Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Какие документы по ФОПу?

Відправлено користувачем IrinaGL 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день!

Подала заявление на регистрацию ФОП на 2 гр., мне очень "доброжелательно" в налоговой сказали, что свидетельство отменили.
У меня с 01.04 2014р. будут продажи, сказали подготовить все документы подтверждающие ФОП, но у меня кроме свидетельство про держ. реестр. ничего нет.
Скажите пжлст, какие вообще у меня должны быть документы подтверждения ФОП на 2 групе.

Спасибо!
Пишете заяву в податкову (форми поки нема), тому
в довільній формі - видати вам виписку з реєстру
платників єдиного податку і через 2 дні вам видадуть
папірчик - який і замінятиме свідоцтво... Тільки оригінал
нікому не віддавайте - копії будь-ласка...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Ми нові ФОП .Прочитала ,що відмінили свідоцтво єдиного податку. В податкову не дозвонитись..а також треба та нова виписка.....То звертаюсь до IrinaGL : отримали Ви в податковій виписку з реєстру
платників єдиного податку через 2 дні ? Чи може на форумі є новозареєстровані ФОП ? Вам видали виписку з реєстру
платників єдиного податку? Дякую за відповідь
У мене є два нових платників ЄВ, їм не видавали і я не просила. Я коли хтось з контрагентів починає вимагати я їх коректно "посилаю" до ПКУ.
Да, написала заяву, и через 5 роб.днів забрала у інспектора (Деснянська податкова).
а на реєстрацію персональних данних треба подаватися?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032899999999997