Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ФОП, была приостановлена деятельность, а деньги поступали на счет

Відправлено користувачем Zelenaya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Quote
Zelenaya
Quote
nikon
Quote
Zelenaya
можно ли сказать что деньги которые я перечисляла поставщикам были за прошлые закупки.
Ничего говорить не надо.
Надо документально доказать податковой что ваши затраты и Ваши доходы за период июль-декабрь 2011 года взаимосвязаны.
Если вы не сможете это аргументированно сделать, в доход будет взято все поступление денег на р/р. Со всеми последствиями.
P.S. А вообще-то если после декабря 2011 года у Вас не было НИКАКИХ хоз. операций , то до срока исковой давности ( 3 года ) осталось-то всего ничего, всего-то подождать до конца 2014 года. И проблема рассосется...


а если я смогу доказать документально что закупка прошла в период с июля по декабрь 2011 и деньги мне перечислили за этот же товар в этот же период. При этом закупка превышает поступление денег, тогда что мне грозит

Тоді вам грозять штрафи за неподані декларації, за неведення книги,
і ше є ЄСВ, от тільки не знаю чи обов'язково його платить коли результат
діяльності по суті від'ємний - шось мені здаєцця шо таки заходять. Треба
розбиратися - досвіду нажаль не маю - загальників не веду. І якшо все-таки
треба - то ще й штрафи і пеня по ЄСВ...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
За неподані декларації у будь-якому випадку штрафи. А ви що, навіть пусті не подавали? Якщо пусті подавали, а за результаттами діяльності дохід-витрати=0, то тоді тільки адмінштраф за недостовірні дані про доходи і витрати, але заниження ПЗ нема.


а внесенням коштів на рахунок також дохід, чи лише те що мені перераховали клієнти?
я думаю, что если давить на то что , да деятельность вела, был расход и доход. Расход превышает доход. Книгу не вела, ЕСВ не платила так так не было с чего платить, так как расход больше чем доход. Приход и расход, думаю документально смогу подтвердить. А декларацию сдала, но указала, там только з/п с основного места работы и больше ничего. Чем мне это может грозить какой штраф, с чего он будет взят и какая пеня?
Quote
Zelenaya
я думаю, что если давить на то что , да деятельность вела, был расход и доход. Расход превышает доход. Книгу не вела, ЕСВ не платила так так не было с чего платить, так как расход больше чем доход. Приход и расход, думаю документально смогу подтвердить. А декларацию сдала, но указала, там только з/п с основного места работы и больше ничего. Чем мне это может грозить какой штраф, с чего он будет взят и какая пеня?
Теоретично, грозить адмінштраф за подачу недостовірних відомостей про розмір доходів і витрат. штраф за неведення книги та і все. Але є один підводний камінь. Можуть не признати витрати, так як вони не записані в установленому порядку у книгу. Який хоч порядок цих поступлень?
Quote
Zelenaya
а внесенням коштів на рахунок також дохід, чи лише те що мені перераховали клієнти?
Ні, загальносистемники не включають ці суми у дохід.
Quote
rs_2012
Quote
Zelenaya
а внесенням коштів на рахунок також дохід, чи лише те що мені перераховали клієнти?
Ні, загальносистемники не включають ці суми у дохід.


где можно об этом почитать, на что мне опираться когда я буду доводить свою версию.
Quote
rs_2012
Quote
Zelenaya
я думаю, что если давить на то что , да деятельность вела, был расход и доход. Расход превышает доход. Книгу не вела, ЕСВ не платила так так не было с чего платить, так как расход больше чем доход. Приход и расход, думаю документально смогу подтвердить. А декларацию сдала, но указала, там только з/п с основного места работы и больше ничего. Чем мне это может грозить какой штраф, с чего он будет взят и какая пеня?
Теоретично, грозить адмінштраф за подачу недостовірних відомостей про розмір доходів і витрат. штраф за неведення книги та і все. Але є один підводний камінь. Можуть не признати витрати, так як вони не записані в установленому порядку у книгу. Який хоч порядок цих поступлень?


что значит какой порядок этих поступлений. Что вы имеете в виду.
Quote
Zelenaya
что значит какой порядок этих поступлений. Что вы имеете в виду.
Ну скільки грошей поступило на рахунок? Може це було в одному-двох місяцях і їх було небагато?
Quote
Zelenaya
Quote
rs_2012
Quote
Zelenaya
а внесенням коштів на рахунок також дохід, чи лише те що мені перераховали клієнти?
Ні, загальносистемники не включають ці суми у дохід.


где можно об этом почитать, на что мне опираться когда я буду доводить свою версию.
Ну як де? У ПКУ звичайно. "Стаття 177. Оподаткування доходів, отриманих фізичною особою - підприємцем від провадження господарської діяльності, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування "
сума яку мені перерахували близько 70тис.грн. сума яку я сама поклала на рах. 170тис.грн. товара оплатила по банку на 240тис.грн.
Quote
Zelenaya
сума яку мені перерахували близько 70тис.грн. сума яку я сама поклала на рах. 170тис.грн. товара оплатила по банку на 240тис.грн.
Ой-йо-йо. Не хочете все ж таки припинити процес ліквідації і зачекати рік-два? Це однозначно буде краще, ніж зараз гадати на кофейній гущі. Чи вже пізно?
Подала уточняющую декларацию. Где показала одинаковый приход и расход. То-есть чистый доход получился 0, И все. Теперь жду проверки, там посмотрим как оно повернет.
на расход все документы должны быть бо саме тут рыть будут и чото да снимут(((
Quote
ksyxa_29
на расход все документы должны быть бо саме тут рыть будут и чото да снимут(((


У меня расход на большую сумму, просто перестраховалась и поставила расход меньше. Документы на все есть.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035600000000002