Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Недоимка по единому налогу, штраф (звонок с налоговой)

Відправлено користувачем Limon92 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Здравствуйте!!! ФОП 2 группа . Сегодня позвонил инспектор с налоговой и сообщил что у нас есть задолженность по уплате единого налога, которая тянется с начала 2012 года. Попросила доплатить 60 грн что бы выровнять платежи. Заплатил и начал искать ошибку... Вытянул все платежки за 2011-2014 года и не нашел ничего подозрительного. Спросил что дальше по делу, она сказала, что, ВНИМАНИЕ, "вам начислен штраф вне системы в размере 2700 грн, вы можете его погасить частями и при проверке его учтут как оплата штрафа, пока этот штраф никто не видит, если не захочет кто то копнуть и увидеть, например если будет приказ с города на отработку налогов или надо будет какая нибудь справка и вас начнут проверять по базе". Платежи проверил за 2012-2014 года, там все чисто. Осталось 2011, но там тоже все сумы правильные, не могу понять откуда недоимка. Теперь собственно вопрос, что делать дальше? Выяснять хочу до конца дело. Есть ли основания для такого штрафа? У кого то может была похожая ситуация? ( Естественно без бумаги о штрафных санкциях разговора об оплате не может быть).
А ви впевнені, шо вам телефонували з податкової?!?!?!
Ну 60грн, могло і набігти, особливо якшо ви могли сплачувати податок
в останній день, та ще й в кінці дня, то в казначейство він потрапляє
на наступний і система вважає це порушенням і нараховує штраф...
Але на 2700 це ж яке порушення повинно бути - аби стільки штрафу
нарахувать - хіба шо якийсь звіт не знали і не здавали і там повторний
штраф вдвічі більший ніж перший (особливо якшо звіт квартальний)...
Та я на вашому місці сходила б в податкову, і не до інспектора,
а в кабінет по звірці платежів - вони всі ваші недоїмки чи несплачені
штрафи бачать... візьміть з собою всі свої платіжки і звіртесь...
Шось здаєцця вас хотять розвести...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Такий великий штраф по єдиному - це реально, якщо він давно тягнеться, бо з місяця в місяць зростає на половину єдиного. Скоріш за все ви якийсь платіж сплатили або в останній день або взагалі в останній день вечірньою касою, тому і пішло поїхало. А може така ситуація як у мене була, що підприємець став платником ЄП з лютого, а йому нарахували ще й січень і так само через різ предявили тисячу з чимось штрафу,але я пішла і у всьму розібралася. Якщо ви впевнені що у вас все теж в порядку, то підіть разом з усіма квитанціями і розберіться з якого місяця це тягнеться.


Штрафи зростать ніяк не можуть, це коли з місяця
в місяць сплачувати в останній день вечірньою касою,
тоді можливо... Пеня дійсно може рости, але не штрафи...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Штрафи зростать ніяк не можуть, це коли з місяця
в місяць сплачувати в останній день вечірньою касою,
тоді можливо... Пеня дійсно може рости, але не штрафи...drinking smiley
Так у тому то і справа, що штраф і основний платіж лежать на одному рахунку і, відповідно, якщо наприклад у цьму місяці прострочив оплату, то буде штраф 50% від єдиного. Якщо вчасно не погасити суму штрафу, то кожен місяць виникатиме недоїмка, бо навіть якщо за наступний місяць буде спмлачено вчасно але без пені і штрафу, а тільки суму ЄП, недоїмка залишиться і сума штрафу збільшиться ще на 50% ЄП і т. д. Це вони дуже хитро придумали. Якби штраф і пеня нараховувалися не разом з основною сумою, такого б не виникало. Я вже колись замислювалася, що в разві чого теоретично такі страшні суми штрафів можна оапорити, але думаю тільки через суд.
Все вірно...Така ситуація можлива....Більше того, навіть за борг такої давності можуть позбавити реєстрації платника ЄП...Навіть, якщо борг складає всього одну копійку...А у ФОП могла виникнути тка заборгованість, якщо він сплатив податок після 15 години, і у банку був уже не розрахунковий час...Нехай ФОП перевірить час оплати.
лучше проверить правильность расчетного счета на который перечисляли (а они точно менялись) а еще бывает ЧАСТО ошибка кассира..если это второе- то идите в банк, и пусть они дают документ о том,что это их вина.а потом в налоговую с квитанциями..(при наличии справки из банка - можно и без квитанций)..
По результатам проверки платежей с налоговой:
В 2011 было не уплочено ЕН за сотрудника в размере 43 грн. Как большинство людей написали, каждый месяц на суму недоимки начислялся штраф 50 %+пеня. Спустя пару месяцев после звонка с налоговой мы оплатили штраф. Вопрос закрыт с налоговой.
Добрий день!
Прострочила оплату єдиного податку, заплатила 22 числа, а не до 20. Що тепер мені потрібно робити? Дзвонити в податкову і щось почснювати, чи як я прочитала вище, заплатити 50% від розміру ЄП 121,80грн того штрафу? А пеня? Чи буде вона за цих 2 дні, чи ні? Якщо платити штраф, то що вказувати в призначенні, чи можна просто як єдиний податок скинути?
Дякую.
50% штрафу... заплатіть на 10 грн більше - для пені,
думаю повинно вистачить за два дні, а залишок (якшо
буде) - хай собі висить...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
50% штрафу... заплатіть на 10 грн більше - для пені,
думаю повинно вистачить за два дні, а залишок (якшо
буде) - хай собі висить...

Дякую.
А в платіжці можна записати просто як єдиний податок чи обов"язкове спеціальне формулювання ?
Ну для себе можете розписати, аби потім не
виникало питань...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
perlunka
Добрий день!
Прострочила оплату єдиного податку, заплатила 22 числа, а не до 20. Що тепер мені потрібно робити? Дзвонити в податкову і щось почснювати, чи як я прочитала вище, заплатити 50% від розміру ЄП 121,80грн того штрафу? А пеня? Чи буде вона за цих 2 дні, чи ні? Якщо платити штраф, то що вказувати в призначенні, чи можна просто як єдиний податок скинути?
Дякую.
та же ситуация,помутнение какое-то...
Скажите пожалуйста, а какой штраф по ЕН юридического лица(уплатила ЕН сегодня, а не вчера)?
Quote
Шустрик
Ну для себе можете розписати, аби потім не
виникало питань...
Мой ФОП вчера не успел в банк, не заплатил ни единый, ни ЕСВ. По единому ситуация понятна, а по ЕСВ тоже штраф, надо полагать? Не подскажете, в каком размере?
Я предупредила, что будет штраф, он сам его платить не хочет, сказал, просто заплатим как обычно, а если уж какую-то бумагу пришлют, тогда заплатим (может быть) штраф.smoking smiley
ФОП единщик может платить ЕСВ поквартально, за 3 кв - до 20 октября
Quote
Kisulya
ФОП единщик может платить ЕСВ поквартально, за 3 кв - до 20 октября

+100%



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033699999999992