Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Переход на упрощенку с общей.

Відправлено користувачем Wagner 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Пишу заяву
и расчет за прошлый год

Что указывать в графе "Доходы" ? Облагаемый доход или общий?

спс.
Quote
Wagner
Пишу заяву
и расчет за прошлый год

Что указывать в графе "Доходы" ? Облагаемый доход или общий?

спс.
валовый
Quote
Kisulya
Quote
Wagner
Пишу заяву
и расчет за прошлый год

Что указывать в графе "Доходы" ? Облагаемый доход или общий?

спс.
валовый


валовый это как дооды минус рахсходы, или только доходы? спс


Quote
Wagner
Quote
Kisulya
Quote
Wagner
Пишу заяву
и расчет за прошлый год

Что указывать в графе "Доходы" ? Облагаемый доход или общий?

спс.
валовый


валовый это как дооды минус рахсходы, или только доходы? спс
дох минус расходы - это чистый доход
Quote
Kisulya

валовый это как дооды минус рахсходы, или только доходы? спс
дох минус расходы - это чистый доход[/quote]

спасибо!
02.03.16р. подали заяву про перехід на спрощену систему, разом з нею розрахунок доходу і запит на отримання витяга. Сьогодні 14.03.16р. підприємець поїхав, щоб отримати витяг, а йому відповідають, що нічого не знають, даних по ньому не має. Хто переходив на спрощенку, скільки часу займає, щоб було видно вже в реєстрі платників єдиного податку?
Ну витяг він отримає не раніш квітня. Він ше ж
фактично не на єдиному...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Ну витяг він отримає не раніш квітня. Він ше ж
фактично не на єдиному...drinking smiley

А стосовно того чи прийняли його у лави єдиноподатників, чи може загубили його заяви? таке може бути? коли повинні опублікувати дані в реєстрі платників єдиного податку? Просто завтра останній день подачі заяви, може ще раз подати? Підтверджень, що він щось їм подав не має, копію йому не підписували. Про такі ситуації хтось чув? Прошу поради, як правильно людині поступити.
Дякую за допомогу.
Quote
perlunka
Quote
Шустрик
Ну витяг він отримає не раніш квітня. Він ше ж
фактично не на єдиному...drinking smiley

А стосовно того чи прийняли його у лави єдиноподатників, чи може загубили його заяви? таке може бути? коли повинні опублікувати дані в реєстрі платників єдиного податку? Просто завтра останній день подачі заяви, може ще раз подати? Підтверджень, що він щось їм подав не має, копію йому не підписували. Про такі ситуації хтось чув? Прошу поради, як правильно людині поступити.
Дякую за допомогу.
Я завжди подаю заяву у 2-х екз., др.екз.отримую з позначкою "отримано" і дата
Quote
Шустрик
Ну витяг він отримає не раніш квітня. Він ше ж
фактично не на єдиному...drinking smiley
Мені вже видали витяг, який дійсний з 1 квітня
Quote
Kisulya
Мені вже видали витяг, який дійсний з 1 квітня

А скільки часу минуло між подачею заяви на перехід і видачею витягу?
Quote
perlunka
Quote
Kisulya
Мені вже видали витяг, який дійсний з 1 квітня

А скільки часу минуло між подачею заяви на перехід і видачею витягу?
10-го заява, 14-го - витяг
Quote
Kisulya
Quote
perlunka
Quote
Kisulya
Мені вже видали витяг, який дійсний з 1 квітня

А скільки часу минуло між подачею заяви на перехід і видачею витягу?
10-го заява, 14-го - витяг

Це означає одне, що в мого знайомого проблеми. Пораджу нехай завтра ще раз несе заяву, бо йому відмови не дали, а сказали, що не бачуть по ньому нічого.
Поїхав той підприємець в податкову, щоб подати заяву на спрощену систему ще раз, а вони йому кажуть: "Ваша зава вже зареєстрована в нашій базі, більше подавати не можна, чекайте дзвінка, ми Вам повідомимо, коли під"їхати."
Але ж заява подана 02.03.16р., це ж по всіх мірках повинен бути якийсь результат, або відмова, або прийняття в платники єдиного податку. А то глухо як в танку, ні того, ні сього. Шкода, що нема підтвердження про те, коли подано і що саме подано, бо навіть оскаржити нічого не можна.
Что то я вообще запуталась...в расчете для перехода на упрощенку (2017г) указываем весь товарооборот за 2016г или чистую прибыль?
Quote
Иногда могу
Что то я вообще запуталась...в расчете для перехода на упрощенку (2017г) указываем весь товарооборот за 2016г или чистую прибыль?
В данной ситуации чистая прибыль податковую НЕ ИНТЕРЕСУЕТ !
Им нужно видеть суммарный товарооборот, чтобы убедиться, что этот ФОП "влезает" в границы соответствующей группы ЕП.
Quote
nikon
Quote
Иногда могу
Что то я вообще запуталась...в расчете для перехода на упрощенку (2017г) указываем весь товарооборот за 2016г или чистую прибыль?
В данной ситуации чистая прибыль податковую НЕ ИНТЕРЕСУЕТ !
Им нужно видеть суммарный товарооборот, чтобы убедиться, что этот ФОП "влезает" в границы соответствующей группы ЕП.

Спасибо большое!
И если я хочу перейти на 2гр (с 2017г), у меня суммарный товарооборот (за 2016г) не должен превышать 1500000грн ?
и еще, пожалуйста...сумму дохода за 2016г. я могу округлить или...???
Quote
Иногда могу
И если я хочу перейти на 2гр (с 2017г), у меня суммарный товарооборот (за 2016г) не должен превышать 1500000грн ?
Угу.
Quote
Иногда могу
и еще, пожалуйста...сумму дохода за 2016г. я могу округлить или...???
Ну, точнюсенько Вы ж не сможете указать доход за 2016 год, потому что год ещё не закончился.smiling smiley
Податковая когда-то объясняла, что в таком случае нужно посчитать прогнозно. Просто посчитать пропорцию...и округлить....
Quote
nikon
Quote
Иногда могу
и еще, пожалуйста...сумму дохода за 2016г. я могу округлить или...???
Ну, точнюсенько Вы ж не сможете указать доход за 2016 год, потому что год ещё не закончился.smiling smiley
Податковая когда-то объясняла, что в таком случае нужно посчитать прогнозно. Просто посчитать пропорцию...и округлить....

Да всегда именно так и делал, приблизительно и с округлением, главное не больше 1,5 млн.
Я несу только заявление и расчет? правильно....
Quote
Иногда могу
Я несу только заявление и расчет? правильно....
Книгу доходов можете прихватить....прошитую и пронумерованную+ Заяву на её регистрацию...
Чтобы ещё раз не ходить....
Может, возьмут сразу....Не уверена, но вдруг...
+ заявление на вытяг из единого сразу прихватите
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040099999999998