Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Витрати ФОП на заг.системі

Відправлено користувачем Ключик 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
У витрати якого місяця можна віднести Оренднy плату,наприклад, за січень 2015, що сплатили у грудні 2014?
І також,Всі розуміють,що у ФОП Дохід "невеличкий", а витрат - на 1000000,звідси питання :Чи маємо ми право показувати не всі фактично понесені витрати,а вибірково?(звісно в межах розумного, за правилами НКУ ))))))))))))))))))))))))))))))) Всім дякую!
А хто вам запрєтіт?!?!?! Мо ше й мєдаль дадуть))) smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
.... Мо ше й мєдаль дадуть))) smoking smiley
И не одну!grinning smiley
А если серьёзно : я вот так самостийно уменьшала затраты, ну чтобы в убыток не показывать месяц, проверяющие это увидели . Знаете что сказали ? Та заради Бога, будь ласка, будь ласка, тільки могли б і побільше витрат зняти...>grinning smiley<


Господи, люди еще и затраты снимают, не показывают......Тут их не хватает катастрофически.....sad smiley
Як правильно поставити у витрати ЄСВ? Якщо сплатили в поточному році ЄСВ за минулий рік, чи маю я право поставити їх у витрати у поточний рік? ( питання також стосується самозайнятих)
Quote
Offend
Як правильно поставити у витрати ЄСВ? Якщо сплатили в поточному році ЄСВ за минулий рік, чи маю я право поставити їх у витрати у поточний рік? ( питання також стосується самозайнятих)
за минулий - ні
Quote
Kisulya
Quote
Offend
Як правильно поставити у витрати ЄСВ? Якщо сплатили в поточному році ЄСВ за минулий рік, чи маю я право поставити їх у витрати у поточний рік? ( питання також стосується самозайнятих)
за минулий - ні

Чи є лист пенсійного? Чи роз"яснення? Хочу знайти де це пише....
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028900000000001