Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Декларація про майновий стан і доходи.

Відправлено користувачем nada 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Фізична особа підприємець- загальна система оподаткування , вид діяльності: 56,30 Обслуговування напоями, працював сезон з 01.04.2013р.-30.09.2013р.В декларації про майновий стан і доходи я заповнюю:
1.Розділ 3 рядок 02 і розділ 5 рядок 08 ?
2.Який треба додаток 5 чи 7 здавати?
Підкажіть, видає помилки при створенні податкової декларації про майновий стан і доходи в додатку 5 в 02 рядку ставить автоматом суму ту що в 01 рядку, при зміні її на нуль видає помилку як бути?????????????????? Звіт формується в ОПЗ.


Quote
ella71
Підкажіть, видає помилки при створенні податкової декларації про майновий стан і доходи в додатку 5 в 02 рядку ставить автоматом суму ту що в 01 рядку, при зміні її на нуль видає помилку як бути?????????????????? Звіт формується в ОПЗ.
Правильно заповніть поле в рядку 1 "колонка 7/ ???"
там 12 і сума виходить1184,00 менша ніж 10-ти кратний розмір мін.зп встановленої на 01.01.13 (11470,00) значить має бти 0,00, а підтягує 1184,00.
Quote
ella71
там 12 і сума виходить1184,00 менша ніж 10-ти кратний розмір мін.зп встановленої на 01.01.13 (11470,00) значить має бти 0,00, а підтягує 1184,00.
Действительно, подтягивает...
А Вы дайте вручную 0 - и все пойдет хорошо !
Quote
nikon
Quote
ella71
там 12 і сума виходить1184,00 менша ніж 10-ти кратний розмір мін.зп встановленої на 01.01.13 (11470,00) значить має бти 0,00, а підтягує 1184,00.
Действительно, подтягивает...
А Вы дайте вручную 0 - и все пойдет хорошо !
Не 0, сорри, ВООБЩЕ ОСТАВЬТЕ КЛЕТОЧКУ ПУСТОЙ !!! Тогда проходит структурную проверку !
я так і зробила, а при камеральній провірці виходять помилки.
У них там формула глупая стоИт...Не обращайте внимания на камералку.
Я вот так делала в прошлом году, сдала без проблем, была проверка в феврале 2013 года - и тоже без замечаний.
Так, перевірка структури - успішно, а при камеральній вибиває помилка рядок 02.....
Та головне шоб структура проходила, тоді приймецця...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Я тоже сижу делаю эту Деку ( старую форму в ОПЗ !!! Новой пока нет !!! ).
У меня точно так же выбивает помилку в рядку 2.
И в прошлом году так было. Не обращайте внимания.
Если сомневаетесь - в № 3 " Бух. тижня " очень хорошая статья, просто и доступно написана. ""Час вивертати кишені, або подання ПДФО-декларації підприємцем на ЗС ".
" ......У цьому рядку визначається частина СРОД, що оподатковується за ставкою 17%. ...Нулі в цьому рядку ставимо і в тому випадку, якщо результат віднімання (рядок 01 мінус 11470 грн.) дає від"ємний результат."
В 4 рядку Дод.5 "Сума збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності, сплаченого платником податку протягом звітного (податкового) періоду ". Які це суми?
В 6 рядку Дод.5 "Сума авансових платежів з податку, сплачених платником податку протягом звітного (податкового) періоду. " Це авансові суми Фізичної особи підприємця який платив протягом року ?
1 - вартість сплачених патентів.
2 - очевидно.
Quote
nada
В 4 рядку Дод.5 "Сума збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності, сплаченого платником податку протягом звітного (податкового) періоду ". Які це суми?
В 6 рядку Дод.5 "Сума авансових платежів з податку, сплачених платником податку протягом звітного (податкового) періоду. " Це авансові суми Фізичної особи підприємця який платив протягом року ?
В 4 рядку - вартість сплачених патентів.
В 6 рядку - сума ав. платежів, що підлягали сплаті, тобто сума ав. платежів, раніше задекларована, в Декларації за минулий рік.
Якщо Фізична особа-підприємець на загальній системі опадаткування працював 3 місяця в 2013 році, 01.07.2013 по 30.09.2013р. . Декларація подається раз на рік в кінці року , чи кожен квартал? Щиро дякую за відповідь.winking smiley
Quote
nada
Якщо Фізична особа-підприємець на загальній системі опадаткування працював 3 місяця в 2013 році, 01.07.2013 по 30.09.2013р. . Декларація подається раз на рік в кінці року , чи кожен квартал? Щиро дякую за відповідь.winking smiley
Це як? Він нововстворений?
Подскажите, пожалуйста, в ОПЗ "Податкова декларація про майновий стан і доходи" в старой редакции. Получается что нужно заполнять вручную на бумажном бланке или как?...
Обновите ОПЗ. Есть там декларация в новой редакции.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Він давно створений ще в 2008р. Так сказав ФОП, що декларацію він подає в кінці року.
Quote
kuzma
Обновите ОПЗ. Есть там декларация в новой редакции.

У меня последняя версия 1.30.29, там старая форма от 06.07.2012 № 806sad smiley
Quote
arcess
Quote
kuzma
Обновите ОПЗ. Есть там декларация в новой редакции.

У меня последняя версия 1.30.29, там старая форма от 06.07.2012 № 806sad smiley
Коллега, я тоже мучаюсь этой проблемой...sad smiley
Сделала Деку по старому ( в ОПЗ 1.30.29 ) - и застряла...Обновления нет...Что делать - никто не знает...
И не сдаю Дод.5 : хотелось бы вкупе с Декой его подавать.
Самое интересное, что там ничего не изменилось кроме номера приказа в правом верхнем углуconfused smiley
Я в субботу подавала свою декларацию о доходах, заполняла и распечатывала в ОПЗ. В налоговой у меня ее приняли...

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Quote
rs_2012
1 - вартість сплачених патентів.
2 - очевидно.
1- вартість нарахованих патентів, чи не так? тобто якщо є переплата по патенту, то вона тут не враховується
Quote
kuzma
Самое интересное, что там ничего не изменилось кроме номера приказа в правом верхнем углуconfused smiley
Я в субботу подавала свою декларацию о доходах, заполняла и распечатывала в ОПЗ. В налоговой у меня ее приняли...
Ну, не только номер приказа изменился...
В рядках 13.01 и 13.02 из формулы убрали рядок 10.
То есть,было
рядок 09- рядок 10- рядок 11-рядок 12-рядок 03.02
а стало
рядок 09- рядок 11-рядок 12-рядок 03.02
Quote
kuzma
Самое интересное, что там ничего не изменилось кроме номера приказа в правом верхнем углуconfused smiley
Я в субботу подавала свою декларацию о доходах, заполняла и распечатывала в ОПЗ. В налоговой у меня ее приняли...

Мне интересно как так может быть что у Вас форма обновилась, а у нас-нетsad smiley
Quote
arcess
Quote
kuzma
Самое интересное, что там ничего не изменилось кроме номера приказа в правом верхнем углуconfused smiley
Я в субботу подавала свою декларацию о доходах, заполняла и распечатывала в ОПЗ. В налоговой у меня ее приняли...

Мне интересно как так может быть что у Вас форма обновилась, а у нас-нетsad smiley

Я прошу прощения за дезинформацию! Исходила из того, что сдала в налоговой по этой форме из ОПЗ и у меня приняли.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Quote
kuzma
Quote
arcess
Quote
kuzma
Самое интересное, что там ничего не изменилось кроме номера приказа в правом верхнем углуconfused smiley
Я в субботу подавала свою декларацию о доходах, заполняла и распечатывала в ОПЗ. В налоговой у меня ее приняли...

Мне интересно как так может быть что у Вас форма обновилась, а у нас-нетsad smiley

Я прошу прощения за дезинформацию! Исходила из того, что сдала в налоговой по этой форме из ОПЗ и у меня приняли.

Т.е. сдавали по старой форме?Та что в ОПЗ сейчас (№ 806)?
Quote
Kisulya
Quote
rs_2012
1 - вартість сплачених патентів.
2 - очевидно.
1- вартість нарахованих патентів, чи не так? тобто якщо є переплата по патенту, то вона тут не враховується
Мені завжди давали довідку на "сплачені" патенти.
Quote
arcess
Quote
kuzma
Quote
arcess
Quote
kuzma
Самое интересное, что там ничего не изменилось кроме номера приказа в правом верхнем углуconfused smiley
Я в субботу подавала свою декларацию о доходах, заполняла и распечатывала в ОПЗ. В налоговой у меня ее приняли...

Мне интересно как так может быть что у Вас форма обновилась, а у нас-нетsad smiley

Я прошу прощения за дезинформацию! Исходила из того, что сдала в налоговой по этой форме из ОПЗ и у меня приняли.

Т.е. сдавали по старой форме?Та что в ОПЗ сейчас (№ 806)?

Да.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043200000000004