Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ФОП на общ.системе - уплата пенсионного в 2015 г

Відправлено користувачем NatalyЯ 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Авансові захотять до кінця року... но ви можете
їх не розраховувать в деці (правда не знаю чи так
приймуть) і разом з нею подать лист що ви працювать
більше не плануєте і тому аванси платить не будете...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
ЕСВ в тех месяцах, где нет дохода, можно не платить. За апрель - придется заплатить.
С ПДФО дела такие : если Вы в Деке за 2-й квартал рассчитаете и начислите аванс. внески по ПДФО - их придется платить ежеквартально до конца года до 15 серпня и до 15 листопада. У Вас случай странный. Обычно уходят на ОС чтобы сидеть без дохода, в Деке за первый квартал нахождения на ОС рисуют нули в аванс. внесках ПДФО - и сидят до конца года спокойно.
А у Вас пошла движуха, есть доход...Я не знаю, примет ли у Вас податковая Деку с нулевыми начислениями по ав. внескам ПДФО при наличии дохода , хоть и небольшого.
Скажу что еще меня насторожило : эквайринг...Если ФОП на ОС, то все проплаты по эквайрингу должны проводиться через РРО. Боюсь, Вы нарвались на штрафы за неприменение РРО при рассчетах с покупателями/клиентами...
Quote
nikon
Скажу что еще меня насторожило : эквайринг...Если ФОП на ОС, то все проплаты по эквайрингу должны проводиться через РРО. Боюсь, Вы нарвались на штрафы за неприменение РРО при рассчетах с покупателями/клиентами...
До 31.03 был ФОП на 2-й группе, без РРО, но с терминалом, 31.03.15 разорвали договор с банком и ФОП не работал, но банк в апреле на р/сч возвращал суммы эквайринга,проведенного 20 марта еще (такая задержка у них)


А ви ті доходи в березні не врахували?!?!?!
І яке призначення платежу по тим сумам?!?!?!
Можливо можна, якшо не показали і в призначенні
відповідно є шо це платежі за березень, подати
уточнюючу по деці ЄП за 1-й кв.?!?!?!confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
sim
Quote
nikon
Скажу что еще меня насторожило : эквайринг...Если ФОП на ОС, то все проплаты по эквайрингу должны проводиться через РРО. Боюсь, Вы нарвались на штрафы за неприменение РРО при рассчетах с покупателями/клиентами...
До 31.03 был ФОП на 2-й группе, без РРО, но с терминалом, 31.03.15 разорвали договор с банком и ФОП не работал, но банк в апреле на р/сч возвращал суммы эквайринга,проведенного 20 марта еще (такая задержка у них)
А-а-а, я поняла, у нас тоже эквайринг идет с опозданием на день, а то и дня на три.
Все ОК ! Этот вопрос снят !smiling smiley
Quote
Шустрик
А ви ті доходи в березні не врахували?!?!?!
І яке призначення платежу по тим сумам?!?!?!
Можливо можна, якшо не показали і в призначенні
відповідно є шо це платежі за березень, подати
уточнюючу по деці ЄП за 1-й кв.?!?!?!confused smiley
та да, в выписке банка есть расшифровка ,что это суммы за март,а в книге ФОПа записано апрелем,т.к. должны записывать эквайринг по дате поступления на р/счет . Вот и как исправить ситуацию? Взять еще справку в банке,что это возврат средств за март со всеми печатями, а как быть с книгой?
Quote
Шустрик
А ви ті доходи в березні не врахували?!?!?!
І яке призначення платежу по тим сумам?!?!?!
Можливо можна, якшо не показали і в призначенні
відповідно є шо це платежі за березень, подати
уточнюючу по деці ЄП за 1-й кв.?!?!?!confused smiley
М-да....Это, конечно, логичное и красивое разруливание ситуации...
Но, боюсь, податковая упрется : доход у ФОПа на ОС по поступлению денег....
Разве что индивидуальную консультацию податковой в письменном виде получить...
А еще есть мнения как выкрутиться
Quote
nikon
Но, боюсь, податковая упрется : доход у ФОПа на ОС по поступлению денег....
Разве что индивидуальную консультацию податковой в письменном виде получить...
Наваяла письмо- прочтите,плиз, понятно для них будет или что-то дополнить?
Я до 31.03.2015 являвся платником єдиного податку на 2 групі. З 20.03.15 по 31.03.15 була проведена мною реалізація послуг кінцевому споживачу, який розрахувався кредитною карткою за допомогою ПОС-терміналу . Банк зарахував ці кошти на мій розрахунковий рахунок в період з 01.04.15 по 08.04.15,але на цей час я припинив свою підприємницьку діяльність.
Прошу надати мені письмове роз»яснення щодо дати щоденного відображення отриманого мною доходу в Книзі обліку доходів в зв»язку з виникненням такої ситуації
Я б їм писюкала дуже конктретні питання, а не так обтікаємо,
як у вас... тіпа - чи можу я врахувати ці доходи в декларації
за березень, оскільки саме безпосередньо в березні вони були
отримані і відповідно подати уточнюючу за 1-й квартал 2015 року.
Ну а в книзі, якшо отримаєте відповідь про можливість показати
в березні, можна ж зробити виправлення - це нічим не заборонено...winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Я б їм писюкала дуже конктретні питання, а не так обтікаємо,
як у вас... тіпа - чи можу я врахувати ці доходи в декларації
за березень, оскільки саме безпосередньо в березні вони були
отримані і відповідно подати уточнюючу за 1-й квартал 2015 року.
Ну а в книзі, якшо отримаєте відповідь про можливість показати
в березні, можна ж зробити виправлення - це нічим не заборонено...winking smiley
ок,спасибо,счас откорректирую
Quote
Шустрик
Я б їм писюкала дуже конктретні питання, а не так обтікаємо,
як у вас... тіпа - чи можу я врахувати ці доходи в декларації
за березень, оскільки саме безпосередньо в березні вони були
отримані і відповідно подати уточнюючу за 1-й квартал 2015 року.
Ну а в книзі, якшо отримаєте відповідь про можливість показати
в березні, можна ж зробити виправлення - це нічим не заборонено...winking smiley
+100
Я бы написала вступление типа того, что:
В 1-му кварталі ФОП був на ЕП.
Эквайринг был проведен такого-то числа .
В 1-м квартале ФОП припинив діяльність і з 01.04 саме у зв"язку із припиненням діяльності перейшов на загальну систему.
І уже в 2-му кварталі, коли ФОП не здійснює діяльності, на р/р поступили гроші по еквайрінгу ( за товар, проданий в 1-му кварталі).
И далее вот так конкретно поставить вопрос, как Шустрик выше написала.
А то же ж ты им обтекаемо задашь вопрос - они тебе нальют воды из ПКУ.grinning smiley
Quote
nikon
Quote
Шустрик
Я б їм писюкала дуже конктретні питання, а не так обтікаємо,
як у вас... тіпа - чи можу я врахувати ці доходи в декларації
за березень, оскільки саме безпосередньо в березні вони були
отримані і відповідно подати уточнюючу за 1-й квартал 2015 року.
Ну а в книзі, якшо отримаєте відповідь про можливість показати
в березні, можна ж зробити виправлення - це нічим не заборонено...winking smiley
+100
Я бы написала вступление типа того, что:
В 1-му кварталі ФОП був на ЕП.
Эквайринг был проведен такого-то числа .
В 1-м квартале ФОП припинив діяльність і з 01.04 саме у зв"язку із припиненням діяльності перейшов на загальну систему.
І уже в 2-му кварталі, коли ФОП не здійснює діяльності, на р/р поступили гроші по еквайрінгу ( за товар, проданий в 1-му кварталі).
И далее вот так конкретно поставить вопрос, как Шустрик выше написала.
А то же ж ты им обтекаемо задашь вопрос - они тебе нальют воды из ПКУ.grinning smiley
ага, сама ж и прочитала и озвучила себе, что ответ будет в стиле- отразить согласно положению о заполнении книги доходов smiling smiley ,спасибо,направили в нужное русло
Боюсь ничего из этого не выйдет, поскольку доходом единшика являются деньги поступившие в кассу и/или на р/с, по экварингу момент возникновения дохода дата зичисления возмещения на р/с. Соответсвенно налоговая не согласится, что это доход марта и обложет его по общим правилам.
Quote
sim
Quote
nikon
Но, боюсь, податковая упрется : доход у ФОПа на ОС по поступлению денег....
Разве что индивидуальную консультацию податковой в письменном виде получить...
Наваяла письмо- прочтите,плиз, понятно для них будет или что-то дополнить?
Я до 31.03.2015 являвся платником єдиного податку на 2 групі. З 20.03.15 по 31.03.15 була проведена мною реалізація послуг кінцевому споживачу, який розрахувався кредитною карткою за допомогою ПОС-терміналу . Банк зарахував ці кошти на мій розрахунковий рахунок в період з 01.04.15 по 08.04.15,але на цей час я припинив свою підприємницьку діяльність.
Прошу надати мені письмове роз»яснення щодо дати щоденного відображення отриманого мною доходу в Книзі обліку доходів в зв»язку з виникненням такої ситуації
подниму свою тему, письмо в налоговую отправила еще 28.04, в ответ тишина, буду дублировать, но что же делать с налогами 2 квартала? пока ничего не плачУ,но нервничаю...
Нервуєте - то сходіть до інспектора і поцікавтесь,
можливо вона шось знає confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Нервуєте - то сходіть до інспектора і поцікавтесь,
можливо вона шось знає confused smiley
попробую письмо лично занести еще раз, и потом-я ж не ФОП,я его веду только,они часто упираются и не хотят отвечать без доверенности.
Ну надрюкайте собі доручення на простому листку,
якшо у ФОПа є печатка - навіть реєстраторам такого
достатньо...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033599999999999