення.
Положення 637
"2.3. Гранична сума готівкового розрахунку одного підприємства (підприємця) з іншим підприємством (підприємцем) протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами встановлюється відповідною постановою Правління Національного банку України. Платежі понад зазначену граничну суму проводяться виключно в безготівковій формі. Кількість підприємств (підприємців), з якими здійснюються розрахунки, протягом дня не обмежується"
Кодекс про АП
"Стаття 163-15. Порушення порядку проведення готівкових розрахунків та розрахунків з використанням електронних платіжних засобів за товари (послуги)
Порушення порядку проведення готівкових розрахунків за товари (послуги), у тому числі перевищення граничних сум розрахунків готівкою, недотримання установлених законодавством вимог щодо забезпечення можливості розрахунків за товари (послуги) з використанням електронних платіжних засобів -
тягне за собою накладення штрафу на фізичну особу - підприємця, посадових осіб юридичної особи від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Дія, передбачена частиною першою цієї статті, вчинена особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке ж порушення, -
тягне за собою накладення штрафу від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян."
Ні слова ж про касу.
Чи є порушенням внесення готівки одним підприємством у суммі більше 10000 грн. до банку для подальшого їх перерахування на рахунок іншого підприємства?
Нет, конечно, если предприятие вносит наличные на свой расчетный счет.
Я не совсем точно написала. Может ли одно предприятие оплатить наличными другому за товар (в суме больше 10000), путем внесения денег в кассу их банка?
Не может. Сейчас ограничение в 10 тыс. касается и получателя, и плательщика.
А как тогда правильно истолковать следующее:
п.2.3. Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні.
Платежі понад установлені граничні суми проводяться через банки або небанківські
фінансові установи, які в установленому законодавством порядку
отримали ліцензію на переказ коштів без відкриття рахунку, шляхом
перерахування коштів з поточного рахунку на поточний рахунок або
внесення коштів до банку для подальшого їх перерахування на
поточні рахунки.
Quote
Leni80
А как тогда правильно истолковать следующее:
п.2.3. Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні.
Платежі понад установлені граничні суми проводяться через банки або небанківські
фінансові установи, які в установленому законодавством порядку
отримали ліцензію на переказ коштів без відкриття рахунку, шляхом
перерахування коштів з поточного рахунку на поточний рахунок або
внесення коштів до банку для подальшого їх перерахування на
поточні рахунки.
Вы должны вносить деньги ( в сумме более 10 000) на СВОЙ п/р с последующим перечислением на п/р контрагента - тогда все будет правильно.

Я не совсем точно написала. Может ли одно предприятие оплатить наличными другому за товар (в суме больше 10000), путем внесения денег в кассу их банка?
Вы запутались ! То, о чем Вы спрашиваете - это внесение налички на п/р контрагента ! Когда Вы несете деньги в "кассу их банка" - эти Ваши наличные деньги СРАЗУ попадают на п/р контрагента.
А в приведенном Вами документе четко написано , что деньги вносятся в банк для ПОСЛЕДУЮЩЕГО перечисления !
Чувствуете разницу ?
Пытаюсь понять. Извините, если туго доходит.
Да в том то и проблема, что банк завис в "неизвесном положении", платежи зависли. Хотим снять со счета наличку, но можем ли мы оплатить поставщику внеся деньги в их банк без последствий, так как некоторые суммы превышают 10000?
Подставляетесь Вы !
Ваши наличные деньги, попадая на п/р контрагента, становятся для этого контрагента безналичными.
А Вы нарываетесь на штраф.
Плохо объяснила ?
Контрагенту ВСЕ РАВНО, сколько денег Вы ему внесете на п/р, потому что это для него безналичный рассчет.
А для Вас - это рассчет за наличные.
Поэтому , чтобы не влететь в штраф, Вы можете внести на п/р контрагента сумму не более 10 000. Все, что более этой суммы, Вы должны перечислить со своего п/р на п/р контрагента безналично.
Quote
nikon
Подставляетесь Вы !
Ваши наличные деньги, попадая на п/р контрагента, становятся для этого контрагента безналичными.
А Вы нарываетесь на штраф.
Плохо объяснила ?
Контрагенту ВСЕ РАВНО, сколько денег Вы ему внесете на п/р, потому что это для него безналичный рассчет.
А для Вас - это рассчет за наличные.
Поэтому , чтобы не влететь в штраф, Вы можете внести на п/р контрагента сумму не более 10 000. Все, что более этой суммы, Вы должны перечислить со своего п/р на п/р контрагента безналично.

Або заплатить наступного дня залишок, шо більше 10-ти тисяч...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
nikon
Подставляетесь Вы !
Ваши наличные деньги, попадая на п/р контрагента, становятся для этого контрагента безналичными.
А Вы нарываетесь на штраф.
Плохо объяснила ?
Контрагенту ВСЕ РАВНО, сколько денег Вы ему внесете на п/р, потому что это для него безналичный рассчет.
А для Вас - это рассчет за наличные.
Поэтому , чтобы не влететь в штраф, Вы можете внести на п/р контрагента сумму не более 10 000. Все, что более этой суммы, Вы должны перечислить со своего п/р на п/р контрагента безналично.

Або заплатить наступного дня залишок, шо більше 10-ти тисяч...
Абсолютно верно ! thumbs up
Quote
Шустрик
Quote
nikon
Подставляетесь Вы !
Ваши наличные деньги, попадая на п/р контрагента, становятся для этого контрагента безналичными.
А Вы нарываетесь на штраф.
Плохо объяснила ?
Контрагенту ВСЕ РАВНО, сколько денег Вы ему внесете на п/р, потому что это для него безналичный рассчет.
А для Вас - это рассчет за наличные.
Поэтому , чтобы не влететь в штраф, Вы можете внести на п/р контрагента сумму не более 10 000. Все, что более этой суммы, Вы должны перечислить со своего п/р на п/р контрагента безналично.

Або заплатить наступного дня залишок, шо більше 10-ти тисяч...
I 15 днiв платити по 10 тисяч grinning smiley
Ну а шо дєлаць...tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Как вариант можно открыть р/с в другом банке, если этот "завис". Снимете деньги с зависшего, положите на новый р/с, и платите контрагентам сколько душе угодно.
Quote
Blick
Как вариант можно открыть р/с в другом банке, если этот "завис". Снимете деньги с зависшего, положите на новый р/с, и платите контрагентам сколько душе угодно.

Тож вихід - тим паче обмежень по відкриттю рахунків нема...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Blick
Как вариант можно открыть р/с в другом банке, если этот "завис". Снимете деньги с зависшего, положите на новый р/с, и платите контрагентам сколько душе угодно.
Так и решили сделать.
Извините за глупый вопрос! А как правильно это оформить?
Снимаем по чеку? ПКО, РКО?
А как положить назад на новый счет? Как это выглядит?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042900000000001