Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Оплата за товар через терминал ФОП

Відправлено користувачем angie 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Клиент заплатил за товар карточной 1500 грн, на счёт поступило за минусом бонусов по эквайрингу 1455. Какую сумму писать в книгу доходов ФОП 2 ГР.?
Quote
angie
Клиент заплатил за товар карточной 1500 грн, на счёт поступило за минусом бонусов по эквайрингу 1455. Какую сумму писать в книгу доходов ФОП 2 ГР.?
В ЄБПЗ пише, що 1455. Але я все рівно пишу 1500, мені зручніше потім звіряти.
Я не згодна з ЄБПЗ. Ви ж продали товар за 1500грн.,
а 45грн., шо з вас зняв банк - то ваші витрати...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Дозвонилась на гарячую линию, ответили , что доход будет считаться сумма, зашедшая на расчётній счёт
И я не согласна с ЕБПЗ...smiling smiley
И согласна с коллегами rs_2012 и Шустрик !
И я пишу в доход всю сумму проданного ( в Вашем случае 1500), а в графу "Інші витрати" пишу сумму бонуса .
У меня нет графы інші витрати, у меня только доходы
Quote
angie
У меня нет графы інші витрати, у меня только доходы
Та яка Вам різниця на 2-й групі, пишіть 1500 - не помилитеся точно.
Ой - вибачте я не зразу в'їхала, шо то у вас бонус...
По Привату мабуть?!?!?! Якшо дійсно бонус, а не мінус
еквайрінгові % - то тоді вам потрібно ставити 1455...winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Я тоже чомусь неуважно прочитала про бонуси. Це типу як знижка. Тоді звичайно вписувати суму поступившу на рахунок + еквайрингова комісія, а бонус не приплюсовувати. ІМХО.
Коллеги, и я с бонусами лохануласьeye popping smiley : лично у меня эквайринговые проценты ( в выписке звучит как відшкодування еквайрінг comis )и банк - не Приват (слава Богу!).
Сорри, исправляю сама себя :
....пишу в доход всю сумму проданного ( в Вашем случае 1500), а в графу "Інші витрати" пишу сумму эквайринговых процентов.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029799999999996