Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ФОП на ЄП та РРО

Відправлено користувачем rs_2012 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
ФОП на ЄП та РРО
Колеги поділіться інформацією. Не дуже маю часу спокійно сісти і розібратися зі змінами у ПК (сиджу у декретній відпустці). Що там з РРО? Дійсно всім єдиноподатчикам потрібно буде з липня купляти РРО? Чи є якісь нюанси?
Re: ФОП на ЄП та РРО
Quote
rs_2012
Колеги поділіться інформацією. Не дуже маю часу спокійно сісти і розібратися зі змінами у ПК (сиджу у декретній відпустці). Що там з РРО? Дійсно всім єдиноподатчикам потрібно буде з липня купляти РРО? Чи є якісь нюанси?
С июля то 3 группа, а 2 группа с января 2016. Если ничего не поменяют.

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Re: ФОП на ЄП та РРО
Quote
Myami
Quote
rs_2012
Колеги поділіться інформацією. Не дуже маю часу спокійно сісти і розібратися зі змінами у ПК (сиджу у декретній відпустці). Що там з РРО? Дійсно всім єдиноподатчикам потрібно буде з липня купляти РРО? Чи є якісь нюанси?
С июля то 3 группа, а 2 группа с января 2016. Если ничего не поменяют.
Ага, спасибо.


Re: ФОП на ЄП та РРО
Если Вы получаете и отправляете деньги наличными или оплата картой, Вам обязательно нужен кассовый аппарат.
Если Вы осуществляете деятельность по безналу, Вам кассовый аппарат не нужен.
С 1 января 2015 к перечню предприятий, которые обязаны использовать регистраторы расчетных операций относятся:
ФОП – плательщики единого налога III группы с 1 июля 2015 и II группы с 1 января 2016 (за исключением рыночной и переносной торговли). К группе III единщиков с 2015 года относятся предприниматели с годовым оборотом до 20 млн грн, а также ранее относившиеся к группам 4,5,6. Для тех, кто начнет использовать РРО уже до 30.06.2015, предусмотрены льготы.
Re: ФОП на ЄП та РРО
а если фоп на 3й группе до 01 июля будет получать выручку наличными, не будет ли это нарушением в последствии? не накажут ли за неиспользование рро?

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
Re: ФОП на ЄП та РРО
Quote
Алиссия
а если фоп на 3й группе до 01 июля будет получать выручку наличными, не будет ли это нарушением в последствии? не накажут ли за неиспользование рро?
За что накажут? РРО с 01.07
Re: ФОП на ЄП та РРО
Quote
AnnaV
Если Вы осуществляете деятельность по безналу, Вам кассовый аппарат не нужен.
.
Це і ослу зрозуміло. Невідомо навіщо тут ця репліка?
Re: ФОП на ЄП та РРО
подскажите. пж, если нам физики, а иногда и предприятия платят на р/счет за услуги, считается ли это наличными расчетами и нужен ли в данном случае РРО?
спасибо
Re: ФОП на ЄП та РРО
Если я поставлю терминал и будут оплачивать только картою, то интересно это есть наличный расчет. Хотя я склоняюсь, что это безнал. А как правильно, кто знает ?
Re: ФОП на ЄП та РРО
Quote
LLN
Если я поставлю терминал и будут оплачивать только картою, то интересно это есть наличный расчет. Хотя я склоняюсь, что это безнал. А как правильно, кто знает ?

Информация для размышления :
Есть ФОП на ОС, есть РРО, есть терминал. Так вот, когда покупатель платит за товар карточкой, продавец обязан провести эту операцию через РРО. Все так же, как и при торговле за наличку, только в РРО нужно нажимать не на клавишу "Опл." ( как при наличке), а на клавишу "Карт."
Вот Вам и безнал...confused smiley
Quote
Svetulya
подскажите. пж, если нам физики, а иногда и предприятия платят на р/счет за услуги, считается ли это наличными расчетами и нужен ли в данном случае РРО?
спасибо

это безнал, РРО не нужен
Quote
LLN
Если я поставлю терминал и будут оплачивать только картою, то интересно это есть наличный расчет. Хотя я склоняюсь, что это безнал. А как правильно, кто знает ?

POS-терминал это нал
нужен будет РРО
Re: ФОП на ЄП та РРО
Читаю Закон о применении РРО и хотелось бы проконсультироваться.
В Законе такая статья:
Стаття 3. Суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані: { Абзац перший статті 3 в редакції Закону N 71-VIII ( 71-19 ) від 28.12.2014 }
1) проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених цим Законом, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок;
2) видавати особі, яка отримує або повертає товар, отримує послугу або відмовляється від неї, включаючи ті, замовлення або оплата яких здійснюється з використанням мережі Інтернет, при отриманні товарів (послуг) в обов’язковому порядку розрахунковий документ встановленої форми на повну суму проведеної операції;{ Пункт 2 статті 3 в редакції Закону N 71-VIII ( 71-19 ) від 28.12.2014 }

Если мы заключаем договор с платежной системой и наши клиенты будут оплачивать наши услуги только через наш сайт со своих карточек, нужно ли нам согласно этой статье Закона все равно использовать РРО и потом выдавать чек установленного образца каждому клиенту?
Re: ФОП на ЄП та РРО
Не нужно. Оплата на сайте - это не POS-терминал.
Re: ФОП на ЄП та РРО
Сюзанна, это безнал, РРО не нужен

Я тоже так думаю, но, была на семинаре с налоговиком по РРО из области и он сказал, что это считается налом и нужен РРО, Его 10 раз переспросили, но он сказал НУЖЕН.
Вот так.
Quote
Svetulya
Сюзанна, это безнал, РРО не нужен

Я тоже так думаю, но, была на семинаре с налоговиком по РРО из области и он сказал, что это считается налом и нужен РРО, Его 10 раз переспросили, но он сказал НУЖЕН.
Вот так.

Валяюсь с них smiling smiley

С каких пор оплата на расчетный счет стала налом для получателя?
Re: ФОП на ЄП та РРО
Якщо ФОП 3 група ЄП, надає послуги на експорт і надходження всі йдуть через р/р.
Готівкою оплачує лише податки ЄСВ і Єдиний.
Чи потрібно касовий апарат?
Re: ФОП на ЄП та РРО
Quote
LLN
Если я поставлю терминал и будут оплачивать только картою, то интересно это есть наличный расчет. Хотя я склоняюсь, что это безнал. А как правильно, кто знает ?
как не назовите кассовый аппарат прийдется ставить
Re: ФОП на ЄП та РРО
ЛИСТ
від 30.03.2015 р. N 6556/6/99-99-22-07-03-15
...
Враховуючи викладене, при здійсненні розрахунків за товари (послуги) суб'єкти господарювання зобов'язані відповідно до Закону застосовувати РРО, у тому числі у разі здійснення безготівкових розрахунків із використанням мережі Інтернет. При цьому розрахункові документи при продажу товарів (послуг) через мережу Інтернет видаються у випадку їх безпосереднього надання споживачу.

Водночас, якщо не визначено місце розрахунків, проведених на підставі рахунку у безготівковій формі за допомогою платіжних карт Visa і MasterCard при наданні інформаційно-консультаційних послуг, отриманні комп'ютерних та інших програм за допомогою мережі Інтернет, РРО не використовується.



Що таке місце проведення розрахунків?

Відповідно до ст. 2 Закону України від 6 липня 1995 року № 265/95-ВР „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” із змінами та доповненнями, місце проведення розрахунків - місце, де здійснюються розрахунки із покупцем за продані товари (надані послуги) та зберігаються отримані за реалізовані товари (надані послуги) готівкові кошти, а також місце отримання покупцем попередньо оплачених товарів (послуг) із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо.
Відповідь знайшов [sfs.gov.ua] категорія 109 підкатегорія 01 тобто: 109.01

Тобто:
- якщо ви продаєте товари через інтернет - значить забов'язані використовувати РРО
- якщо ви надаєте послуги через інтернет, і маєте офіс - значить забов'язані використовувати РРО
- якщо ви надаєте інформаційно-консультаційні послуги через інтернет, і не маєте офісу - можете не використовувати РРО
Однак, якщо у вас на сайті (у віртуальному місці) розміщено віртуальні товари або ж послуги, які там зберігаються - то можливо, податкова вважатиме, що ви забов'язані використовувати РРО, так як у вас чітко передбачено місце проведення розрахунків. А можливо і ні.

В будь-якому випадку, необхідно отримати чітку відповідь від податкової про це все.
Re: ФОП на ЄП та РРО
Спасибо большое за развернутый ответ!
Будем обращаться в налоговую
Добрий день, є платник ЄП 2 група продаж товару, читала статтю,що якщо в 2015р. готівкові розрахунки більше ніж 200т.грн, то потрібно вже реєструвать РРО, підскажіть ,будь-ласка, це так?Чи я щось неправильно зрозуміла?
Re: ФОП на ЄП та РРО
Знову новини....Статью в студию!!
все про бух.облік №33 2015рік,скан скинуть зможу тільки в понеділок
Quote
лельчик
все про бух.облік №33 2015рік,скан скинуть зможу тільки в понеділок

ждем статью

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
Re: ФОП на ЄП та РРО
Добрий день! Скажіть будь ласка, чи потрібен касовий апарат: 1)ТОВ на 3-й групі 2%, якщо розрахунки тільки через р/р, готівку знімаємо тільки через авансовий звіт; 2) ФОП на 3-й групі 4%, розрахунки тільки через р/р?
Та %-ні ставки не мають ніякого відношення до РРО.
Для неготівкових розрахунків РРО непотрібен, але
відкіля здохлики знають як ви проводите розрахунки...
Десь уже на форумі писали шо просять принести їм
листи - мовляв РРО не будемо реєструвати, бо всі
надходження безготівкові чи т.п. ...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: ФОП на ЄП та РРО
Та ладно, мало ли чего они не знают... То же можно и о юрлицах сказать, что здохлики не знают, но ведь не требовали никаких писем...
Придут, проверят и узнают. Если доходы в книге будут совпадать с приходом на р/с, вопросов быть не должно.
Re: ФОП на ЄП та РРО
Quote
лельчик
Добрий день, є платник ЄП 2 група продаж товару, читала статтю,що якщо в 2015р. готівкові розрахунки більше ніж 200т.грн, то потрібно вже реєструвать РРО, підскажіть ,будь-ласка, це так?Чи я щось неправильно зрозуміла?

при использовании РРО нет никакой привязки к сумме налички - хоть на 10грн вы продали за нал - будьте добры применяйте РРО.
Re: ФОП на ЄП та РРО
Что-то я запуталась... ФОП 2 группа, ставим РРО с 01.01.2016.
А вот читаю про проверки и мораторий , и понимаю, что могут проверять с 01.07.2015 по вопросам РРО?? confused smiley



Редаговано разів: 1. Востаннє 28/05/2015 13:00 користувачем nataljavls.
Це мабуть для 3-ої групи - вони мають мати
РРО з 01.07.2015...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044200000000005