Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Нужна консультация-можно ли снять наличные с р/с?

Відправлено користувачем Les22 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Здравствуйте! СПД, третья группа, на едином налоге (2%) + плательщик НДС.Наемных работников нет.Возникла необходимость в покупке сырья за наличный расчет.Интересует вопрос- могу ли я снять деньги со своего расчетного счета и потратить их на сырье? Сырье предлагается без документов, т.е. я снимаю деньги и трачу их без приходных документов.Как эта операция расценится фискалами с точки зрения налогообложения, штрафов и т.д.?Заранее благодарен.
Не бачу проблеми в знятті коштів зі свого рахунку, це Ваш дохід від підприємницької діяльності, куди хочете туди витрачаєте. Я замовила в банку чекову книжкуі по ній знімаю . Ніде в ФОПа зняття коштів з підприємницького рахунку не відображається.
Спасибо за ответ.А не расценит ли это налоговая как выплату самому себе зарплаты без уплаты соответствующих налогов и начислений?


Ну не можете ви самі собі платити зарплату, Ви підприємець, у Вас дохід від підприємницької діяльності. Налоги ви платите (2 % від доходу , ПДВ), решта все ваше.
Еще раз спасибо за ответ.
Условно говоря, если ко мне зашло 10.000 грн,, а я их снимаю и трачу куда хочу без документов , то по результатам отчетного периода плачу:
1.ЕСВ с минималки.
2. НДС с 10.000 грн.
3. 2% от 10.000 грн.

Так?
Так, але якщо захочете потім положити назад на рахунок, то тут уже є нюанси, почитайте тут по темах , поповнення рахунку власними коштами податківці розцінюють як дохід підприємця на єдиному податку.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000264