Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Переход ФОП со 2гр. на 3гр.

Відправлено користувачем vitula 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите пожалуйста, в свете новых решений по Миндоходив- заявление по переходу с группы на группу ФОП ( со 2-й на 3-ю) остаётся прежним? Бланк? Сроки ? Заранее благодарю.
Поки ніхто нічого ще не міняв...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Спасибо, Шустрик.Я рассчитывала именно на Ваш ответ.smiling smiley А в РОЗРАХУНОК к Заявлению про переход пишется доход за 2013 общий по группам( если ФОП в 2013 году тоже менял группы- только с 3-й на 2-ю)?


А розрахунок вам навіщо?!?!?! Це, імхо, для тих
хто міняє кардинально... з загальної на спрощену...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Вот спасибо за совет. Век живи- век учись. А что разве пункт 12 Заявы ( обсяг доходу за попередний календ. рик ), к которому собственно додаётся Розрахунок заполнять не нужно? Я в прошлом году заполняла , когда переходила с группы на группу. Налоговая ничего не сказала....
Це для інфи, шо ви не порушили сумові обмеження перебування
в вашій групі, я так думаю... але можу помилятись...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Да, наверное....Ещё раз спасибки....
Просвітіть ще й мене, будь ласка...Плануємо перейти з 2 групи в 3 з ПДВ. Скажіть , є якісь умови для ДОБРОВІЛЬНОГО преходу...Чи обов*язково додавати первинні документи, в мене їх просто немає... можна сказати, що перевозили меблі, чи картоплю фізичним особам? І таке питання, що за чим подається?Спочатку заява на ЄН, а потім на ПДВ, чи одночасно? І чи краще подавати особисто, чи по електронній пошті? І взагалі, може маєте якийсь конкретний матеріал по 3 гр з ПДВ...Сама з ПДВ вже майже три роки не працюю, мабуть багато чого нового з*явилось, дуже цікавить податковий кредит, який можна буде включати у перевізника...
Буду вдячна за будь-які відповіді.
Доброго дня!! Перейшли з 2 на 3 групу (%) з 01.04.14. Тепер із 2 кварталу наростаючим підсумком буду здавати деку, де буду заповнювати відповідні пункти, які стосуються 3 групи. І в кінці року буду здавати за рік деку, де окремо напишу у 1 кварталі ЄП 243,60 і відповідні пункти по 2 групі, а також по 3 групі. Перевірте, будь ласка, чи правильно мислю. Чи зараз потрібно щось подавати ?
Та мислите то логічно, але все-таки я би зателефонувала
б здохликам, бо можливо потрібно показувати у всіх деках
і за півріччя, і 9 місяців, ну і рік само собою дані по 2-й
групі...confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрик дякую Вам.
А я думаю, надо и за 1 квартал деку подать, т.к. со 2 группы ушли. Лучше позвоните инспектору.
Blick , дуже дякую Вам за поради.
А який термін подачі деки? 40 днів?
Задзвонила в консультацію, так дійсно потрібно здати деку за 1 квартал протягом 40 днів.Дуже Вам усім дякую )))
У мене є два питання:
1.Підкажіть в ОПЗ є заява на перехід з однієї групи в іншу?
2.Чи потрібно реєструвати нову книгу , бо переходимо з 2 групи в третю з ПДВ?
По ходу виникло і третє питання, як податкова повідомляє про своє рішення, коли подаємо заяву 1-ПДВ і заяву на перехід в іншу групу?
Буду вдячна за відповіді.
Ну заяву ви подаєте на зміну групи до 15-го червня і
з 1-го липня вже будете на третій групі. Я думаю і
заяву на ПДВ можна здати разом. Книгу, якшо
хочете бути платниками ПДВ, потрібно нову...
В податковій ви можете отримать виписку (замість
свідоцтва - воно вже відмінене) шо ви вже платник
третьоїй групи. От тільки через ОПЗ не підкажу чи
можна подавать - сам документ є, може й можна,
а от заяву на ЄП - такого документу не знаходжу...
А дізнатись як вони повідомляють зможете в податковій,
коли подаватимете заяву на ЄП...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую.
Стару книгу мабуть треба здавати? А нову реєструвати?
Ні здавать не треба, тільки нову реєструвать...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А в мене таке питання. У нас ФОП 2 група, з початку року вже отримав свій ліміт на дохід, що треба зробити , щоб не платити податки, так як зараз він не праціє? На загальну систему перейти?
Quote
IrinaGL
А в мене таке питання. У нас ФОП 2 група, з початку року вже отримав свій ліміт на дохід, що треба зробити , щоб не платити податки, так як зараз він не праціє? На загальну систему перейти?

Да
Quote
IrinaGL
А в мене таке питання. У нас ФОП 2 група, з початку року вже отримав свій ліміт на дохід, що треба зробити , щоб не платити податки, так як зараз він не праціє? На загальну систему перейти?
Так, перейти на загальну (заява подається до 15-го червня)
Перейшли з 2-гої групи на 3-тю групу 5%, з 1 жовтня 2014року, підскажіть будь-ласка декларацію, потрібно здавати в кінці року з сумами 2-гої і 3-ї групи, чи декларацію по 2-гій потрібно здати по закриттю, тобто за третій квартал?
Я думаю по другій за 3-й квартал... а потім річну з
з другою і третьою разом... Там же форми звітів різні
навіть... але на 100% не впевнена...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042699999999996