Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Декларація про майновий стан і доходи

Відправлено користувачем Kait_t 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Чи потрібно подавати мені декларацію про майновий стан і доходи як Фізична особа , якщо я у 2014 році отримала дохід більше 150 тис. грн. як ФОП і отримувала стипендію в університеті?
Чи можу я подати електронкою, так як здала звіт ФОП?
дякую
Это какой звіт ФОП? Отчет по единому налогу? Если Вы единщик, то майнову декларацию Вы не подаете. Если Вы на общей системе, то звіт ФОП - это и будет декларация про майновий стан.
Я на спрощеній системі оподаткування як ФОП, третя група. Подала декларацію про сплату єдиного податку. Але отримувала ще впродовж року дохід у вигляді стипендії.
Чи потрібно пдавати декларацію ще про майновий стан?


Не нужно. Сталкивалась с подачей единщиком декларации про майновий стан лишь однажды, когда он продал недвижимость. А если единщик получает доход в виде стипендии или зарплаты, он эту декларацию не подает. По этим доходам отчитывается тот, кто их выплачивает.
Доброго дня!!! Підкажіть будь ласка останній день поданна декларацію про майн стан та річний звіт по ЄСВ ФОПа на загальній системі 06.02.15 чи все таки 09.02.2015???
Quote
Blick
Не нужно. Сталкивалась с подачей единщиком декларации про майновий стан лишь однажды, когда он продал недвижимость. А если единщик получает доход в виде стипендии или зарплаты, он эту декларацию не подает. По этим доходам отчитывается тот, кто их выплачивает.

солидарна. Подавать только в том случае, если вам др налоговые агенты на 120 мин зарплат доходу выдали.
Quote
Dimaxa
09.02.2015
отже якщо я подам і деку і річний єсв 09.02.2015 то я ніякого штрафу не матиму???
Декларацію про майновий стан (підприємця) точно не потрібно. А от (фізособи) не знаю (здається що теж не треба), але у будь-якому випадку до травня є ще час це вияснити.
мы не имели права включ в расход сумму оплаченую,но товар еще не получен..?
Quote
Lilya
мы не имели права включ в расход сумму оплаченую,но товар еще не получен..?
Думаю мали право.
Тільки у випадку якщо за нього теж прийшла передплата від покупця.
Quote
rs_2012
Quote
Lilya
мы не имели права включ в расход сумму оплаченую,но товар еще не получен..?
Думаю мали право.
А как это привязать к получению дохода? (ведь товар, о кот.идет речь, не только не продан, но еще и не получен)
Я ж написала, тільки у випадку якщо дохід (оплата) теж отримано.
Quote
rs_2012
Я ж написала, тільки у випадку якщо дохід (оплата) теж отримано.
аsmileys with beer
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047600000000003