Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Торгові агенти за договором ЦПХ - точки продажу?

Відправлено користувачем kotia 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!

Потребую поради. Керівник хоче прийняти на роботу до ФОПа 2 гр. за договорами цпх декількох осіб, які паралельно працюють за осн.місцем в медичних закладах, щоб вони реалізовували безпосередньо кінцевих споживачам (клієнтам медзакладів) продукцію ФОПа (товари мед.призначення).
Щось мені такі продажі не видаються законними. Тоді треба було б вказувати місце проведення діяльності ФОПа всі ці медзаклади чи як?

Такий варіант взагалі можливий взагалі?

І виконавці робіт за договорами цпх включаються до загальної к-сті працівників ФОПа чи ні?
Звіти по ЄСВ і 1ДФ по них потрібно буде здавати, як я розумію.
І ЄСВ я повинна оплачвати з суми 500 грн чи донараховувати з 1218 грн?
чи така схема в принципі можлива при певних видах діяльності ФОПа, напр., роздрібна торгівля поза магазинами?


1. Якщо у свідоцтві можна зазначати не точну адресу (про що не впевнена), а місто (наприклад), то тоді застережень з приводу такої торгівлі я не бачу.
2. ЄСВ, та і інші податки сплачуєте за правилами як оплата по договору ЦПХ, тобто з нарахованої винагороди.
Дякую за відповідь.

Я правильно зрозуміла, що доплачувати ЄСВ до розміру мінімальної з/п я повинна тільки за самого ФОПа, а за найманих працівників (які на півставки напр.) чи за договорами цпх - це не потрібно, і ЄСВ платиться з фактичної нарахованої суми з/п чи винагороди?
Quote
kotia
Я правильно зрозуміла, що доплачувати ЄСВ до розміру мінімальної з/п я повинна тільки за самого ФОПа, а за найманих працівників (які на півставки напр.) чи за договорами цпх - це не потрібно, і ЄСВ платиться з фактичної нарахованої суми з/п чи винагороди?
Так.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030200000000002