Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Доход ФОП ЕН 3 група

Відправлено користувачем Алена h 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня

підскажіть, чи входить до складу доходу ФОП, що підлягає оподаткуванню нарахований дохід, наприклад нарахована орендна плата, але ще гроші не поступили на рахунок.

і ще
чи входить до складу оподатковоного доходу вартість проданого приміщення. чи тільки позитивна різниця?

дякую за відповідь.
Ну у ФОПів дохід для оподаткування зараховуєцця по
касовому методу - гроші зайшли на р/р, чи отримали готівкою...

А відносно продажу приміщення - це ж його особисте майно і
до доходу від підприємницької діяльності, ІМХО, не має ніякого
відношення...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик

А відносно продажу приміщення - це ж його особисте майно і
до доходу від підприємницької діяльності, ІМХО, не має ніякого
відношення...

І про оподаткування таких оборудок потрібно читати як воно
податковуєцця для звичайних людей...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Не хочу плодить темы..поискала по форуму .ответ не нашла..может слепая,только начинать работать хотим..куча вопросов.новое
Вопрос:
СПД ЕН 3 группа не НДС експедитор ВЕД,предоставляет услуги нерезиденту договор агентский.В Инвойсе и акте транзитная сумма отдельно в евро,вознаграждение отдельно.

Суть:В книге доходов показываю выручку только по вознаграждению как я понимаю, но если валюта поменялась по курсу выше и образовался доход и по транзитной сумме,тоже включать в доход?
тоесть:
всего акт:100 евро( 80-транзитная+ 20 вознаграждение)
25/08/15 зашла валюта вся 100евро.25%-на валютный 75% на транзитный,Как учитывать доход и показать в книге.
По идее показать должна только вознаграждение:
20 евро: 25%-по курсу НБУ на дату захода на 2600 и 75% -на след день по межбанку в грн.
Что делать если образуется доход и от транзитной суммы
как это понимаю я мне перевозчик резидент выставит 80 евро по курсу НБУ на 24/08/15 24.63=1970,40грн
нерезидент платит эти же 80 евро но они уже поменялись по курсу на 25/08/15 24.93=1994,40грн у меня выходит в плюс 1994,40-4970,40=24 грн-пишутся в доход????


Буду очень благодарна за любую помощь или ссылки ...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028399999999995