Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП на загальній системі

Відправлено користувачем BuhLesya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 5    Сторінки: Попередні12345Наступна
Quote
Wika82
а я вот думаю. За 2013год декларации еще не сдавали. Может показать за 2013год как есть. И как быть с ЕСВ? Его нужно было сразу платить в месяце получения дохода или на основании годовой деки насчитывать?
Так я Вам так і радила. А сплатити маєте право не пізніше 10.02.2014 - це основне ЄСВ, а от доплату до мінімального - не знаю строки сплати, я все плачу до 10-го лютого. Але мені здається можна щось придумати. Не маєте в пенсійному нікого знайомого, щоб поконсультуватись? бо знаю точно, що одна моя знайома в схожому випрадку все "запхнула" в один місяць (грудень) і сплатила ЄСВ відповідно тільки за грудень і начебто перевірка була і все добре.
Спасибо, я тоже думаю, что должен быть какой-то выход.
Мне в налоговой сказали что з/та полученная ФОП от других податкових агентов- это не инши доходы. Я так понимаю что если я показываю з/ту, то мне нужно заполнять дод.7? И если не показывать з/ту (там минималка) чем это грозит?


Quote
rs_2012
Quote
Wika82
а я вот думаю. За 2013год декларации еще не сдавали. Может показать за 2013год как есть. И как быть с ЕСВ? Его нужно было сразу платить в месяце получения дохода или на основании годовой деки насчитывать?
Так я Вам так і радила. А сплатити маєте право не пізніше 10.02.2014 - це основне ЄСВ, а от доплату до мінімального - не знаю строки сплати, я все плачу до 10-го лютого. Але мені здається можна щось придумати. Не маєте в пенсійному нікого знайомого, щоб поконсультуватись? бо знаю точно, що одна моя знайома в схожому випрадку все "запхнула" в один місяць (грудень) і сплатила ЄСВ відповідно тільки за грудень і начебто перевірка була і все добре.

Девочки, а ЕСВ начислять на доход за месяц или чистый доход? Если на чистый, так может мне расходы какие-то придумать на эти копейки банка? Как вы думаете?
Quote
Wika82
Девочки, а ЕСВ начислять на доход за месяц или чистый доход? Если на чистый, так может мне расходы какие-то придумать на эти копейки банка? Как вы думаете?
А що Ви придумаєте задніми числом? Хіба що хтось надасть Вам бух. послуги за готівку (при умові, що книга за 2013-й рік у нього ще не заповнена).
Quote
rs_2012
Quote
Wika82
Девочки, а ЕСВ начислять на доход за месяц или чистый доход? Если на чистый, так может мне расходы какие-то придумать на эти копейки банка? Как вы думаете?
А що Ви придумаєте задніми числом? Хіба що хтось надасть Вам бух. послуги за готівку (при умові, що книга за 2013-й рік у нього ще не заповнена).

Книга не заполнена. А если товарный чек взять у какого-нибудь ЧП-шника, типа купил бланки, например, на 1 грн. Можно ведь такое? только тогда, наверное, на штраф нарывается по 1-ДФ.
Quote
Wika82
Книга не заполнена. А если товарный чек взять у какого-нибудь ЧП-шника, типа купил бланки, например, на 1 грн. Можно ведь такое? только тогда, наверное, на штраф нарывается по 1-ДФ.
Бланки ще мають бути "потрібні", тобто з можливістю включення до витрат. До речі, у жовтні ж помінялася книга для загльносистемників, якщо зможете організувати такий чек хоча б груднем, то може це б був вихід, бо придбання книги не відносииться до витрат конкретного місяця, а взагалі року.
Quote
rs_2012
Quote
Wika82
Книга не заполнена. А если товарный чек взять у какого-нибудь ЧП-шника, типа купил бланки, например, на 1 грн. Можно ведь такое? только тогда, наверное, на штраф нарывается по 1-ДФ.
Бланки ще мають бути "потрібні", тобто з можливістю включення до витрат. До речі, у жовтні ж помінялася книга для загльносистемників, якщо зможете організувати такий чек хоча б груднем, то може це б був вихід, бо придбання книги не відносииться до витрат конкретного місяця, а взагалі року.

А если он бланки отчетности покупал? подойдет такое?
Quote
Wika82
А если он бланки отчетности покупал? подойдет такое?
Думаю так.
rs_2012, спасибо Вам огромное!
Якщо підприємець має роботу а як підприємець не пряцював і не було доходу як підприємець то як він має додакок 5 подати
??
Так Галя, має

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
чи зарплату показати ?
Пусту

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Quote
kuzma
Пусту
О Дякую цьом цьом
Коллеги, подскажите.Все прочитала и то же думаю, что з/пл нужно показывать в Деке.а вот сегодня вернули деку в Киево-Святош р-не .сказали, что без доходов нужно подавать пустую, а отдельно , как по физ лицу ту что до 1 мая и там указывать з/пл и был небольшой доход от аренды.Все это обложено и уплочено юр лицом как налоговым агентом.Какоя декларация еще .Я фигею просто .Девочка сдавала 3 часа стояла в очереди, завтра сама поеду
что за фигня , или я не понимаю что-то.Поговорите со мной
Подскажите: ФОП на общей системе имеет работников, оплата за от покупателей только по б/н. Может ли он наличными, не снимая деньги в банке, выплачивать зарплату? При этом уплатив все налоги по б/н.?
Quote
Jekanova
Подскажите: ФОП на общей системе имеет работников, оплата за от покупателей только по б/н. Может ли он наличными, не снимая деньги в банке, выплачивать зарплату? При этом уплатив все налоги по б/н.?
Він навіть чистий дохід не знімає?
Quote
rs_2012
Quote
Jekanova
Подскажите: ФОП на общей системе имеет работников, оплата за от покупателей только по б/н. Может ли он наличными, не снимая деньги в банке, выплачивать зарплату? При этом уплатив все налоги по б/н.?
Він навіть чистий дохід не знімає?

На виплату Зп один раз в місяць він знімає кошти, але для виплати авансу ні, а інколи навіть на ЗП не змімає. Але власний дохід він знімає кожен місяць, але невелику суму.
Quote
Jekanova
Quote
rs_2012
Quote
Jekanova
Подскажите: ФОП на общей системе имеет работников, оплата за от покупателей только по б/н. Может ли он наличными, не снимая деньги в банке, выплачивать зарплату? При этом уплатив все налоги по б/н.?
Він навіть чистий дохід не знімає?

На виплату Зп один раз в місяць він знімає кошти, але для виплати авансу ні, а інколи навіть на ЗП не змімає. Але власний дохід він знімає кожен місяць, але невелику суму.
Звичайно можна виплачувати ЗП з власних коштів, так як у ФОПа каси нема і касова дисципліна його не стосується.
Quote
rs_2012
Quote
Jekanova
Quote
rs_2012
Quote
Jekanova
Подскажите: ФОП на общей системе имеет работников, оплата за от покупателей только по б/н. Может ли он наличными, не снимая деньги в банке, выплачивать зарплату? При этом уплатив все налоги по б/н.?
Він навіть чистий дохід не знімає?

На виплату Зп один раз в місяць він знімає кошти, але для виплати авансу ні, а інколи навіть на ЗП не змімає. Але власний дохід він знімає кожен місяць, але невелику суму.
Звичайно можна виплачувати ЗП з власних коштів, так як у ФОПа каси нема і касова дисципліна його не стосується.

І до витрат я також можу включити ці суми?! Не підкажете чим оперувати, якщо податкова буде перевіряти?
Quote
Jekanova
І до витрат я також можу включити ці суми?! Не підкажете чим оперувати, якщо податкова буде перевіряти?
1. Можете.А що, ФОП збитковий получається? (якщо не хватає тих коштів, що надходять)
2. Тим і оперувати, що каси у ФОПа нема.
Помогите пожалуйста. В 2013 году сделала предоплату+ доплату в 2014году за услугу которую получила в полном объеме в 2014году. Теперь в 2014 году могу ли ставить себе в расходы всю сумму полученной услуги в 2014году?., но оплаченную частями ( 2013год+2014год)
Заранее благодарна.
Скажите мы зарегистрировали ЧП физ.лицо в первом квартале 2014 года, на едином 2 группы будем с 1 апреля, т.е. со 2-го квартала. Следовательно 1-й квартал были на общей системе, деятельности не было, рабочих тоже. Вопрос мне сейчас за первый квартал нужно что-то подавать и что именно. Если не сейчас то выходит в начале следующего года я буду сдавать отчет по единому и отдельно по общей за первый квартал. Помогите разобраться
В зв'язку з тим шо ви протягом календарного року
перебуваєте на двох різних системах попдаткування,
то вам потрібно буде за 1-й квартал 2014 здати декларацію
про майновий стан, а вже в кінці року декларацію по єдиному.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
это значит в апреле подать нулевую декларацию, без приложений? А еще что-то нужно подавать в другие органы? или только в налоговую декларацию на прибыль?
Дека на прибуток - то для юридичних осіб...
Для ФОПів - дека про майновий стан...
Більш нічого нікуди не потрібно...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
спасибо за внятный ответ
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 5    Сторінки: Попередні12345Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00049700000000003