Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

декларація про майновий стан загальна система СПД

Відправлено користувачем ol1ka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
СПД на загальній системі перебував у 2,3,4 кварталі 2014 до цього часу був на ЄП
як вірно вказати в декларації про майновий стан за рік саме цей період-що лише за 3 квартали декларація а не за весь рік???
2) звіт по ЕСВ подаємо теж в податкову?

3 ) подається сам додаток 5 + 2 таблиці ( 1 -а і 2-а за час на ЕП та на загальній системі) ?

Додаток 5 Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску
Дод.5 Табл.1 Нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами – підприємцями
Дод.5 Табл.2 Нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами – підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування
Quote
ol1ka
2) звіт по ЕСВ подаємо теж в податкову?

3 ) подається сам додаток 5 + 2 таблиці ( 1 -а і 2-а за час на ЕП та на загальній системі) ?

Додаток 5 Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску
Дод.5 Табл.1 Нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами – підприємцями
Дод.5 Табл.2 Нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами – підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування

Все вірно... а от по першому посту - ви повинні були в
зв'язку з зміною системи оподаткування подати першу
деку ще за 2-й квартал, а потім наростаючим підсумком
вже річну...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Quote
ol1ka
СПД на загальній системі перебував у 2,3,4 кварталі 2014 до цього часу був на ЄП
як вірно вказати в декларації про майновий стан за рік саме цей період-що лише за 3 квартали декларація а не за весь рік???
За 1 кв - деку по ЄП, за 2 кв-л - деку про майновий стан, за рік - обидві
за 2 квартал-подали
зараз питання як подати за рікsmiling smiley
вказати 2,3,4-квартали через кому або просто 2014 рік
Quote
Kisulya
Quote
ol1ka
СПД на загальній системі перебував у 2,3,4 кварталі 2014 до цього часу був на ЄП
як вірно вказати в декларації про майновий стан за рік саме цей період-що лише за 3 квартали декларація а не за весь рік???
За 1 кв - деку по ЄП, за 2 кв-л - деку про майновий стан, за рік - обидві

Шо за рік обидві не погоджусь - дека по ЄП подана за 1-й квартал,
з 2-го кварталу перебуває на загальній і річну повинен подавати
тільки по загальній, по єдиному вже непотрібно...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
я і збираюсь подавати лише одну
зараз питання як подати за рік
вказати 2,3,4-квартали через КОМУ або просто 2014 рік
Якшо ви подаватимете в паперовому вигляді без
флешки, то просто не заповнюйте, при здачі спитаєте
в інспекторів шо приймають... А якшо з флешкою, то
мабуть в клітинці квартал можна проставити 2-4...
сама ніколи не здавала так - треба пробувать...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Подскажите, как заполнить декларацию, если у меня не было доходов? Я ЕСВ платила в прошлом году ежемесячно. Отчет по ЕСВ заполнять как по оплатам и сдавать?
Quote
Svetlana09
Подскажите, как заполнить декларацию, если у меня не было доходов? Я ЕСВ платила в прошлом году ежемесячно. Отчет по ЕСВ заполнять как по оплатам и сдавать?
Дохода не было, а ЕСВ платили? Зачем? Договор на добровольное страхование?
Декларацию заполнить очень просто: поставить нули в соотв.разделе, додатки не заполнять
Доброго дня
підскажіть будь ласка, якщо підприємець крім своєї підприємницької діяльності, був ще працівником на ТОВ і отримував ЗП, які додатки мені треба подавати до декларації? і чи треба подавати дод.1 якшо декларацію складає бухгалтер і має нотаріальне доручення?
Дякую
Quote
Svetlana09
А как быть с отчетом ЕСВ?
сдавать табл.1 с нулями, уплаченные суммы ЕСВ будут висеть в переплате, учтете когда будет деят-ть
а принимают отчеты ФОПа без доверенности на того, кто подает?
Підкажіть, як правильно оплачувати податки за прибуток з сайту, в мене оформлена 3 група, в податкові сказали, що самі не знають, сказали просто платити 5% від прибутку, сайт подобово оренди квартир http://orendar.com, починає приносити прибуток від сплачених топових оголошень, на рекламу витрачається в рази більше, як правильно задекларувати та сплачувати податки в такому випадку?
spprv [ Відповісти приватно ]
Re: декларація про майновий стан загальна система СПД нове 19 січня, 2015 01:54

"..на рекламу витрачається в рази більше.."

зачем такая деятельность, смысл?
а по-сути, получили (нал/безнал, без разницы) 1000грн, заплатили 5грн, т.е. 5%, так и в декларацию
ФОП на загальн.
Подскажите пожалуйста при заполнении декларации за 2014 год, где учитывать переплату за 2013 и 14 год? Налоговая консультирует, что при этой ситуации переплата за 2013год, сумма никуда не вноситься, но тогда рядок 07.02 не формируется правильно. Не подтягивается переплата
Quote
finfin
ФОП на загальн.
Подскажите пожалуйста при заполнении декларации за 2014 год, где учитывать переплату за 2013 и 14 год? Налоговая консультирует, что при этой ситуации переплата за 2013год, сумма никуда не вноситься, но тогда рядок 07.02 не формируется правильно. Не подтягивается переплата
вы же отчитываетесь за 2014 год, а не 2013-2014, как же может переплата 2013 года туда подтянуться, вы можете сформировать декларцию на основании данных 2014 года, но заплатить с учетом переплаты 2013 года
Quote
Шустрик
Якшо ви на третій групі поподаткування - ваші витрати
нікого не цікавлять... І в податковій вам вірно сказали,
тільки не від прибутку (прибуток=доход-витрати) а від
доходу потрібно сплатити 5%, заповниши і здавши звіт...

Я правильно розумію, що тільки від доходу, і не мають значення мої витрати, якщо прийшла на картку 1000 то 5 грн маю сплати обов'язково?, а якщо наприклад на мій рахунок приходить оплата за проживання в розмірі 1000 грн, від яких я 950 грн сплачую власнику квартири, а 50 грн залишаю в своєму прибутку, я маю заплатити податок від 1000 грн чи від 50 грн?
від 1000



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ситуація - оплата за товар від покупця надійшла 30 грудня, реалізація відбудеться в 2015 році , коли відображати доход та витрати? в 2014 и в 2015 році?
Шустрик, вопрос к Вам. ФОП на общей системе,сам, без нанятых работников, без дохода. Не платим ЕСВ, не платим 15% дохода. В свете нового Налогового закона - с. 01.01.15, ЕСВ помесячно нужно платить 422,65 грн. или нет? Если - да, тогда след. вопрос - нужно закрывать ФОП? А Вы что нибудь слышали о "налоговых каникулах" для ФОП без деятельности?
Заранее благодарю за ответ.
Quote
vitula
Шустрик, вопрос к Вам. ФОП на общей системе,сам, без нанятых работников, без дохода. Не платим ЕСВ, не платим 15% дохода. В свете нового Налогового закона - с. 01.01.15, ЕСВ помесячно нужно платить 422,65 грн. или нет? Если - да, тогда след. вопрос - нужно закрывать ФОП? А Вы что нибудь слышали о "налоговых каникулах" для ФОП без деятельности?
Заранее благодарю за ответ.

З приводу обов'язковості сплати ЄСВ коли нема діяльності
поки шо нічого незрозуміло - питання викликає суперечки...
На мій погляд - якшо діяльність надалі не передбачаєцця,
краще закритись від гріха подалі і бажано встигнути це
зробити до 20-го лютого - бо це останній термін сплати
ЄСВ за січень...За канікули нічого непідкажу - не вивчала
досконало таку можливіть...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Спасибо, Шустрик. Деятельность не планируется, но закрывать тоже не хотим. Во-первых, проверки и деньги за закрытие, во-вторых, наше "любимое" - а вдруг пригодится.... Подождём разъяснений . Говорят, в середине февраля будут изменения в Налоговом законе.
додаток 5 декларация про майновий стан.
стр. 08 аванс 25%.
можно ли ее не заполнять, налоговая так принимает. и что надо заполнить или написать, чтобы не платить аванс по НДФЛ. деятельность не постоянная.

****************************************************************************************
В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий,
а упадете до уровня своей подготовки (с)
****************************************************************************************
Когда я делаю добро просто так - это не значит, что я дура!
Просто я могу себе это позволить, в отличие от некоторых...
Авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб розраховуються підприємцем самостійно, але не менш як 100 відсотків річної суми податку з оподатковуваного доходу за минулий рік (у співставних умовах), та сплачуються до бюджету по 25 відсотків щокварталу (до 15 березня, до 15 травня, до 15 серпня і до 15 листопада) (пп. 177.5.1 п. 177.5 ст. 177 ПКУ).
а спрыгнуть никак?
в прошлом году сдавали декларацию без 08 строки, но сдавали вручную, и не платили соответственно.
сейчас набираю в программе, проставляет автоматически, а ФОП не хочет платить.

****************************************************************************************
В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий,
а упадете до уровня своей подготовки (с)
****************************************************************************************
Когда я делаю добро просто так - это не значит, что я дура!
Просто я могу себе это позволить, в отличие от некоторых...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000392