Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ліквідаційні звіти

Відправлено користувачем ludka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 4    Сторінки: 1234Наступна
ліквідаційні звіти
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, закриваємо підприємницьку діяльність,(з жовтня 2014 тобто з 4 кварталу вже не працюєм) але досі не було документальної перевірки, тож сьогодні подзвонили, і сказали, що ще треба доздати річні ліквідаційні звіти. Підкажіть, які саме звіти я маю здати взагалі? (друга група,був найманий працівник)Дякую!
Ви повинні здати за самого ФОПа ЄСВ
ну і деку про майновий стан, якшо ФОП
закрився в реєстратора не 01.10.2014...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Я це все здала, і закрились ми до 1.10.2014 у реєстратора! А мені сказали що якісь річні звіти(ліквідаційні),от і не розумію, що там можна здавати,якщо ліквідаційні декларації які сказали здати я здала, а що за річні -не розумію)


Тоді не знаю...eye rolling smiley Напишете, коли виясните
шось... цікаво, бо й сама закривалась 01.10...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Добре напишу в понеділок)
Quote
ludka
Я це все здала, і закрились ми до 1.10.2014 у реєстратора! А мені сказали що якісь річні звіти(ліквідаційні),от і не розумію, що там можна здавати,якщо ліквідаційні декларації які сказали здати я здала, а що за річні -не розумію)
необхідно здавати річні звіти до того моменту коли вас знімуть з реєстрації в податковій та як платника ЄСВ, а це відбудеться тільки після перевірки.
Ну після зняття з реєстрації в ЄДР ніхто
не може вас заставити здавати звіти тільки
через те, шо податкова вас ще не провірила...
імхо...

[kyiv.sfs.gov.ua]

[zakon4.rada.gov.ua]

...
3) абзац п’ятий частини восьмої статті 9 доповнити реченням такого змісту: "У разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця її останнім звітним періодом є період з дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення підприємницької діяльності такої фізичної особи".
...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
ага... якщо буде вільний час та натхнення...
Щодо звітів, здавати сказали ще раз ті самі,що я здавала за 2014 р(декларацію про доходи,додаток №5, звіт по єдиному)але тепер за 2015р.
Маю ще одне питання: як правильно потрібно було розрахувати зп (розрахункову) працівникові, якщо застосовували соц.пільгу в інших місяцях. Розрахункова зп вийшла 1739грн.(4дні відп.) в податковій сказали.що ми не мали права застосовувати пільгу бо вона до 1710 грн.навіть якщо це розрахункова. Це так?Але нам бухгалтер розраховувала зп .
Quote
ludka
Щодо звітів, здавати сказали ще раз ті самі,що я здавала за 2014 р(декларацію про доходи,додаток №5, звіт по єдиному)але тепер за 2015р.
Маю ще одне питання: як правильно потрібно було розрахувати зп (розрахункову) працівникові, якщо застосовували соц.пільгу в інших місяцях. Розрахункова зп вийшла 1739грн.(4дні відп.) в податковій сказали.що ми не мали права застосовувати пільгу бо вона до 1710 грн.навіть якщо це розрахункова. Це так?Але нам бухгалтер розраховувала зп .
якщо нарахована за місяць зп більше 1710 - пільга не застосовується
Навіть якщо це з розрахунковими?
Конечно. Доход за месяц больше 1710, льгота не применяется. Причина превышения значения не имеет.
Дякую!!! А після документальної перевірки, в податковій повинні дати який документ(акт) про підтвердження перевірки чи ні?
Сначала акт проверки, в котором указываются все нарушения. Потом налоговое уведомление-решение, в котором указывается сумма недоимки и штрафа, который нужно оплатить.
Дякую! Нам про штраф сказали одразу на перевірці, але ніякого акту не давали,просто сказали оплатитти. І сказали що це все, більше приходити не потрібно! От я думаю чи вони мали дати якийсь документ-підтвердження перевірки.
Чудесно. Просто сказали оплатити. А реквизиты для оплаты штрафа где взяли? А если бы они Вам просто сказали в 10 раз больше оплатить?
Ні, вони дали реквізити, але просто на листочку написали! То ніякого документа -підтвердження про перевірку не має бути?Чи повинні дати
Вам після сплати всіх заборгованостей мусять видати
форму 22-ОПП про відсутність заборгованості по податкам,
форму 3-ЄСВ про відсутність заборгованості по ЄСВ,
і форму 12-ОПП шо ви зняті з обліку як платник податків...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
ludka
Щодо звітів, здавати сказали ще раз ті самі,що я здавала за 2014 р(декларацію про доходи,додаток №5, звіт по єдиному)але тепер за 2015р.
.
За 2015 чи за 2014? У нас була така сама ситуація: ФОП закрився у держреєстратора в серпні, здав "ліквідаційні" звіти по ЕСВ та по ЕН.
Тепер треба подати ще один такий самий звіт за 2014 р. по ЕСВ (дод.5) та деку про майновий стан, я правильно розумію?
Так як ми закривались в 2014,то здавали ці всі звіти за 2014р, а в січні нам сказали, що так як ще не було документальної перевірки треба здати ще і за 2015 такі самі.
закрыла СПД у гос. регистратора 10.12.2014 года...сдала этим же числом Декларацию по единому налогу и отчет по ЕСВ в налоговую....сегодня вот позвонила проверяющая из налоговой и сказала, что нужно сдать Декларацию про майновий стан за 2014 год и заплатить 170 грн. штрафа, так как с 10.12.2014 года закрытый СПД-шник числился в налоговой на общей системе......по почте можно письмом отправить этот отчет или уже не примут ? там ведь за 10 дней до граничного срока можно по почте отправлять......

10 дней - для того, чтобы отчет дошел вовремя, но в данном случае уже все-равно...так что можно отправлять
Quote
Kisulya
10 дней - для того, чтобы отчет дошел вовремя, но в данном случае уже все-равно...так что можно отправлять

а за какой период нужно сдавать эту декларацию, за 4 квартал 2014 года или за 2014 год, если мы 10 декабря 2014 сдали свидетельство единого налога ?

А ви заяви на зняття з обліку не подавали разом зі
звітами і свідоцтвом?!?!?! А от виходить потрібно було
8-ОПП і 7-ЄСВ подать, хоча мені теж казали не треба...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
dar_ya
Quote
Kisulya
10 дней - для того, чтобы отчет дошел вовремя, но в данном случае уже все-равно...так что можно отправлять

а за какой период нужно сдавать эту декларацию, за 4 квартал 2014 года или за 2014 год, если мы 10 декабря 2014 сдали свидетельство единого налога ?

и сдавать декларацию как за предпринимателя или как просто за физ.лицо ?

декларацию за 2014 год как ФОП
Quote
Kisulya
декларацию за 2014 год как ФОП

спасибо Вам огромное за ответы...только, а как же в самОй декларации написана в самом низу сноска, что "1 заповнюється у разі подання декларації фізичною особою-підприємцем за результатами звітного кварталу, в якому розпочата господарська діяльність або відбувся перехід на загальну систему оподаткування"....получается, у нас в 4 квартале відбувся перехід на загальну систему, значит за 4 квартал нужно подавать ? или я не права....поправьте пожалуйста....

если бы вы перешли в 3 кв., вы бы сдали за 9 мес, а потом за год. а вам только за год
Quote
Шустрик
А ви заяви на зняття з обліку не подавали разом зі
звітами і свідоцтвом?!?!?! А от виходить потрібно було
8-ОПП і 7-ЄСВ подать, хоча мені теж казали не треба...
А кому ці Заяви подавати - в податкову? І коли саме це треба робити?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 4    Сторінки: 1234Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042799999999998