Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

20-ОПП

Відправлено користувачем Svetlana09 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
20-ОПП
Предприниматель закрыл магазин в одном месте и открыл в другом. Нужно ли подавать 20-ОПП? Или достаточно внести изменение в адресе в св-во единого налога?
Re: 20-ОПП
конечно,нужно
Re: 20-ОПП
А если прошло 6 мес. Не будет штрафа?


Re: 20-ОПП
скажите пож. ничего не поменялось, взяли склад в аренду, 20-ОПП не подаем?
Re: 20-ОПП
не поменялось - подаем
Re: 20-ОПП
я по складу никогда не подавала, т.к. не возникает объект налогообложения , а нужно подавать?
Re: 20-ОПП
Quote
alisona
я по складу никогда не подавала, т.к. не возникает объект налогообложения , а нужно подавать?
В довіднику до 20- опп є в типах обїєктів різні склади
Re: 20-ОПП
но ведь мы 20-опп подаем если возникает обязательство по уплате налогов и сборов, если я беру склад в аренду у меня ничего не возни кает confused smiley
Re: 20-ОПП
Quote
alisona
но ведь мы 20-опп подаем если возникает обязательство по уплате налогов и сборов, если я беру склад в аренду у меня ничего не возни кает confused smiley
А для чего вы берете в аренду склад?? прочитайте название формы 20-ОПП (або-або)
Re: 20-ОПП
название 20-ОПП не обязывает ее подавать, есть порядок согласно которого подается эта форма, и там написано:


8.2. Об'єктами оподаткування і об'єктами, пов'язаними з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (далі - об'єкти оподаткування), є майно та дії, у зв'язку з якими у платника податків виникають обов'язки щодо сплати податків та зборів. Такі об'єкти за кожним видом податку та збору визначаються згідно з відповідними розділами Податкового кодексу України.

какие у меня возникают обязательства по оплате налогов если я беру склад в аренду?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037899999999999