Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ФОП 2 группа ЕН и отпуск по беременности и родам

Відправлено користувачем Allueta 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
1) Подскажите нужно ли ФОПу, который через пару месяцев пойдет в отпуск по беременности и родам, добровольно становиться на учет в ФСС по ВТП, чтобы получить пособие? Есди да, то будет ли доплата ЕСВ ( сверх 22%)? Или ФОПы подают больничные листы в Управление защиты населения и получают пособие из расчета минимальных взносов?
2) в период отпуска по беременности и родам нужно ли уплачивать ЕН и ЕСВ? Деятельность предпринимателя останавливаться не будет.
3) по окончанию отпуска по БР имеет ли право на отпуск по уходу за ребенком до 3-х лет, если деятельность не останавливать? Что со стажем?
Благодарю за ответы.
Quote
Allueta
1) Подскажите нужно ли ФОПу, который через пару месяцев пойдет в отпуск по беременности и родам, добровольно становиться на учет в ФСС по ВТП, чтобы получить пособие? Есди да, то будет ли доплата ЕСВ ( сверх 22%)? Или ФОПы подают больничные листы в Управление защиты населения и получают пособие из расчета минимальных взносов?
2) в период отпуска по беременности и родам нужно ли уплачивать ЕН и ЕСВ? Деятельность предпринимателя останавливаться не будет.
3) по окончанию отпуска по БР имеет ли право на отпуск по уходу за ребенком до 3-х лет, если деятельность не останавливать? Что со стажем?
Благодарю за ответы.

Я не спец, але всі чогось мовчать, тому висловлю свою думку.
1. Що означає Ставати на облік в ФСС? Наскільки я знаю, то Ви берете свій лікарняний і несете в соц.страх. з іншими документами. Перед цим бажано сходити туди на консультацію, тому що фопи зараз самі мають розраховувати собі цю допомогу. Якщо ви платили мінімальне єсв, то допомога буде нарахована з нього. Тому краще йти вже зараз і порахувати для себе на скільки буде більша виплата, якщо сплата єсв до початку лікарняного буде більша (можете додатково оформитись на роботу до когось, наприклад).
2. Наскільки я пам'ятаю, то платити податки треба, якщо діяльність не припиняється.
3. Нікого не колише наш догляд до 3-х років. Є єсв - є стаж, нема єсв - нема стажу.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026899999999996