Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Помогите, пожалуйста, не могу сама разобраться...
ФОП 2гр, плательщик ЕН сменил место ведения деятельности(аренда офиса в том же городе) с 01.01.2014.
1. Заявление нужно подать до 20.02 (подавать в налоговую или идти к госрегистратору)?
2. С момента получения выписки с новыми данными в течении 10 дней подается 20-ОПП?
И если можно, подскажите где найти бланк.
1. Заяву на нову адресу місця провадження діяльності треба було завчасно або в самий день відкриття офісу.
А куди подавати заяву геть не зрозуміло, начебто зараз до держреєстратора, але яка процедура і з якою формою заяви - зовсім незрозуміло. Уточніть у своїй податковій і з нами не забудьте знаннями поділитися.
2. 20-ОПП на протязі подається з моменту появи/зміни стану обєкту опопдаткування.
Я думаю у реєстратора тільки при первинній реєстрації ФОПа і відразу
платника єдиного... коли ж ФОП уже платник ЄП, то звичайну заяву
(бланк тут [buhgalter911.com]) і заповнюєте шапку, в розділі 5.3. Внесення
змін до свідоцтва платника єдиного податку*** щодо: ставите галочку
напроти місця провадження господарської діяльності і в розділі 7
пишете нову адресу... тільки зміни мабуть внесуть вже з 01.04.2014...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Quote
rs_2012
1. Заяву на нову адресу місця провадження діяльності треба було завчасно або в самий день відкриття офісу.
А куди подавати заяву геть не зрозуміло, начебто зараз до держреєстратора, але яка процедура і з якою формою заяви - зовсім незрозуміло. Уточніть у своїй податковій і з нами не забудьте знаннями поділитися.
2. 20-ОПП на протязі подається з моменту появи/зміни стану обєкту опопдаткування.

Я, наверное, неверно поняла это "Фізичні особи – платники єдиного податку І та ІІ групи – заяву про зміну місця провадження господарської діяльності подають до податкового органу не пізніше 20 числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулася зміна"

Чего-то мне вздумалось, что если договор аренды от 01.01.2014 то имею право подать изменения до 20.02sad smiley
Quote
arcess
Я, наверное, неверно поняла это "Фізичні особи – платники єдиного податку І та ІІ групи – заяву про зміну місця провадження господарської діяльності подають до податкового органу не пізніше 20 числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулася зміна"

Чего-то мне вздумалось, что если договор аренды от 01.01.2014 то имею право подать изменения до 20.02sad smiley
Начебто все правильно. Може я десь щось пропустила. Але якось не в'яжеться мені. Зараза, на жальне можу почитати, але я так памятаю, що в ПКУ написано, що зміни адреси додаються в свідоцтво днем подачі заяви. Я ще почитаю. Може дійсно Ви праві, а я помилялася.
Підкажіть, будь ласка, у заяві на зміну місця провадження господарської діяльності потрібно всі поля заповнювати чи тільки у розділі 5.4 поставити галочку і в розділі 6 зазначити нову адресу? Поля з КВЕД не повторювати?
Тільки галочку і те шо змінюєте, але якшо ви просто додаєте
нову адресу провадження діяльності, то пишете дві - і ту шо
була до цього і нову...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028600000000001