Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Класс проф.риска при разных КВЭД (нестыковка)

Відправлено користувачем fiska 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Здравствуйте,

я ФОП 3 группа 5%, собираюсь брать наемного работника по трудовому договору.

Как мне определить класс профессионального риска, если у меня зарегистрировано 7 шт. КВЭД при этом часть из них в сфере комп. программирования (62.01, 58.29, 62.02, 62.03, 62.09, 63.11, 63.12) и один в сфере туризма (79.11 Деятельность туристических агентств).

Наемного работника беру именно для работы в туристическом агентстве, КВЭД 79.11 позволяет мне это, но в Извлечении (Вытяг) из ЕГР сказано, что моим основным видом деятельности является 62.01 - Компьютерное программирование. Также, мне известно такое - "Если субъект хозяйствования осуществляет деятельность по нескольким видам экономической деятельности, то во время определения размера единого взноса относится к классу профессионального риска по основному виду его экономической деятельности."

Подскажите, мне определять класс профессионального риска для наемного работника в турагенстве: согласно КВЭД 79.11 - "Деятельность турагентств" (выходит 7й класс) или все же согласно основному КВЭД 62.01 - "Комп.программирование" (это 2й класс)? Ведь мой основной КВЭД никак не связан с турагентством, а оформляю работника именно в турфирму. Как быть?

Благодарю!
Ви самі не визначаєте клас профризику. Частіще всього клас профризику визначається виходячи з основного КВЕД, побачити який Ви можете на сайті Інформаційно-ресурсного центру знайшовши себе в базі. Якщо за результатами року виявиться, що питома вага працівників, зайнятих на інших КВЕД ніж основний буде більша, то фонд нещасних випадків (виходячи зі звіту, який їм подається да 25 січня) зініціює зміну класу..
Quote
rs_2012
Ви самі не визначаєте клас профризику. Частіще всього клас профризику визначається виходячи з основного КВЕД, побачити який Ви можете на сайті Інформаційно-ресурсного центру знайшовши себе в базі. Якщо за результатами року виявиться, що питома вага працівників, зайнятих на інших КВЕД ніж основний буде більша, то фонд нещасних випадків (виходячи зі звіту, який їм подається да 25 січня) зініціює зміну класу..

дякую, що відгукнулись! я знаю точно, що зараз мій основний КВЕД 62.01 - Компьютерне програмування, бо я працюю програмістом вже пару років будучи ФОП і так написано у ВИТЯГу крупним шрифтом, але паралельно хочу взяти працівника, щоб займався у турсфері (все буде робити найманий робітник, а я зможу сумішати ці два напрямки), то з логіки, якщо класи ризику має відповідати основному виду діяльності ФОП, то я маю присвоїти (відповідно до таблиць) працівнику клас ризику згідно КВЕД 62.01 "Комп.програмування", але працівник взагалі в ту сферу не буде торкатись. До якого органу звернутись, щоб чітко мене впевнили, який саме клас ризику обрати? Розумію з логіки посилань, що мені треба - клас, що включає в себе комп.програмування (основний мій КВЕД), але ж працівника наймаю відповідно КВЕДу 79.11 Діяльність турагентств.


Я ж Вам все розписала. Клас берете з сайту, скоріш за все він буде 2-й. Подаєте до 25-го січня звіт у Фонд нещасних випадків і вони Вам за результатами звіту змінять його на 7-й вже для 2015-го року. Та і все.
Дякую за відповідь! Просто податкову консультацію це питання поставило в кут і вони направили їхати у Фонд нещасних випадків.
Все правильно, налоговая этим не занимается, это сфера именно несчастного фонда. При наличии нескольких видов деятельности класс риска остается один и определяется от дохода. По какому виду деятельности будет больший доход по итогам 2014 года, тот и присвоят в 2015 году . В текущем году класс риска поменять нельзя даже при кардинальном изменении вида деятельности.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031900000000001