Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Несвоєчасне подання ЄСВ звіту.

Відправлено користувачем svetlanacv 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Скажіть будь ласка, склалося так, що я за липень 16р. подала звіт ЄСВ аж в вересні( несвоєчасно), зараз глянула, а й за червень 16р. немає другої квитанціїї, тобто звіти по ЄСВ за два місяці підряд невчано зданіconfused smiley . Скільки потрібно штрафів платити???
А ви впевнені шо вони нездані?!?!?! Можливо просто
другі квитанції не надійшли - варто впевнитись, перш
ніж здавать, бо можуть задвоїтись дані...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Та,нi, нажаль не зданi...


народ , про звіт ЄСВ за червень 2016 року у кого не прийшла 2 квитанція може скластися так , що звіт до бази пенсійного фонду просто не надійшов. Вчора я по своїй організації виясняла в ДПІ Шевченківського району (каб. 104) , чому мого звіту немає в базі ПФУ. Виявилось , що список організацій у кого звіт не завантажився близько тисячі. Рекомендовано працівником ПФУ написати лист до ДПІ , щоб уникнути штрафу з прохання прийняти звіт за червень у зв'язку із збоєм системи та незавантаженням його до бази ПФУ .
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035099999999999