Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Книга доходів і витрат підприємця загальносистемника з великими об'ємами продаж

Відправлено користувачем la-la-la 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Всім привіт! smiling smiley Допоможіть, будь ласка, розібратись з наступним питанням. Підприємець на загальній системі здійснює продаж продуктів харчування та алкогольних напоїв. Як правильно заповнити книгу доходів і витрат, а саме графу 6, в якій необхідно вказати вартість придбання товарів, якщо протягом дня продається величезна кількість товарів і досить проблематично на кожен проданий товар шукати чек про оплату контрагенту... також якось абсурдно було б заповнювати в графі 5 (реквізити документа, що підтверджує понесені витрати) кожен окремий чек на оплату окремою графою... мені одної книжки буде мало на місяць confused smiley... це треба наймати цілий штат працівників, щоб копались в паперах паралельно з продавцем... я в шоці... підкажіть, як справляєтесь ви. Дякую Всім!
Дівчата smiling smiley, дуже вас прошу! Не обходьте стороною моє запитання! Ну ДУЖЕ потрібна допомога. Дякую!
Та вже обговорювали - берем % націнки.
Як його порахувати - усредньонно...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Quote
la-la-la
Дівчата smiling smiley, дуже вас прошу! Не обходьте стороною моє запитання! Ну ДУЖЕ потрібна допомога. Дякую!

В графе 4 суммирую всю выручку за день. В графе 6 - все затраты, которые касаются этой выручки.
Графа 5 - каждый день ничего не пишу. Просто набираю реестр за месяц на отдельном листе, указывая все накладные. А в саму графу заношу запись: Реестр № ххх и общая сумма.
За 10 лет еще никто не сказал, что книга расписана неправильно.
Quote
sokol-137

За 10 лет еще никто не сказал, что книга расписана неправильно.

А проверки за 10 лет были?? А то мой ФОП открылся 5 месяцев назад, вчера сдали первый раз декларацию, и он уже наготове ждать налоговую с проверкой))))
Quote
Ovcharuk
Quote
sokol-137

За 10 лет еще никто не сказал, что книга расписана неправильно.

А проверки за 10 лет были?? А то мой ФОП открылся 5 месяцев назад, вчера сдали первый раз декларацию, и он уже наготове ждать налоговую с проверкой))))
Мой ФОП (который на ОС) долго был на ЕП, несколько лет подряд. С квитня 2011 перешёл на ОС. Ровно через 3 года привалила документальная проверка.
Quote
nikon
Quote
Ovcharuk
Quote
sokol-137

За 10 лет еще никто не сказал, что книга расписана неправильно.

А проверки за 10 лет были?? А то мой ФОП открылся 5 месяцев назад, вчера сдали первый раз декларацию, и он уже наготове ждать налоговую с проверкой))))
Мой ФОП (который на ОС) долго был на ЕП, несколько лет подряд. С квитня 2011 перешёл на ОС. Ровно через 3 года привалила документальная проверка.

Ну да, предсказуемо. Срок хранения Книги 3 года, вот и бегут проверять, пока ФОП книжку подальше от всего не выбросил))))
Quote
sokol-137
В графе 4 суммирую всю выручку за день. В графе 6 - все затраты, которые касаются этой выручки.
.
А если доход за день = выручка + эквайринг с расч.сч. за предыдущий день и есть отчет рро по отделам за текущий день с учетом эквайринга текущего дня ,по кот. считается себестоимость и записывается в книгу гр.6., тогда получается не соответствие дохода и затрат за день , это допустимо или ошибка -и надо считать себестоимость по эквайрингу отдельно (вручную?) и как ?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000282