Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

КВЕД 82.99 Надання iнших допомiжних комерцiйних послуг

Відправлено користувачем lasombradeplata 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
я ФОП 3 группа, маю КВЕД 82.99 Надання iнших допомiжних комерцiйних послуг, н.в.i.у та КВЕДи з роздрiбноi торгiвлi.
Чи можу я заключити договiр про надання послуг з реалiзацii товару з iншим ФОП 2 групи? дякую!
А чому ж ні - можете, шо ж тут підказувать... drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


скажіть, будь ласка, чи в цьому році по даній темі нічого не змінилося?
приклад, я ФОП 3 группа, маю КВЕД 82.99 Надання iнших допомiжних комерцiйних послуг, н.в.i.у та КВЕДи з роздрiбноi торгiвлi.
Чи можу я заключити договiр про надання послуг з реалiзацii товару з iншим ФОП 2 групи? тобто чи фоп3 може продавати товари фопа2 в його магазині, чи не прикопається податкова?
Дякую!
Подскажите,СПД 3 группа,если деятельность не велась, какой квэд указывать в декларации?
Ранее указывала основной вид деятельности, так как с прочерком не пропускает программа.
Quote
zorya
Подскажите,СПД 3 группа,если деятельность не велась, какой квэд указывать в декларации?
Ранее указывала основной вид деятельности, так как с прочерком не пропускает программа.
Показывайте тот, который и раньше показывали (ну, когда ещё была деятельность).
Quote
nikon
Quote
zorya
Подскажите,СПД 3 группа,если деятельность не велась, какой квэд указывать в декларации?
Ранее указывала основной вид деятельности, так как с прочерком не пропускает программа.
Показывайте тот, который и раньше показывали (ну, когда ещё была деятельность).

а если СПД только открылось и деятельность не велась?
Тогда тот, который заявлен основным.
В принципе это не имеет значения.......Но показать надо, иначе программа не пускает.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028499999999998