Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП 3 група, как вести?

Відправлено користувачем Vikule4ka89 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Quote
Шустрик
Quote
nikon
Quote
Vikule4ka89
Здравствуйте, расскажите пожалуйста как вести учет ФОП. Муж устроился програмистом, сказали оформлять ЧП. Что делать после овормления? (Оформляться будет как единщик 3 группа) Как вести книгу учета доходов, если доход 1 раз в месяц, это его зп? и нужно ли еще что-то кроме кники учета доходов?
Я так понимаю, регистрация Вашего мужа ФОПом - это условие при принятии его на работу.
Тогда и ведение Книги, и оплата ежемесячно единого податка и ЕСВа , и подача вовремя соответствующей отчетности - все это не Ваша забота !
Это проблемы тех людей ( или той фирмы ), которым вся эта петрушка с регистрацией ФОПА нужна. На той фирме, где работает Ваш муж, должен быть бухгалтер или бухгалтерия. Вот они и будут вести Вашего мужа, как ФОПа, вероятно, у них практически все сотрудники = ФОПы...( Просто фирма минимизирует налоги....). И доходы в Книгу запишут тоже они, т.к. они будут знать размер этих доходов ( это не его зарплата !!! ).
Ну и на десерт :
А Вы и Ваш муж в курсе, что :
- за использование Вашего мужа как ФОПа для деятельности фирмы, фирма ( приличная ) должна доплачивать Вашему мужу деньги
- Ваш муж, пока будет ФОПом, теряет право на субсидии
- Ваш муж, пока будет ФОПом, не сможет встать на учет в Центр занятости, как безработный (т-т-т, конечно)
- зарегистрироваться ФОПом - дело 15 минут, а закрывают ФОПа о-о-чень долго ( иногда, годами !!! ) и недешево.

+100
+100
Re: ФОП 3 група, как вести?
Фоп 3група платник пдв,
1)пдв платити щомісяця?
2)податок на прибуток фіз осіб також платити щомісяця чи щокварталу?
3)єсв платити раз в рік?
Читала шо платиться авансом шо єсв що пдфо?
Прибуток фіз осіб обраховується від чистого доходу чи просто від доходу?
Re: ФОП 3 група, как вести?
ФОП 3 группа не платит налог на прибыль, он сдает отчет по единому налогу поквартально и платит его так же. ЕСВ оплачивает также поквартально. НДС помесячно, если отчет сдает помесячно.


Re: ФОП 3 група, как вести?
Маю на увазі якщо я не на єдиному податку а на загальній системі оподаткування, то там треба платити пдфо
Re: ФОП 3 група, как вести?
Так, на загальній платимо ПДФО авансовими за квартал до 15 березня,15травня,15серпня,15листопада
Re: ФОП 3 група, как вести?
ЄСВ також поквартально авансом
Quote
Kisulya
ЄСВ також поквартально авансом

Наголошую - ЄСВ за себе, за найманих шомісяця...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Трохи незрозуміло мабуть написала... winking smiley
ЄСВ за себе поквартально, за найманих
щомісяця... drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: ФОП 3 група, как вести?
Я не розумію нарахунок авансів,як обрахувати аванс від пдфо та єсв?
Чому не можна оплачувати по факту якщо є дохід плачу,якщо нема то не плачу..?
Якщо нема доходу а оплачений аванс,то він перекидується на наступний квартал?
Отаке в нас законодавсто - якшо минулого року у вас був
прибуто - то будьте любєзні платить аванси... а за підсумком
року буде видно чи доплачувати вам, чи можить навпаки...
любімє государьсьтво будить винне... Суть в том, шо щитаєцця
шо прибиль должна увілічувацця з кажним роком дєятєльності...
інакше зачємже тоді рАботать...tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: ФОП 3 група, как вести?
Добрый день.
Я зарегеатрировалась как ФОП 17-го ноября.
в этом году как ФОП я не собираюсь вести деятельность.
Деятельность планируется с января 2015 года.
Хочу зарегестрироваться плательщиком единого налога 3-я группа.
Скажите пожалуйста, когда лучше подавать заявление на регистрацию ЕН, чтоб не платить ЕСВ за 2014 год.
Вам потрібно подати заяву не пізніше 15-го грудня.
В заяві вказуєте дату з якої ви хочете стати платником
єдиного - 1 січня 2015 року...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: ФОП 3 група, как вести?
298.1.2. Зареєстровані в установленому порядку фізичні особи - підприємці, які до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація, подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для першої або другої групи, вважаються платниками єдиного податку з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому виписано свідоцтво платника єдиного податку.
Зареєстровані в установленому законом порядку суб'єкти господарювання (новостворені), які до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація, подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для третьої або четвертої групи, вважаються платниками єдиного податку з дня їх державної реєстрації.


Значит, в ноябре Вам идти в податковую( с Заявой на ЕП ) НЕ НУЖНО.


298.1.4. Суб'єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм цього Кодексу, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року шляхом подання заяви до органу державної податкової служби не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.

Значит, для того, чтобы перейти на ЕП-3ю группу с 01 января 2015 года, Вам нужно подать Заяву на ЕП в податковую до 16-го декабря 2014 года.
Re: ФОП 3 група, как вести?
Итак, для тех кто отстал от поезда, правильно ли я понимаю?
1. Если я в течении 10 дней после гос регистрации ФОП не подам заявление на ЕН я автоматически становлюсь ФОП на общей системе (при которой без наличия деятельности я могу не уплачивать ЕСВ). А подав заявление допустим 5 декабря я получу статус единщика с 01.01.15?
2. Нужно ли к заявлению прикладывать расчет дохода за предидущий год, даже если регистрация ФОп была в конце ноября?
1. Все вірно.
2. Я думаю потрібно, оскільки ви міняєте систему оподаткування...
Але наскільки я розумію у вас це будуть нулі...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: ФОП 3 група, как вести?
Всем, огромное спасибо за помощь!smiling bouncing smiley
Підкажіть, будь ласка! на 2 групі бухгалтер врахував суми, які ще не надійшли на рахунок і включив в дохід.з 01.07.2014 ФОП перейшов на 3 групу, і відповідно ці суми відняли.єдиний податок сплачено за мінусом сум, які були включені в 2 групу. чи буде штраф?
Если проверят, то будет.
Подайте уточненку. По ней заплатите разницу и самоштраф, кажется 5% от суммы недоимки.
А я бы не подавала. Вдруг за 3 года проверки и не будет. А если вдруг проверка, уточниться можно и перед проверкой успеть.
З липня буде відшкодування, тому і перевірка не за горами..
Здраствуйте, вот и пришли изменения, подскажите что поменялось для ФОПов на 3й групе, единий налог так и платим 5 %, ЕСВ -34,7%?, а за работников если з/п около 1300 ничего не поменялось? Коментариев еще никаких не нашла
Ну какие комментарии, если закон опубликовали 31 декабря? Комментаторы отдыхают. Почитайте на бухгалтерском обсуждение. ЕН вроде будет 4%.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042300000000001