Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Правила внутрішнього трудового розпорядку

Відправлено користувачем Ira_Sirena 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 4    Сторінки: Попередні1234Наступна
Коллеги, прошу и мне сбросить, пожалуйста, правила внутреннего трудового распорядка магазина lllaaa888@mail.ru
Quote
lllaaa
Коллеги, прошу и мне сбросить, пожалуйста, правила внутреннего трудового распорядка магазина lllaaa888@mail.ru

Ловите, отправила
Коллеги, прошу и мне сбросить, пожалуйста, правила внутреннего трудового распорядка магазина lllaaa888@mail.ru
Cпасибо


Quote
lllaaa
Коллеги, прошу и мне сбросить, пожалуйста, правила внутреннего трудового распорядка магазина lllaaa888@mail.ru
Cпасибо

Ну я и отправила Вам
И мне, пожалуйста, сбросьте правила внутреннего трудового распорядка магазина tina.ruslanova@gmail.com
Спасибо!
а можно и мне правила внутреннего трудового распорядка и протокол?hot smiley viorika1986@mail.ru Огромное спасибо всем, кто откликнется! и какие там еще нужны кадровые бумажки ФОПу?
підскажіть будь-ласка ким мені його затверджувати, якщо на фірмі тільки директор і головний бухгалтер?
Затвердження ПВТР роботодавцем одноособово або їх відсутність є порушенням вимог статті 142 КЗпП.

підскажіть будь-ласка ким мені його затверджувати, якщо на фірмі тільки директор і головний бухгалтер?
якщо на фірмі тільки директор і бухгалтер кому ж підписувати ці правила?
Quote
Ira_Sirena
Якщо вже все-одно робите правила, то чого б не зробити, як належить. Склепали той протокол зборів, дали працівникам підписати, в правилах розписались тай по всьому. А наступні потім просто підписуються про ознайомлення.
Звісно, головне, щоб правила взагалі були)) тому вирішувати Вам))


Затвердження ПВТР роботодавцем одноособово або їх відсутність є порушенням вимог статті 142 КЗпП.

підскажіть будь-ласка ким мені його затверджувати, якщо на фірмі тільки директор і головний бухгалтер?
Добрый день! Можно и мне пожалуйста?))) 181084@ukr.net
Привіт, і мені можна правила? І якщо можна протокол зборів трудового колективу для затвердження цих правил? Киньте, якщо є.Дуже вдячна! innagura@i.ua
Підкажіть - якщо є кілька магазинів з різними графіками роботи, то як правильно вказати ці графіки в правилах ВТР? Новий магазин тільки відкрили. ПВТР можна якось доповнити і розписати графіки окремо по магазинах?
Пожалуйста, у кого есть, можете и мне отправить правила втр и протокол? nastya.chorna@ukr.net
а они сильно отличаются? А то я хотела для общепита тоже магазинный подредактировать и не париться)))
Quote
nemcova_cief
а они сильно отличаются? А то я хотела для общепита тоже магазинный подредактировать и не париться)))

Є Типові Правила ВТР, розроблені кимось там зверху. Можна їх взяти і викинути те, що Вам не підходить. І додати те, що підходить.
можна і мені правила, будь ласка? negativeat@gmail.com
Доброго дня, а скиньте будь ласка ще і мені...

na2ysik@gmail.com
шановні, ну давайте ж ділитися... з ким вже поділилися - поділіться і ви...
можна і мені правила, будь ласка?kovanzhi78@mail.ru
Можно пожалуйста и мне правила скинуть? ))) viki.bav@gmail.com
Здравствуйте. Скиньте и мне, пожалуйста, правила. Большое спасибо. irina-marchenko-@mail
Доброго дня. Скиньте, будь ласка, і мені правила внутрішнього розпорядку для магазину. Дякую. lena638182@meta.ua
Добрый день!!!
И я в очередь за правилами, скиньте будь ласка!

s.pro.s@mail.ru

Спасибо!
Доброго дня! Можна, будь-ласка, і мені правила! Дякую.
sekantonina@yandex.ru
Доброго дня!Скиньте, будь ласка, і мені правила внутрішнього розпорядку.Дякую. norman@ukrpost.net
Доброго дня Скиньте ПВТР будь ласка nkraj339@nashkraj.com.ua Дякую
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 4    Сторінки: Попередні1234Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00077300000000001