Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ЄСВ на загальній системі і ПОДАТКОВА

Відправлено користувачем AlexStar 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. У мене такий випадок - податкова перевіряла ФОПа на загальній системі і донарахувала ЄСВ. Причина донарахування - у табл.1 дод.5 річна сума чистого (оподатковуваного) доходу не розділена рівними частинами (т.я. визначається ПДФО від підпр. діяльності - 15%,), тобто дохід ділиться на кількість місяців, у таблиці чистий дохід вказаний на підставі даних книги обліку доходів та витрат і є у 3 місяцях дохід більший за максимальну суму якою обкладається ЄСВ. От вони і побачили у цьому ПОРУШЕННЯ. Першу судову інстанцію програно sad smiley (ХОЧА Я ВВАЖАЮ , ЩО ПРАВИЙ НА 100%), тепер йду на апеляцію. Якщо у когось є якісь міркування або інфо з цього приводу буду радий спілкуванню. Дякую.
Quote
AlexStar
Доброго дня. У мене такий випадок - податкова перевіряла ФОПа на загальній системі і донарахувала ЄСВ. Причина донарахування - у табл.1 дод.5 річна сума чистого (оподатковуваного) доходу не розділена рівними частинами (т.я. визначається ПДФО від підпр. діяльності - 15%,), тобто дохід ділиться на кількість місяців, у таблиці чистий дохід вказаний на підставі даних книги обліку доходів та витрат і є у 3 місяцях дохід більший за максимальну суму якою обкладається ЄСВ. От вони і побачили у цьому ПОРУШЕННЯ. Першу судову інстанцію програно sad smiley (ХОЧА Я ВВАЖАЮ , ЩО ПРАВИЙ НА 100%), тепер йду на апеляцію. Якщо у когось є якісь міркування або інфо з цього приводу буду радий спілкуванню. Дякую.

вони ділили на всі місяці (12) чи на всі прибуткові місяці???
Тут ще цікаво який КВЕД та чи є РРО (готівка).


Quote
Kisulya
Тут ще цікаво який КВЕД та чи є РРО (готівка).
не розумію до чого КВЕД і РРО, може ви якісь нюанси маєте на увазі
є книга обліку доходів і витрат для підприємця на загальній системі, обов"язок вести дану книгу регламентований пп.177.10 ПКУ і дані цієї книги і є основою для заповнення декларації
зі звіту за 2013рік до теперішнього часу немає чіткого алгоритму заповнення звітності по ЄСВ, тому що повноваження контролю перейшли до податкової, до 2013 року ПФ у своєму листі від 21.03.2012р. № 6511/ 05¬10, пенсійний надавав підприємцю право самостійно визначати помісячний дохід, головне, що загальна сума співпадала з декларацією. Та незважаючи на те, що податкова практично переписала слово в слово Закон № 2464 та Порядок № 454, але свої висновки вони змінювали вже неодноразово, то рівними частинами, то помісячно
я здавала таб.2 з розподілом рівними частинами, побачимо, чи будуть претензії з боку фіскалів
Вони поділили на кількість прибуткових місяців рівними частинами.
А до чого таблиця 2 на загальній системі!? Вона для єдинщиків. Просто податкова штучно збільшує собі базу для нарахування ЄСВ. Як можна нараховувати рівними частинами, якщо бізнес справа неоднорідна, а поділ на рівні частини по ПзДФО 15% на яке посилаються податківці (як метод для розрахунку ЄСВ) існує лише для того щоб визначити ставку для ПзДФО 15% чи 17%. Але суди хотять грошей - тому мабуть програв 1-шу інстанцію.
Quote
AlexStar
Вони поділили на кількість прибуткових місяців рівними частинами.
ця мулька у них із 2014 року, так мені інспектори сказали, тому я вас запитала чи бралася цількість прибуткових місяців. Мою знайому також так 85 тисяч взули, хоча самі інспектора кажуть що це не правомірно
Quote
iryna12
Quote
AlexStar
Вони поділили на кількість прибуткових місяців рівними частинами.
ця мулька у них із 2014 року, так мені інспектори сказали, тому я вас запитала чи бралася цількість прибуткових місяців. Мою знайому також так 85 тисяч взули, хоча самі інспектора кажуть що це не правомірно
звичайно неправомірно
по логіці, в таб. 1 повинен ідти дохід по місцям, по фактичним доходам, в якомусь місяці 30000 доходу(тут спрацьовую правило обмеження 17 розмірів мін. з/пл і ЄСВ буде нараховано з, наприклад в жовтні 2014 року, суми 20706,00, а не 30 000), а десь и 0
але при рівномірному розподілі, ЄСВ потрібно буде заплатити з усієї сумі, ну звичаной, якщо середньомісячний дохід не перевищує
з 01.01.2014 ­- 20706 грн.,
якщо перевищує, то тільки в межах цієї суми
Все так, ось і питання чи є у когось якась інфо стосовно практики відстоювання цього питання (листи, роз'яснення, рішення суду) ТОМУ ЩО ПРИНЦИПОВО НЕ БУДУ ПЛАТИТИ СУДДЯМ - ЇХ ВСІХ ТРЕБА НА ПАЛЮ!!!
ні, такої практики немає, рівно як і чистого в такій сумі, щоб починати боротись
Напишу в этом темке: У ФЛП работал инвалид на не полную ставку. В январе уволили 28.01: з/пл. за 28 дн.- 570, комп. т/о - 391.В Законе пишется, что инвалиды платят с факт. з/пл., но у ФЛП на инвалида не распространяется 8,4%, платится как с обычного работника. .Мне ему надо пересчитать з/пл. для ЕСВ или платить с начисленного?
Он же не был в труд.отнош.полный м-ц, поэтому ЕСВ с начисл.з/п
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030699999999995