Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Порівняння фіз.особи і юр.особи

Відправлено користувачем OlenaT 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть, будь ласка, чи дуже відрізняється ведення бухгалтерського обліку ФОП на загальній системі і звичайний ФОП від юр.особи на загальній системі. Я звичайно розумію, що кожному по-своєму, але ж всетаки...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена
Суттєво відрізняється. Як мінімум тим, що бухобліку у ФОП не існує. ФОП веде облік за допомогою книги обліку доходів і витрат і деяких допоміжних (власної видумки) форм. Крім того принцип зарахування доходів і витрат категорично відрізняється. Навіть нема чого порівнювати.
Quote
rs_2012
Суттєво відрізняється. Як мінімум тим, що бухобліку у ФОП не існує. ФОП веде облік за допомогою книги обліку доходів і витрат і деяких допоміжних (власної видумки) форм. Крім того принцип зарахування доходів і витрат категорично відрізняється. Навіть нема чого порівнювати.


Дякую за відповідь! Книги обліку доходів і витрат - я трішки знаю, як заповнювати. Запитувала у бухгалтерів.. А Ви не знаєте, де можна розширено прочитати про це все? Буду вдячна.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена


Ну, для начала спросите у дядьки Гугла "загальна система оподаткування фізичних осіб " smiling smiley
Почитайте, если что-то надо будет уточнить - спрашивайте здесь!
Quote
nikon
Ну, для начала спросите у дядьки Гугла "загальна система оподаткування фізичних осіб " smiling smiley
Почитайте, если что-то надо будет уточнить - спрашивайте здесь!


Так, дякую! Я думала, що може є якийсь перевірений сайт.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена
Моя подруга, у нее ФОП на ОС, часто обращается за помощью к сайту Частный предприниматель. Точного адреса сайта не знаю, поищите.
Quote
Blick
Моя подруга, у нее ФОП на ОС, часто обращается за помощью к сайту Частный предприниматель. Точного адреса сайта не знаю, поищите.



ДЯКУЮ!!!!!!!!!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена
И еще Частный предприниматель издает небольшие но очень хорошие книжечки, их можно заказать у них на сайте, мне очень помогли
Quote
arcess
И еще Частный предприниматель издает небольшие но очень хорошие книжечки, их можно заказать у них на сайте, мне очень помогли


Так, дякую! Я знайшла їх сайт. Хороший.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена
Quote
Люда
[chp.com.ua]


А Форум безкоштовний?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена
Так, мені теж дуже подобається це видання, багато питань підіймається актуальних і цікавих. Я виписую в електронному вигляді. Це дуже зручно і набагато дешевше за паперовий.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000356