Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ОбщСис Ошибка в отчете - повод для проверки???

Відправлено користувачем 3dzbot 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. Проблема така:
Здав звіт 7/02/15 через Арт-Звит "Звіт про суми нарах.доходу застрах.осіб та суми нарах.єдиного внеску" за 2014 рік. Я в грудні лише став на облік і навіть не встиг розпочати діяльність. Звіт мав бути нулевим, але випадково поставив в Табл.1 "Сума доходу на яку нараховується єдиний внесок з урах.макс.величини" число 34,70.
От сьогодні (28/04/15) зателефонували з податкової.
Я пояснив що то була помилка, як її можна вирішити, чи можу я просто уточнюючий звіт відправити, або заплатити той відсоток від суми згідно звіту, на що відповіла:
1) звіти відправляти вже пізно
2) як варіант - назначити мені перевірку

Як можна все виправити?? Тепер вже працюю, але перевірки звісно не хочеться.
а чого ви так пережвиаєте, якщо у вас не було діяльності, то що вони будуть первіряти?
хай перевіряють, їм занятись просто більше ж нічим

замість того, щоб порадити людині, як виправити помилку, допомогти можна сказати, вони йдуть з перевіркою, страна дураков, шо вам ще сказати
Здати уточнюючий звіт і не звертати увагу на п. 1 і інспектора. Бо уточнюючий не пізно здавати.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00025700000000001