Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

отчет ЕСВ 2015 не принят

Відправлено користувачем varvara_26 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Странная ситуация, я ЧП 3я группа, сдаю годовой отчет ЕСВ 2015, пришла 1 квитанция, не принят, пишет такое

В центрі обробки електронних звітів не знайдено сертифікат для ЄДРПОУ «хххххххх», серійний № «хххххххххххххххххх», виданий «хххххххххххххххх».
Надішліть Картку приєднання до договору, завірену коректним набором підписів, до центру обробки електронних звітів Державної фіскальної служби України.

Я понимаю, что еще только 4 января, но мне нужно сдать его сегодня-завтра. Картку приэднання отправляла с год назад, когда генерила этот сертификат. Срок его действия - до 2017 года. Отчетность квартальная по ЕН прекрасно сдается. В чем может быть дело? В налоговую пытаюсь дозвониться, занято с 14-00.
А через какое ПО Вы сдавались?
А то в опз версии 1.31.5.5 форма старая, мне из-за нее не приняли.
Ну писали ж шо 1-4.01 їхнє оте ПО будить на профілактіці...
можить того і не работає...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Спасибо,
ой, я не нашла форму в опз, поэтому сдала через таксер. Может, и правда, форма старая. Но, наверное, в квитанции так бы и написал, что форма устарела. Мне ж про сертификат написал.
А какой код в ОПЗ? может, дождусь обновлялку и сдам ОПЗ--->Соната, как обычно.
Quote
Шустрик
Ну писали ж шо 1-4.01 їхнє оте ПО будить на профілактіці...
можить того і не работає...drinking smiley

та не, вроде работает. Сдала сегодня свою ТОВку на общей, одну пустышку, принялась.
Да, пыталась зайти в електронный кабинет, не пустил. Наверное, действительно, профилактика, попытаюсь завтра сдать ЕСВ чз кабинет
[sfs.gov.ua]

2015-12-24
Державна фіскальна служба України повідомляє, що у зв’язку із завершенням бюджетного 2015 року з 1 по 4 січня 2016 року буде тривати проведення технологічних регламентних робіт в інформаційних системах ДФС.

У зазначені дні платникам податків, які подають податкову звітність до контролюючих органів засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством (далі – в електронній формі), засобами АС «Єдине вікно подання електронної звітності», будуть направлятись лише перші квитанції.

По завершенню проведення технологічних регламентних робіт, почне здійснюватись обробка поданої з 1 по 4 січня 2016 року податкової звітності в електронній формі у штатному режимі і буде забезпечено формування та направлення засобами АС «Єдине вікно подання електронної звітності» других квитанцій. При цьому дата реєстрації у контролюючому органі прийнятої податкової звітності буде відповідати даті, зазначеній у першій квитанції.

Отже, перевірку результатів обробки направленої з 1 по 4 січня 2016 року податкової звітності в електронній формі необхідно здійснювати, починаючи з 5 січня 2016 року.

Враховуючи зазначене, рекомендується з 1 по 4 січня 2016 року подавати лише податкову звітність, для якої настає термін сплати нарахованих сум.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Спасибо всем! Сдала через Таксер, как оказалось, нужно было перед сдачей картку приеднання отправить. Я так поняла, что договор визнання это для ЕН, а Картка приэднання- для ЕСВ.
Quote
varvara_26
Спасибо всем! Сдала через Таксер, как оказалось, нужно было перед сдачей картку приеднання отправить. Я так поняла, что договор визнання это для ЕН, а Картка приэднання- для ЕСВ.
А где взяли картку подскажите код ,ищу в сонате не вижу
картку в самом таксере и сформировала, там в разделе отчетность подраздел ЕСВ
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044200000000005