Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП на загальній системі

Відправлено користувачем BuhLesya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 5    Сторінки: Попередні12345Наступна
Пожалуйста помогите! Был сдан отчет по ЕСВ (физ.лицо - предприниматель) дод.5, таб.2. Выяснилось, что нужно было сдать дод.5, таб.1. Как исправить? В программе нет "скачовуючої"..
Еще вопросик при заполнении декларации про майновий стан, там где движимое и не движимое имущество нужно указывать то что зарегистрировано именно на ЧП физ. лицо. И если ЧП физ. лицо по мимо деятельности еще является директором другой компании эти доходы нужно в декларации как-то отражать, если да то где?
Доброго дня
ФОП на загальній системі,починае працювати.Для того щоб поповнити обігові кошти,вирішили через поворотну фінансову позику від засновника. Підскажіть як правиль її оформити в обліку і чи це не буде доходом??
Дякую!!!


ФОП - це фізична особа- підприємець. У ФОПа не може бути засновника.
Може Ви маєте на увазі підприємство?

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
я маю на увазі ФОП і засновник це одна і таж людина. а як правильно??
Це не позика, а просто поповнення оборотних коштів. Просто вносите на свій рахунок і все.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
В доход не включаете.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Немазашоsmiling smiley

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Підкажіть будь ласка, хочу для підробітку "взяти" на обслуговування ФОПа на загальній системі, зареєстрований давно, діяльності не вів, тільки у цьому році почне працювати, обороти маленькі, кілька накладних в квартал, наче без найманих працівників, скільки приблизно оцінювати свої послуги? smiling smiley

І ще питання по ЄСВ і ПДФО, якщо діяльність тільки починається, то ЄСВ , коли платити, по підсумках року чи починаючи з першого місяця коли з"явиться чистий дохід?
І те саме ПДФО ?
Допоможіть розібратись в ситуації...ФОП ЗС оплачено за товар картою ключем до рахунку...чек про сплату 31.03. а кошти списані з рахунку 01.04
якою датою робити запис в книгу?
і чи достатньо лише чека для підтвердження витрат чи потрібно взяти і видаткову накладну?
1. 01.04.-це якщо йде одразу у витрати. Якщо ж це товар, який потім продасться - тоді по мірі продажу датою продажу.
2. Звичайно не достатньо, треба і накладну, як факт отримання товару.
Quote
rs_2012
1. 01.04.-це якщо йде одразу у витрати. Якщо ж це товар, який потім продасться - тоді по мірі продажу датою продажу.
2. Звичайно не достатньо, треба і накладну, як факт отримання товару.

а якщо це канцтовари???
Quote
Kylinichenko
а якщо це канцтовари???
Я ж відповіла - 01.04
Зарегистриловалась ФОП на общей системе 27.03.14.,без наёмных работников.Как мне платить НДФЛ и ЕСВ ,если ожидаемый доход 5000 грн.И с какого квартала.Спасибо.
Подаєте декларацію за 1 кв. 2014-го. На основі цієї декларації розраховуєте собі авансові внески, ділячи суму до сплати за квартал на кількість кварталів, тобто у Вашому випадку 1 (хоча у бланку написано х25%, але це для річної). Цю суму вписуєте у декларацію у відповідну графу. Розраховані суми авансових ПДФО (ЄСВ самі вираховуєте без подачі яких небудь розрахунків) сплачуєте до 15.05, 15.08.15.11 За результатами року подаєте вже річну декларацію і сплачуєте остаточну суму податку і ЄСВ. Якщо ж за результатами 1-го кварталу у Вас вийшов дохід набагато більший, ніж наступні керуєтесь абзацом 2-м п. 177.5.1 ПКУ. Якщо ж навпаки, моя Вам порада, ЄСВ все рівно старайтесь сплачувати максимально наближено до реальності і ще в цьму році , аби ці суми можна було включити у витрати.
А ФОП на общей системе в пустой декларации про майновий стан та доходи
должен заполнять раздел 7 и 8 (рухоме та нерухоме майно)?
Quote
Сюзанна
А ФОП на общей системе в пустой декларации про майновий стан та доходи
должен заполнять раздел 7 и 8 (рухоме та нерухоме майно)?
Теоретично так (я так розумію, що станом на дату реєстрації підприємцем.), але практично - я наприклад ніколи не подаю такі відомості.
Quote
rs_2012
Quote
Сюзанна
А ФОП на общей системе в пустой декларации про майновий стан та доходи
должен заполнять раздел 7 и 8 (рухоме та нерухоме майно)?
Теоретично так (я так розумію, що станом на дату реєстрації підприємцем.), але практично - я наприклад ніколи не подаю такі відомості.

Дякую smiling smiley
Quote
rs_2012
Подаєте декларацію за 1 кв. 2014-го. На основі цієї декларації розраховуєте собі авансові внески, ділячи суму до сплати за квартал на кількість кварталів, тобто у Вашому випадку 1 (хоча у бланку написано х25%, але це для річної). Цю суму вписуєте у декларацію у відповідну графу. Розраховані суми авансових ПДФО (ЄСВ самі вираховуєте без подачі яких небудь розрахунків) сплачуєте до 15.05, 15.08.15.11 За результатами року подаєте вже річну декларацію і сплачуєте остаточну суму податку і ЄСВ. Якщо ж за результатами 1-го кварталу у Вас вийшов дохід набагато більший, ніж наступні керуєтесь абзацом 2-м п. 177.5.1 ПКУ. Якщо ж навпаки, моя Вам порада, ЄСВ все рівно старайтесь сплачувати максимально наближено до реальності і ще в цьму році , аби ці суми можна було включити у витрати.

Большое человеческое спасибо.Ещё нюанс, 5000 грн-это я себе прикинула для себя /работать планирую летний сезон/.Деку за 1кв. подала без расчёта авансовых /в налоговой сказали поставить прочерки, только майно записала/ я поставила прочерки в всех разделах кроме майна и нигде в деке не указаны предполагаемые 5000 грн.Так вот,теперь сомневаюсь,правильно ли я с подсказки инспектора заполнила деку за 1кв
Прапвильно все. Значить у Вас нема авансових внесків.
Quote
rs_2012
Прапвильно все. Значить у Вас нема авансових внесків.

А что так можно работать весь 2014г /в моём случае -лето/? без авансовых по НДФЛ и ЕСВ?
Можно, але по ЄСВ я вже писала - краще сплачувати у тому році, за який дохід.
Quote
olga680521
Quote
rs_2012
Прапвильно все. Значить у Вас нема авансових внесків.

А что так можно работать весь 2014г /в моём случае -лето/? без авансовых по НДФЛ и ЕСВ?
Можно, начислений же не будет. Но я бы заплатила авансом, чтобы поставить по концу года платежи по ЕСВ в расходы
Спасибо всем за ответы....
ФОН на загальній системі декларацію подає раз в рік чи щокварталу?
перепрошую ФОП
Раз на рік. Новостворені за перший квартал у якому вели діяльність, потім за рік.
Quote
finfin
Раз на рік. Новостворені за перший квартал у якому вели діяльність, потім за рік.
А якщо 1 кв.-ЄП, з 2-го - загальна, то за 1 кв. - здається декларація по ЄП, а за 2-й про майновий стан потрібно здавати?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 5    Сторінки: Попередні12345Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000828