Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Заполнение новой декларации о доходах ФЛП общ. сист

Відправлено користувачем nhbajyjdf59 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Доброго дня, така ситуація- коли подавала деку в дод.4, ряд. 4 -показала суму ФАКТИЧНО сплачених авансових платежів за попер.рік.( протягом року зменшували суми , подавали розрахунок в податкову), так мені сказали на гарячій лініі. По результату деки в мене вийшла переплата , яка підлягає поверненню, тобто ряд. 23.2.
Коли зараз говорила, з інспектором, каже шо потрібно подавати уточнюючу, бо в ряд.4, дод. 4 -треба було показати точну суму яка була розрахована з деки за попередній рік.
Але тоді вийде що в результаті ряд.23.2 , буде ще більший (збільшиться на суму яку фактично я не доплатила). Я вважаю що так не правильно. Інспектор більш нічо не слухає і не пояснює. Можливо хтось стикався ,підскажіть будь ласка як робити
Quote
byx_mag
Доброго дня, така ситуація- коли подавала деку в дод.4, ряд. 4 -показала суму ФАКТИЧНО сплачених авансових платежів за попер.рік.( протягом року зменшували суми , подавали розрахунок в податкову), так мені сказали на гарячій лініі. По результату деки в мене вийшла переплата , яка підлягає поверненню, тобто ряд. 23.2.
Коли зараз говорила, з інспектором, каже шо потрібно подавати уточнюючу, бо в ряд.4, дод. 4 -треба було показати точну суму яка була розрахована з деки за попередній рік.
Але тоді вийде що в результаті ряд.23.2 , буде ще більший (збільшиться на суму яку фактично я не доплатила). Я вважаю що так не правильно. Інспектор більш нічо не слухає і не пояснює. Можливо хтось стикався ,підскажіть будь ласка як робити
Доброго дня! У дод. 4 ряд. 4 вказується сума додатку 5 за 2014 рік (попередній рік) ряд. 08*4 (4 квартали). Вказується не фактично сплачена сума ПДФО а нарахована.
Додам. а сплата - то вже інше питання., якщо у вас є переплата, ви її можете врахувати при остаточном розрахуванні


Quote
Kisulya
Додам. а сплата - то вже інше питання., якщо у вас є переплата, ви її можете врахувати при остаточном розрахуванні
як це? ппри остаточному розрахуванні?
Віднімете від суми, яку маєте сплатить свою переплату
і відповідно сплатите менше - надіюсь так зрозуміло,
хоч сплошна тавтологія)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Віднімете від суми, яку маєте сплатить свою переплату
і відповідно сплатите менше - надіюсь так зрозуміло,
хоч сплошна тавтологія)))

зрозуміло
тільки не зрозуміло для чого відписувати,якшо відповідь з "іронією"
А де ви побачили іронію - тавтологія мене
розвеселила -сплатить, переплата, сплатите...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
в манері вашого висловлювання. Певно самі розумні тут, страшно аж запитувати....
Ну то не читайте і не питайте - хто ж це вам може заборонить))) eye popping smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
запитувати я хочу і буду, по необхідності, це ж не у Вас особисто запитую)
Ну а я особисто вам відповідаю))) і ДОЗВОЛЯЮ winking smiley вам не читать
мої відповіді, якшо вони особисто вам не подобаюцця...eye popping smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Ну а я особисто вам відповідаю))) і ДОЗВОЛЯЮ winking smiley вам не читать
мої відповіді, якшо вони особисто вам не подобаюцця...eye popping smiley

Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Саме так - вам шось в цьому вислові теж не подобаєцця?!?!?!eye popping smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
вам певно, не хватає живого спілкування........ все пишете і пишете
вибачте,але ви не цікавий для мене співрозмовник.
Навіщо ж ви тоді відповідаєте?!?!?! Взагалі-то
кожен судить в міру своєї "розпущеності"... Я
от на живе спілкування не жаліюсь...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
byx_mag, с Вашей манерой общения вообще сомневаюсь, что кто-то с Вами общается. Человек пытался Вам помочь, а Вы вместо спасибо прицепились к манере речи и начали оскорблять. Я в шоке. После таких желание кому-то помогать вообще отпадает...
Quote
Blick
byx_mag, с Вашей манерой общения вообще сомневаюсь, что кто-то с Вами общается. Человек пытался Вам помочь, а Вы вместо спасибо прицепились к манере речи и начали оскорблять. Я в шоке. После таких желание кому-то помогать вообще отпадает...
поддерживаю
Заполняла деку согласно инструкции. А теперь наткнулась на такую новость[chp.com.ua]
Теперь подавать уточненку?
А ви в Медку формували звіт?!?!?! Чи можливо якоюсь іншою
програмою?!?!?! Тай перевірте сперш свої рядки 10.7 та 10.8.
Можливо ви дарма переживаєте...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Я сначала написала, а потом проверила. Я все правильно перенесла. Формировала в Медке и обратила внимание на то, что сумма к уплате НДФЛ и ВС не совпадает с Ф4, поэтому и перенесла с гр.8, а не с гр4
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037499999999996