Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ЧП НДФЛ авансовые платежи

Відправлено користувачем omeli 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Здравствуйте, с ужасом осознала, что уже три года в расходы ЧП ставила авансы по ндфл. Муки самобичевания закончились, думаю как исправить ситуацию. Сдаваться полностью - исправлять декларации, отчеты в пф и доплачивать; просто доплатить разницу по ндфл и пф?
Quote
omeli
Здравствуйте, с ужасом осознала, что уже три года в расходы ЧП ставила авансы по ндфл. Муки самобичевания закончились, думаю как исправить ситуацию. Сдаваться полностью - исправлять декларации, отчеты в пф и доплачивать; просто доплатить разницу по ндфл и пф?
Або перестати включати з 2013-го і тихенько чекати, коли пройде три роки по 2011-мі і 2012-му надіячись без перевірки smiling smiley
Думала про це також smiling smiley і щоб два раза не вставати - на витрати відноситься зарплата нарахована чи виплачена?


Quote
omeli
Думала про це також smiling smiley і щоб два раза не вставати - на витрати відноситься зарплата нарахована чи виплачена?
Ні. І вже ніколи її не зможете включити у витрати більше.
Quote
omeli
Чому?
Бо у витрати ФОП включаються операційні витрати що відносяться до доходу (поточного періоду). Тобто, якщо ЗП нарахована у грудні, а виплачена у січні - ні в грудні (бо ще не сплачена) ні у січні (бо не відноситься до доходу січня) її у витрати не включиш. І це стосується абсолютно всього - оренди, звязку і т. п. Тому я всі платежі грудневі роблю у грудні, щоб не переносити на січень, навіть якщо строк сплати їх не у грудні. я навіть приблизно прикидую хмелярство (наприклад) і авансом його у грудні сплачую.
Я зрозуміла, але це стосовно саме грудня, а взагалі, в інші місяці року, зарплата нарахована включається у витрати чи безпосередньо видана?
Quote
omeli
Я зрозуміла, але це стосовно саме грудня, а взагалі, в інші місяці року, зарплата нарахована включається у витрати чи безпосередньо видана?
Нарахована і видана у одному і тому ж періоді (році).
Quote
omeli
Я зрозуміла, але це стосовно саме грудня, а взагалі, в інші місяці року, зарплата нарахована включається у витрати чи безпосередньо видана?
Нарахована (яка видана)
ЄСВ із зп 36,8% теж включаються у витрати?
Quote
Erushenko
ЄСВ із зп 36,8% теж включаються у витрати?
Так
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040700000000005