Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Книга доходів! Підскажіть....

Відправлено користувачем lady_hrush 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день! Якщо я була на спрощеній в 2012, а потім перейшла на загальну-доходів не було, потім знову в 2013 на спрощену і отримувала доходи. Мені потрібно вказувати про цей період (коли була на загальній) в книзі доходів, чи просто продовжити заносити наступний місяць, там де я отримувала доходи? Дякую...
Ще одне питання: Чи правда, що в 2013 році затверджена нова книга обліку доходів і витрат, нам ФОПам потрібно було її брати і з вересня 2013 вести всі доходи вже в ній?
Для загальної системи та платників ЄП - книги різні, нова книга для загальної системи затверджена 16.09.2013 (наказ №481)


Я вважаю, що в книгу доходів (та що була на ЄП) просто продовжувати записи в ній. На період знахождення на загальній треба було зареєструвати книгу для загальної системи, форма якої змінювалася в жовтні 2013, але податкова дозволила (листом) використовувати стару форму до кінця 2013-го.
Отже підсумуємо: у вас на поточний момент має бути книга для спрощеної з записами за ...2012, частина 2013, і книга для загальної як мінімум одна стара форма для іншої частини 2013-го. Ну і в залежності від того на якій ви системі у 2014-му, маєте або продовжувати ту, що на спрощеній, або мати нову форму для загальної.
Навіть якщо я не отримувала доходи на загальній маю її мати?(просто вона буде в мене порожньою..)? А в податковій мені ж напевне її вже не зареєструють або ж якщо зареєструють, то маю заплатити штраф? Дякую!
Книга буде не порожньою, там будуть нулі, або запис про те, що діяльність не велась та доходу немає, бо декларація заповнюється на підставі записів в книзі доходів. А книгу вам зареєструють у будь-якому разі і без штрафу, інше питання, що запис буде заднім числом, але я б у вашому випадку з нулями не дуже б переймалась, тим більш, якщо ви закриватись не плануєте.
Тобто залишити зараз як є і не кидатися вже, продовжувати записи в книзі на єдиному і все?
Quote
lady_hrush
Тобто залишити зараз як є і не кидатися вже, продовжувати записи в книзі на єдиному і все?
Хто таке казав? Реєструвати книгу для загальної системи та ставити в ній нулі жеж...а коли знову будете на ЄП - переходити до книги для ЄП.
Тобто краще нехай вона буде з записами задніх чисел аніж її не буде взагалі?
дякую велике, побіжу в податкову реєструвати книгуsmileys with beer
Скажите, пожалуйста, есть ФОП на ЕН, книги никогда не вёл. Теперь хочет закрываться. Как быть? Зарегистрировать книгу и заполнить задним числом, или можно просто заплатить штраф за неведение и всё?
И кто знает, какая сумма штрафа?
Спасибо огромное!
забыла написать: вид деятельности - программист. Кассы нету, все расчёты по безналу.
Перейти на общую систему, зарегистрировать книгу для ОС,закрыться через три года
Quote
Цветик
забыла написать: вид деятельности - программист. Кассы нету, все расчёты по безналу.
А до того-закрыть р/с
Человеку по семейным обстоятельствам надо закрыться уже. В Администрации всё закрыл, теперь налоговая. Пришёл туда, а там среди списка документов - книга. Вот он у меня спрашивает, к каким штрафам готовиться и есть ли какой-то выход. А я по ЕН ничего не знаю, я только ТОВки веду. Решила спросить на профильном форуме.
Три года ждать не подходит, надо уже сейчас что-то решать. sad smiley
Светік - книга згубилась, ну можуть захотіть штраф какойсь,
хотя не маюць права по законодательству, хіба шо неправильне
ведення книги можуть тіпа припаять... колись це стоїло 136грн.,
чічас не знаю...
Но якшо він цю процедуру начина тільки зараз - то вобще усьо
лєхко і просто: до реєстратора з формою 12 і прівєт усім...
Тільки перед тим:
1. Заяву на відмову від ЄП (сьогодні останній день).
2. Закрить рахунок в банку, якшо відкритий на ФОП.
3. По єдиному за 9-місяців.
4. Звіт за себе по ЄСВ за період, коли закриєцця з 1-ю і 2-ю
таблицями (сама закриваюсь - питала в середу в податковій).

І єжелі у здохликів ніяких вопросов до нього не буде, то його
і в податкову ніхто не визиватиме - так шо нехай не переймаєцця
за ту книжку...winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032199999999999