Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Правила внутрішнього трудового розпорядку

Відправлено користувачем Ira_Sirena 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 4    Сторінки: 1234Наступна
Друзі, допоможіть - скиньте, у кого є, правила внутрішнього трудового розпорядку для продуктового магазину.
Дякую)
Quote
Ira_Sirena
Друзі, допоможіть - скиньте, у кого є, правила внутрішнього трудового розпорядку для продуктового магазину.
Дякую)

Давайте почту, если Вам подойдет.....
Quote
Иногда могу
Quote
Ira_Sirena
Друзі, допоможіть - скиньте, у кого є, правила внутрішнього трудового розпорядку для продуктового магазину.
Дякую)

Давайте почту, если Вам подойдет.....

Sivak.irina@mail.ru
Дякую)


Quote
Ira_Sirena
Quote
Иногда могу
Quote
Ira_Sirena
Друзі, допоможіть - скиньте, у кого є, правила внутрішнього трудового розпорядку для продуктового магазину.
Дякую)

Давайте почту, если Вам подойдет.....

Sivak.irina@mail.ru
Дякую)
А будьте такі добрі ще мені: ira-s1185@mail.ru
Дякую!
Quote
iryna12
Quote
Ira_Sirena
Quote
Иногда могу
Quote
Ira_Sirena
Друзі, допоможіть - скиньте, у кого є, правила внутрішнього трудового розпорядку для продуктового магазину.
Дякую)

Давайте почту, если Вам подойдет.....

Sivak.irina@mail.ru
Дякую)
А будьте такі добрі ще мені: ira-s1185@mail.ru
Дякую!

ловить
Quote
Иногда могу
Quote
iryna12
Quote
Ira_Sirena
Quote
Иногда могу
Quote
Ira_Sirena
Друзі, допоможіть - скиньте, у кого є, правила внутрішнього трудового розпорядку для продуктового магазину.
Дякую)

Давайте почту, если Вам подойдет.....

Sivak.irina@mail.ru
Дякую)
А будьте такі добрі ще мені: ira-s1185@mail.ru
Дякую!

ловить
Велике спасибі!!!!!
Може хтось ще знає, як правильно написати в тих правилах час роботи. Магазин працює з 8 по 20год., а продавці, теоретично), тільки 8 год. В інший час торгує фоп. Але ж я не можу написати конкретні голини, бо невідомо, коли хтось прийде перевіряти і кого застане на роботі.
Quote
Ira_Sirena
Може хтось ще знає, як правильно написати в тих правилах час роботи. Магазин працює з 8 по 20год., а продавці, теоретично), тільки 8 год. В інший час торгує фоп. Але ж я не можу написати конкретні голини, бо невідомо, коли хтось прийде перевіряти і кого застане на роботі.
А Вы напишите продавцам посменно : например, с 8.00 до 14.00 ( обед с ... до ... = 1 час) и с 14.00 до 20.00 ( обед с... по ... = 1 час), но чтобы за месяц была норма рабочего времени .
И тогда если проверка пришла ДО обеда, а в магазине сам ФОП, он говорит, что сегодня продавец во 2-ю смену.
Если проверкаПОСЛЕ обеда , а в магазине сам ФОП, он говорит, что сегодня продавец в 1-ю смену.
smiling smiley
Там один продавець...
А може написати графік, а потім додати пункт, щось типу, що години роботи можуть змінюватись за знодою і домовленістю двох сторін.
Интересно, а если в нашем магазине работают сам ФОП и его отец (неофициально), то нужны эти правила?? Ну, и я тоже неофициально.eye rolling smiley
Quote
Ovcharuk
Интересно, а если в нашем магазине работают сам ФОП и его отец (неофициально), то нужны эти правила?? Ну, и я тоже неофициально.eye rolling smiley

Мені відповідали, що Правила мають затверджуватись трудовим колективом, а нема колективу - нема правил.
Ловите....посмотрите, подойдут ли Вам Вы для отеля или магазина?
Хтось робив протокол зборів трудового колективу для затвердження цих правил? Киньте, якщо є.
Quote
stambulka
Привіт, і мені можна правила? nick-65@ukr.net


отправила
Дуже дякую. І підскажіть будь-ласка, а затвердує ФОП сам до прийняття працівників, чи після їх прийняття. Якийсь наказ потрібно?
затверджував сам ФОП...я гадаю, что краще до прийняття, а наказ, гадаю не завадить
Мені тут казали, що якщо сам фоп - то це порушення. Має затверджувати трудовий колектив протоколом. Наступних ознайомлювати під розпис.
Ось і я не знаю: затверджувати колективом, але при прийнятті на роботу ознайомлювати. Замкнене коло. А якщо приймає тільки одного працівника? Якщо затвердить сам до прийняття на роботу, номер наказу 1? а прийняття на роботу №2?
А раніше у Вас були працівники?
Якщо вже все-одно робите правила, то чого б не зробити, як належить. Склепали той протокол зборів, дали працівникам підписати, в правилах розписались тай по всьому. А наступні потім просто підписуються про ознайомлення.
Звісно, головне, щоб правила взагалі були)) тому вирішувати Вам))
Quote
stambulka
Дякую

От кому не спиться - фоп-ам і бухгалтерам))
Quote
Иногда могу
Ловите....посмотрите, подойдут ли Вам Вы для отеля или магазина?

а у меня теперь все вместе и отель и магазинsmiling smiley
И правда что то с почтой последнее время, можно сюда еще раз: Dimaxa2006@gmail.com
Quote
Dimaxa
Quote
Иногда могу
Ловите....посмотрите, подойдут ли Вам Вы для отеля или магазина?

а у меня теперь все вместе и отель и магазинsmiling smiley
И правда что то с почтой последнее время, можно сюда еще раз: Dimaxa2006@gmail.com

ловите
Quote
Dimaxa
Quote
Иногда могу
Ловите....посмотрите, подойдут ли Вам Вы для отеля или магазина?

а у меня теперь все вместе и отель и магазинsmiling smiley
И правда что то с почтой последнее время, можно сюда еще раз: Dimaxa2006@gmail.com

по моему улетело smiling smiley
Коллеги, сбросьте и мне, пожалуйста, правила внутреннего трудового распорядка, и если у кого есть кроме продуктового магазина еще и рЭсторан)))

linda_ov@mail.ru

Спасибо.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 4    Сторінки: 1234Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000498