Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Авансові платежі з ЄСВ у витрати ?

Відправлено користувачем ella71 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підскажіть, буть ласка, пп на загальній системі оподаткування:


можна включати у витрати сплату авансових платежів ЄСВ.
Quote
ella71
Підскажіть, буть ласка, пп на загальній системі оподаткування:


можна включати у витрати сплату авансових платежів ЄСВ.
да


А в этом году нужно платить авнс.платежи по ЕСВ (ФЛП ОС)?
Підкажіть, буть ласка, ФОП на ЗС:
чи має право включати у витрати сплачений у 2014 році "ЄСВ за результатами року 2013 року"?
Наперед вдячна за відповіді.
Quote
ofilatik
Підкажіть, буть ласка, ФОП на ЗС:
чи має право включати у витрати сплачений у 2014 році "ЄСВ за результатами року 2013 року"?
Наперед вдячна за відповіді.
Ні.
Але можна спробувати включити у 2013-й і потім судитися з податковою, відстоюючи таку точку зору winking smiley
Тобто, взагалі не можна включати у витрати, сплачений у наступному році ЄСВ за результатами попереднього року?
Правильно я розумію законодавство?
Quote
ofilatik
Тобто, взагалі не можна включати у витрати, сплачений у наступному році ЄСВ за результатами попереднього року?
Правильно я розумію законодавство?
Маразм.. згідна. Правильно розумієте.
Т.е. если я например в 2013 году оплатила ЕСВ за 2012г, то я эту сумму не могу включить в затраты 2013г.? (ЕСВ за себя)

А если в 2013г. платились авансовые взносы ЕСВ за 2013г., то их тоже нельзя включать в затраты или все таки можно?

Сегодня была в своей налоговой, так мне инспектор вообще сказала что ЕСВ за себя ни при каких обстоятельствах в затраты не идет, только если ЕСВ платиться за сотрудников. Мотивируя это тем что, ЕСВ считается из чистой прибыли, и поэтому его в затраты включать нельзя?
Quote
Геля
Т.е. если я например в 2013 году оплатила ЕСВ за 2012г, то я эту сумму не могу включить в затраты 2013г.? (ЕСВ за себя)

А если в 2013г. платились авансовые взносы ЕСВ за 2013г., то их тоже нельзя включать в затраты или все таки можно?

Сегодня была в своей налоговой, так мне инспектор вообще сказала что ЕСВ за себя ни при каких обстоятельствах в затраты не идет, только если ЕСВ платиться за сотрудников. Мотивируя это тем что, ЕСВ считается из чистой прибыли, и поэтому его в затраты включать нельзя?
ЕСВ с прибыли? Прикольно. А я думала, НДФЛ с прибыли....
Quote
Геля
А если в 2013г. платились авансовые взносы ЕСВ за 2013г., то их тоже нельзя включать в затраты или все таки можно?
Можно
Quote
Геля
Т.е. если я например в 2013 году оплатила ЕСВ за 2012г, то я эту сумму не могу включить в затраты 2013г.? (ЕСВ за себя)
Теоретично, можно було б включити у 2012-й рік, але тільки у випадку, якщо не полінуєтеся свою точку зору відстоювати у суді.
Quote
Геля
Сегодня была в своей налоговой, так мне инспектор вообще сказала что ЕСВ за себя ни при каких обстоятельствах в затраты не идет, только если ЕСВ платиться за сотрудников. Мотивируя это тем что, ЕСВ считается из чистой прибыли, и поэтому его в затраты включать нельзя?
Скажіть їй, що Вона некомпетентна. А от ПДФО - це інша справа.
Quote
Геля
А если в 2013г. платились авансовые взносы ЕСВ за 2013г., то их тоже нельзя включать в затраты или все таки можно?
Можно
Quote
Геля
Т.е. если я например в 2013 году оплатила ЕСВ за 2012г, то я эту сумму не могу включить в затраты 2013г.? (ЕСВ за себя)
Теоретично, можно було б включити у 2012-й рік, але тільки у випадку, якщо не полінуєтеся свою точку зору відстоювати у суді.
Quote
Геля
Сегодня была в своей налоговой, так мне инспектор вообще сказала что ЕСВ за себя ни при каких обстоятельствах в затраты не идет, только если ЕСВ платиться за сотрудников. Мотивируя это тем что, ЕСВ считается из чистой прибыли, и поэтому его в затраты включать нельзя?
Скажіть їй, що Вона некомпетентна. А от ПДФО - це інша справа.
!!! Є вихід - в кінці року сплатити авансом максимальну суму ЄСВ, наперед порахувавши приблизний дохід за рік.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031399999999998