Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

% банка и доход ФОП

Відправлено користувачем zorya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
% банка и доход ФОП
Добрый день.
Кто подскажет, ФОП 3 группа, не плательщик НДС, оказание услуг.
Открыли счет в новом банке. А там согласно договора насчитываются % за то что сумма денег лежит на расчетном счете. То есть раз в месяц они начисляют нам % (копейки), относится ли эта сумма у ФОПа на доход?
292.1. Доходом платника єдиного податку є:

1) для фізичної особи - підприємця - дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3 цієї статті. При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності;

А чтобы спать спокойно, можно написать заяву в банк, что типа отказываетесь от этих %. Банк сделает допку к Договору и перестанет напрягать ФОПа этими копейками.
Quote
nikon
292.1. Доходом платника єдиного податку є:

1) для фізичної особи - підприємця - дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3 цієї статті. При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності;

А чтобы спать спокойно, можно написать заяву в банк, что типа отказываетесь от этих %. Банк сделает допку к Договору и перестанет напрягать ФОПа этими копейками.

Спасибо.
В банк обращалась, сказали что не могут эти начисления убрать, это обязательная составляющая у них при открытии счета.


Quote
zorya
Quote
nikon
292.1. Доходом платника єдиного податку є:

1) для фізичної особи - підприємця - дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3 цієї статті. При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності;

А чтобы спать спокойно, можно написать заяву в банк, что типа отказываетесь от этих %. Банк сделает допку к Договору и перестанет напрягать ФОПа этими копейками.

Спасибо.
В банк обращалась, сказали что не могут эти начисления убрать, это обязательная составляющая у них при открытии счета.
Ну, при открытии, так при открытии...
Может, через пару месяцев передумают....
Мы так делали в Укрексиме. Там сразу сделали, без лишних разговоров.
А я по 2 группе всегда включал в доход эти копейки, уж не знаю зачем, но на сумму единого они не как не влияли.
Доброго дня ! Підкажіть будь ласка підприємець 3 група без ПДВ(5%) відкрив розрахунковий рахунок на який поступають кошти від клієнтів ,і як підприємець ще додатково відкрив картковий рахунок ,на цей рахунок перекидає кошти з основного (поточного/розрахункового рахунку) і з нього знімає собі кошти для власних потреб, кошти на цей картковий не поступають!
незнаю як правильно ,я маю обліковувати два рахунки? ці витрати по картковому якось я маю відстежувати?
а для єдиного податку беру те що прийшло на поточний рахунок бо на картковий нічого не поступає?
дякую за відповідь!
Ну то ж особиста картка - до оподаткування єдиним ніякого відношення.
Перерахували з ФОПівського рахунку і забудьте про те)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
я так розумію що корпоративна відкрита на підприємця ,бо як би була особиста то інше діло, а як на підприємця то треба теж напевне відстежувати щоб туди точно ніхно гроші не закидав....чи я помиляюся?
Quote
bagira02081958
я так розумію що корпоративна відкрита на підприємця ,бо як би була особиста то інше діло, а як на підприємця то треба теж напевне відстежувати щоб туди точно ніхно гроші не закидав....чи я помиляюся?

В принципе верно, но с другой стороны кто вам на корпоративную карту будет зачислять?
ну так напевне,хоча не є виключення що на нього можна закинути кошти....ну по ходу розібралася - проглядати картковий треба ,для впевненості. дякую за відповіді!
Товарищи, кстати, - если у флп открыта корпоративная карта - она считается как личная или есть какие-то нюансы?
Спасибо за ответ!
у меня тот же вопрос, у ФОП открыт основной р/с (2600...) и карточный, так вот чтобы снять наличку с основного р/с надо платить 0,75% от суммы комиссии банку, а с карточного - 0,5%: можно же с основного перекинуть на карточный, чтобы при снятии налички меньше %банка был? это же не попадет в доход?...
Спасибо!
В догонку и у меня такой же вопрос. Открыли счёт в Авале, а там платежи можно совершать с одного счёта, а деньги снимать - с другого. Я правильно понимаю, что всё перечисляется на 2600, а потом с него - на 2605?
А, если СДП даст кому-то свои реквизиты и те и те? Получается, что надо отслеживать оба счёта? А в налоговую надо эти счета сообщать?
в налоговую об открытии счета сообщает банк
Извините, не хочу открывать новую тему, можно спрошу здесь?
На расчетный счет предпринимателя, 3-я группа не плательщик НДС, страховая компания собирается перечислить сумму возмещения за причиненный ущерб личному автомобилю предпринимателя в ДТП, нужно ли будет облагать эту сумму 5% ЕН? Очень нужно, помогите, пожалуйста!
292.1. Доходом платника єдиного податку є:

1) для фізичної особи - підприємця - дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3 цієї статті. При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності;
Quote
MPPANNA
292.1. Доходом платника єдиного податку є:

1) для фізичної особи - підприємця - дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3 цієї статті. При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності;
Дякую!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032300000000002