Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

поняла что сделала ошибку в ЕСВ отчете..ехать перездавать? как думаете?

Відправлено користувачем ulina13 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вчера делала знакомому отчет, и поняла что в своем сделала ошибку, а именно в начислении ЕСВ за декабрь 2013 поставила как и в предідущих месяцах 398,01..хотя сумма в итоге за год стоит правильная..отчет сдавала недели две назад, приняли без проблем в окошке..и по начислениям правильно все оплачено..вот сижу мучаюсь - ехать перездавать? кто что посоветует?
Повторно здайте правильний, ще не пройшов строк подачі.
как дмаете, если я тогда сдавала в окошко в налоговую, а щас, чтобы не ехать - попробую через ifin - нормально будет?


Quote
ulina13
как дмаете, если я тогда сдавала в окошко в налоговую, а щас, чтобы не ехать - попробую через ifin - нормально будет?
Думаю, що так. Діючим вважайється останній з поданих звітів.
Quote
rs_2012
ще не пройшов строк подачі.

Який термін подачі звіту по ЕСВ за себе за 2013 рік для підприємця-спрощенця 2 групи?
Quote
svite
Quote
rs_2012
ще не пройшов строк подачі.

Який термін подачі звіту по ЕСВ за себе за 2013 рік для підприємця-спрощенця 2 групи?

до 10.02
Протягом 2013 року СПД-спрощенець не платив ЕСВ за себе. Чи приймуть звіт, якщо не було оплати?
Quote
svite
Протягом 2013 року СПД-спрощенець не платив ЕСВ за себе. Чи приймуть звіт, якщо не було оплати?
Зобов'язані.
Quote
svite
Протягом 2013 року СПД-спрощенець не платив ЕСВ за себе. Чи приймуть звіт, якщо не було оплати?

Если я не ошибаюсь, ФОП ЕН обязаны платить ЕСВ, только на ОС освобождаются-при отсутствии дохода.
Да я знаю что обязаны, но начинающий бухгалтер не платила. Отчет нужно сдавать, оплата будет в понедельник, но увидят они её на следующий день.
Quote
svite
Да я знаю что обязаны, но начинающий бухгалтер не платила. Отчет нужно сдавать, оплата будет в понедельник, но увидят они её на следующий день.
Яка різниця коли заплатите, за це окрема відповідальність. А звіт - окрема, не мають права не прийняти.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028799999999995