Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Вибір банку для р/р

Відправлено користувачем Sergij28 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибір банку для р/р
Доброго дня!
Підкажіть будь ласка, в якому банку краще відкрити розрахунковий рахунок?
Поки що обираю між Приватом та Ощадбанком.
Приват))) Хотя сериса Ощадного не знаю, как у них с удаленным доступом?
В Ощадбанку віддалений доступ також є, але де якісніший не знаю.


Выбор ваш. Приват, конечно, со своими приколами, уже было два прецендента у меня с ними, в частности, один раз я даже жалобу на наше отделение написала в центральный офис (могут налог "задержать" из-за каприза операциониста, даже не позвонив и не предупредив при этом). Но Приват уже почти родной)))
Re: Вибір банку для р/р
про мене краще ощад
Всі банки працюють тільки собі на рукуsmiling smiley тому, самі зробіть свій вибір...Як на мене, то я вибрала Приват, більш продвинутий....
вибирайте такий банк, щоб і абонплата по рахунку була не космічна, без прихованих комісій (якщо фоп, то перевод на картку, а в моєму банку стали брати за це 1%),
а скільки будуть коштувати платежі на користь отримувачів в інших банках, як швидко будуть проведень?
і момент, як далеко знаходиться відділення від місця вашого перебування.
А меня КредиАгриколь Банк подставил с регистрацией кредитов нерезидентов В НБУ. Наш банк на ликвидации, мы взяли открепления по всем валютным контролям для перехода в Креди Агриколь Банк. Они полгода мурыжили так и не подали изменения в НБУ по нам для регистрации изменений в части уполномоченного банка. Хочеться просто обложить их всех матом. Официального ответа не дали еще, хотя говорят что его давно написали. Приехала за ответом, а отдали только те документы которые им подавали. Куда бежать не знаю, боюсь что б вообще НБУ не лишил лицензии. В каком банке открывать счет, пожет кто посоветует у кого есть импортно-экспортные операции и кредиты нерезидентов?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000309