Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП общие основания и НДС

Відправлено користувачем s-kontur2005 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Подскажите, ФОП на общей системе, доходы признаются при поступлении денег, а вот как с НДС быть? Обязательства по НДС начисляются по первому событию - например при отпуске товара? и тоже самое с кредитом по НДС, если от поставщика получена накладная и налог. накладная, но не оплочена ему?
Доходи рахуються за своїми правилами, ПДВ - за своїми, не потрібно їх пов'язувати.
Як вважаєте, документом, який підтверджує витрати і записується у Книгу буде отримана Податкова накладна? Чи все ж таки Квитанція про сплату? angry smiley У ФОПа не збереглися всі Квитанції а Под.накладні є всі - от і думаю як вийти з положення. Дякую за Ваші думки!


Податкова накладна підтверджує податковий
кредит - а ніяк не витрати...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Податкова накладна підтверджує податковий
кредит - а ніяк не витрати...eye rolling smiley

tongue sticking out smiley ...що ж тепер буде? В Книгу записали документом, який підтверджує витрати Податкові накладні...
Ну єдине, на мою думку, шо залишаєцця - чекать,
може пронесе...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
bookke77
Quote
Шустрик
Податкова накладна підтверджує податковий
кредит - а ніяк не витрати...eye rolling smiley

...що ж тепер буде? В Книгу записали документом, який підтверджує витрати Податкові накладні...

!!! прошу лікбез, будь ласка! А чи можна просити у постачальника послуг підтвердження того, що дійсно послуги сплачені. Це точно, просто квитанції не всі збереглися
Quote
Шустрик
Ну єдине, на мою думку, шо залишаєцця - чекать,
може пронесе...eye rolling smiley

...так, але записів у Книзі про витрати обмаль, зараз як почну правити, це ж і дати не співпадають!!!!! А перевірка в процесі
[chp.com.ua]

То есть, чтобы уменьшить размер налогооблагаемого дохода,
необходимо выполнение нескольких условий: расходы должны
быть оплачены,
товар получен (работы, услуги выполнены),
расходы непосредственно связаны с получением дохода.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
[chp.com.ua]

То есть, чтобы уменьшить размер налогооблагаемого дохода,
необходимо выполнение нескольких условий: расходы должны
быть оплачены,
товар получен (работы, услуги выполнены),
расходы непосредственно связаны с получением дохода.

Дякую Вам, Шустрик, за небайдужість до моєї проблеми!!!!!!!!!!!!!
Так, майже всі умови у мене виконані...
Але ж підтвердження оплати нема, наскільки я розумію...
Можливо можна поновити документи про оплату?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Але ж підтвердження оплати нема, наскільки я розумію...
Можливо можна поновити документи про оплату?!?!?!

так, підтвердження оплати є на 3500, а в Книзі вписано на 5000. От і думаю, як поновити...
Ну так я розумію, шо по податковій накладній можна ж
визначити кому платились гроші і попросити їх продублювати
документ про оплату...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Ну так я розумію, шо по податковій накладній можна ж
визначити кому платились гроші і попросити їх продублювати
документ про оплату...

Так, звичайно, у Под.накл. є всі реквізити. А ви маєте на увазі, кого просити продублювати - Отримувача чи в банку, де сплачували?
Я думаю - у Отримувача просити (це за інтернет послуги). Чекаю понеділка...
Quote
Шустрик
Ну так я розумію, шо по податковій накладній можна ж
визначити кому платились гроші і попросити їх продублювати
документ про оплату...

Так, я теж так думаю, от тільки у кого просити - в банку, де сплачували, чи у Отримувача?
Вибачте, за повтор...і-нет тормознув
А платили через банк?!?!?! Тоді в банку звичайно...
У отримувача ж лише банківська виписка...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
А платили через банк?!?!?! Тоді в банку звичайно...
У отримувача ж лише банківська виписка...

Так, через банк...
Дякую Вам!!!!!!
Quote
bookke77
Quote
Шустрик
Ну єдине, на мою думку, шо залишаєцця - чекать,
може пронесе...eye rolling smiley

...так, але записів у Книзі про витрати обмаль, зараз як почну правити, це ж і дати не співпадають!!!!! А перевірка в процесі

!!! Так, дійсно, "пронесло" >grinning smiley<. Нічого не виправляла у Книзі.
Доброго дня!! а підскажіть будь ласка, витрати за банківське обслуговування підтверджуються банківською випискою.?? і як їх правильно вписувати в Книгу обліку доходів і витрат,якщо такі витрати є практично кожного дня,коли є рух коштів по р/р. Чи можна їх загальною сумою показувати вкінці місяця і банківську виписку за місяць робити,чи як правильно??
По правилам книга заповнюєцця по датам,
так шо кінець місяця не пройде...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
а виписку банківську робити так само на кожен день??? запис в книзі робити "банківська виписка від 18.04.2014р",так як приклад??
Ну в ті дні коли у вас є виписки - вони ж не обов'язково щодня...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
а виписку можна роздруковувати зі свого компютера, чи потрібно завіряти в банку??
Ну взалі-то шоб мати право віднести в витрати,
бажано все-таки з відміткою банку...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Добрый день! Очень нужен совет касательно заполнения налоговой накладной :
Недавно стали плательщиками НДС и соответственно нужно выписывать Налоговые накладные (НН). Мы продаем спиртное и "закусь" населению, тоесть конечному потребителю. В налоговой сказали формировть НН каждый день. Подскажите, что написать в 3 колонке налоговой накладной "Номентклатура товаров/услуг продавца"? неужели перечеслять весь проданый за день товар?
Заранее благодарна!
База знань. Категорія 101. Підкатегорія 101.19.
Запитання:

Як заповнити податкову накладну, що виписується за щоденними підсумками операцій при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг кінцевим споживачам, які не зареєстровані платниками ПДВ, якщо розрахунки провадяться за готівку через касу підприємства?
Відповідь:
Коротка:
В податковій накладній, яка виписується за щоденними підсумками операцій у разі здійснення постачання товарів/послуг за готівку кінцевому споживачеві (який не є платником податку), суми ПДВ за такими розрахунками зазначаються загальною сумою, що відповідає фактичній сумі виторгу та сумі ПДВ, відображеній за цей день в касовій книзі підприємства.
Усі примірники такої податкової накладної залишаються в особи, що їх виписала.
Повна:
Пунктом 8.4 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 01.11.11 №1379, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22.11.11 за №1333/20071 (далі – Порядок №1379), передбачено, що у разі здійснення постачання товарів/послуг за готівку кінцевому споживачеві (який не є платником податку) податкова накладна виписується за щоденними підсумками операцій (якщо податкова накладна не була виписана на ці операції).
Відповідно до п.8 Порядку №1379 усі примірники податкових накладних, окремі особливості заповнення яких викладені в підпунктах 8.1 - 8.4 цього пункту, залишаються в особи, що їх виписала, і зберігаються відповідно до викладеного в підпунктах 6.1 та 6.4 пункту 6 Порядку №1379.
У верхній лівій частині оригіналу такої податкової накладної робиться відповідна помітка «Х» та зазначається тип причини, зокрема, «11» - виписана за щоденними підсумками операцій.
Підпунктом 8.1 п.8 Порядку №1379 визначено, що у разі постачання товарів/послуг покупцю, який не зареєстрований як платник податку, включаючи постачання на експорт, здійснення операцій з натуральних виплат у рахунок оплати праці фізичним особам, що перебувають у трудових відносинах з платником податку, у рядках «Індивідуальний податковий номер покупця» та «Номер свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (покупця)» проставляється нуль.
Враховуючи зазначене, в податковій накладній, яка виписується за щоденними підсумками операцій у разі здійснення постачання товарів/послуг за готівку кінцевому споживачеві (який не є платником податку), суми ПДВ за такими розрахунками зазначаються загальною сумою, що відповідає фактичній сумі виторгу та сумі ПДВ, відображеній за цей день в касовій книзі підприємства.
Оскільки такі касові чеки містять чеки інформацію про асортимент придбаних покупцями, платник податку має можливість згрупувати в податковій накладній товари за групами, що відповідають певному коду УКТ ЗЕД.
При цьому, в такій податковій накладній:
в графі 3 «Номенклатура товарів/послуг продавця» - здійснюється запис «Товари в асортименті»;
в графі 4 « Код товару згідно з УКТ ЗЕД» вносяться дані у розрізі номенклатури постачання товарів;
в графі 5 «Одиниця виміру товару» – зазначається в грн.;
в графі 6 – «Кількість (об’єм, обсяг)» - проставляється «1»;
в графі 7 – вказується сумарна ціна постачання всіх проданих товарів/послуг без урахування ПДВ, за якими податкова накладна не виписувалась.
Сумарна база оподаткування товарів/послуг в податковій накладній відображається залежно від порядку оподаткування в графі 8 або графі 9, або в графі 10.
В графі 12 – зазначається загальна сума коштів.
Усі примірники такої податкової накладної залишаються в особи, що їх виписала.
ОГРОМНЕЙШЕЕ СПАСИБО!!!!!smiling smiley
Quote
mila13
ОГРОМНЕЙШЕЕ СПАСИБО!!!!!smiling smiley
Упс !
Пожалуйста, НО...
Я вот увидела, что База ссылается на Порядок 1379, а сейчас актуален уже Порядок № 10 от 14.01.2014 !!!
Вы погуглите на тему Порядок № 10 " Порядок заповнення податкової накладної", и уточнитесь по заполнению всех граф !
[zakon4.rada.gov.ua]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039599999999995