Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП і ЗЕД???

Відправлено користувачем Lia21 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ФОП і ЗЕД???
Шановні колеги, поділіться, будь-ласка, досвідом!
ФОП єдиний податок,платник пдв, веде зовнішньо-економічну діяльність ( а саме: продає товари за кордон).
Чим відрізняється облік від ФОПів без ЗЕД??Книгу обліку йому також порібно вести??
Допоможіть!!!

Re: ФОП і ЗЕД???
В аспекті єдиного податку ФОП - нічим не відрізняється. Веде книгу, яка призначена для ФОП - платників ПДВ.
Re: ФОП і ЗЕД???
Quote
brick
В аспекті єдиного податку ФОП - нічим не відрізняється. Веде книгу, яка призначена для ФОП - платників ПДВ.

а якими документами оформлюється експорт товару???
хоч приблизний перелік...а то я взагалі не знаю...


Re: ФОП і ЗЕД???
Експорт оформлюється через митницю документом ВМД. Вам потрібно багато інформації, знайдіть декілька статей на тему "облік експорту".
Re: ФОП і ЗЕД???
Подскажите хорошую статью с примерами или же подскажите, пожалуйста, как отображать в книге доходов поступление валюты.
Я так понимаю:
К примеру на валютный счет зашла сумма 10 000 доларов. Курс НБУ-9,8. Курс банка-9,85.
1. На день поступления валюты на валютный счет перевожу всю сумму в грн. по курсу НБУ и вношу в Книгу доходов-10 000*9,8=98 000.
50% валюты банк продал в тот же день.

2. В день продажи валюты :
Курс НБУ 9,75, Курс банка-9,85
Продаем 5 000 по курсу банка?Но как быть с теми 5 000, которые банк продал сам?
Если на день продажи валюты курс банка выше, чем курс НБУ на момент поступления средств на валютный счет то это будет положительная курсовая разница?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042999999999999