С метелями и морозами до -15: климатолог рассказала, когда в Украину придет настоящая зима Сплошная белая полоса: кому из знаков в год Водяного тигра повезет Нові податки з продажу квартир. Скільки доведеться заплатити після ухвалення закону 5600 Дождь, мокрый снег и гололедица – синоптики дали прогноз на начало недели У США продовжуються випробування українських танків Т-84У Зимний дефицит: в каких продуктах искать витамин D Українці взяли мікрокредитів на рекордні 50 мільярдів КБ «ЛУЧ» адаптувало українські протитанкові ракети для бронетранспортера М113 США переконали ЄС і НАТО у російській загрозі Археологи виявили срібну пластину із зображенням оголеної до пояса скіфської богині
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Когда Фоп на общей системе становится НДСником

Відправлено користувачем Ключик 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Какой размер дохода за последние 12 календарных месяц должен быть у ФОП на общей в 2016,чтобы не стать плательщиком НДС?
Стаття 181. Вимоги щодо реєстрації осіб як платників податку

181.1. У разі якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню згідно з цим розділом, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп'ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 1000000 гривень (без урахування податку на додану вартість), така особа зобов'язана зареєструватися як платник податку у контролюючому органі за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) з дотриманням вимог, передбачених статтею 183 цього Кодексу, крім особи, яка є платником єдиного податку першої - третьої групи.

181.2. Якщо особи, не зареєстровані як платники податку, ввозять товари на митну територію України в обсягах, що підлягають оподаткуванню згідно із законом, такі особи сплачують податок під час митного оформлення товарів без реєстрації як платники такого податку.
Это точно относится и к общесистемникам?


т.е. раньше был порого 300 тыс,а сейчас 1млн?
Это ТОЧНО относится к общесистемникам. Вы же видите, в пункте 181.1 исключение сделано только для единоподатников.
А порог в 1 млн сделали по-моему летом прошлого года.....вот это точно не помню, но точно знаю, что придумали не в 2016 году. Если хотите точно знать, с какой даты сделался миллион - придётся погуглить.....eye rolling smiley
Quote
Ключик
т.е. раньше был порого 300 тыс,а сейчас 1млн?
Да, с 1 января 2015, благодаря налоговым реформам, обязанность регистрации плательщиком НДС возникает в случае, если общая сумма от осуществления операций в течение последних 12 календарных месяцев превышает 1 млн. грн.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000301