Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП, що надає послуги бухгалтерського обліку

Відправлено користувачем Larry_Brook 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Ми всі знаємо про переваги єдиної системи, в тому числі і для бухгалтера

Будучи єдиним бухгалтером, маю бажання, стати фопом що надає послуги бухгалтерського супроводження юр особі на яку зараз працюю.

Виправте мене якщо щось не так. Аби уникнути будь-яких спорів мені необхідно звільнитись. Оскільки я - особа відповідальна за ведення обліку - слід сповістити податкову про зміну такої особи, ця роль ляже на плечі директора. Це щодо податкової.

Щодо переліку потенційних послуг, мої функції, як і в більшості, дуже широкого спектру. Що я можу включити до акту щомісячного супроводження і яку вартість послуг можу відображати, тобто яким буде прайс????

Загалом цікавить як правильно перейти від бухгалтера на фопа бухгалтера.
постую послухаю і мене цікавить ...
Quote
Larry_Brook
Ми всі знаємо про переваги єдиної системи...

Ой а мне интересно что такое "единая система" и что это там за преимущества eye rolling smiley


Як це оформити на одному підприємстві не підкажу, в свій час, коли звільнилася у одних, а новий роботодавець не спішив оформити офіційно, просто пішла і зареєструвалася ФОПом.
Для мене навіть краще вийшло - робота в декількох місцях, тьфу-тьфу, є, графік планую сама, якщо що з однією фірмою сталося /закрилася, проблеми з оплатою.../ то є підстраховка в другому місці.
Ну по роботі то пусто, то густо...
Ну податки сама плачу, але ...
В актах РОЗПИСУЮ ВСЕ що роблю, а не одним рядком; де більші обсяги, де менші, де з ПДВ, де без.
Від цього і оплата залежить, яку стараюсь прив*язувати до курсу НБУ (є пару нульовок, так там чисто символічна і стабільна)
Але вже навчена - все показую офіційно, хай краще більший податок заплачу, але якщо що - є на що опертися, а то друзі-друзями, а на 3-4 тисячі у.о. колись "нагріли"
Quote
Larry_Brook
Ми всі знаємо про переваги єдиної системи, в тому числі і для бухгалтера

Будучи єдиним бухгалтером, маю бажання, стати фопом що надає послуги бухгалтерського супроводження юр особі на яку зараз працюю.

Виправте мене якщо щось не так. Аби уникнути будь-яких спорів мені необхідно звільнитись. Оскільки я - особа відповідальна за ведення обліку - слід сповістити податкову про зміну такої особи, ця роль ляже на плечі директора. Це щодо податкової.

Щодо переліку потенційних послуг, мої функції, як і в більшості, дуже широкого спектру. Що я можу включити до акту щомісячного супроводження і яку вартість послуг можу відображати, тобто яким буде прайс????

Загалом цікавить як правильно перейти від бухгалтера на фопа бухгалтера.[/quote


Поскольку деятельность в сфере бухгалтерского учета и деятельность в сфере аудита по своей сути являются разными видами деятельности, единоналожники, которые намерены предоставлять исключительно бухгалтерские услуги, имеют право находиться на упрощенной системе. Такой вывод сделали сами налоговики (категория 107.03 ЗІР), и мы с ними полностью согласны.
При этом ГФСУ подсказывает (категория 107.01 ЗІР): если в КВЭД-2010 под одним кодом идет несколько видов деятельности, среди которых есть и разрешенные для единоналожников, и запрещенные, то в заявлении на упрощенку нужно указать только разрешенный вид деятельности, а запрещенный — исключить.
В нашем случае это будет выглядеть так: 69.20 «Деятельность в сфере бухгалтерского учета; консультирование по вопросам налогообложения».
Ну и после того, как вы станете единоналожником, будьте внимательны: в договорах с заказчиками указывайте только бухгалтерские услуги, ни в коем случае не аудиторские. Иначе лишитесь права работать на упрощенке.
Опять же, вы должны помнить: единоналожники группы 2 не имеют права предоставлять услуги юрлицам, которые находятся вне упрощенки ( п.п. 2 п. 291.4 НКУ).
Поэтому, если вы хотите вести бухучет у плательщика налога на прибыль, неприбыльной организации или зарубежного заказчика, вам прямая дорога в группу 3.
К бухгалтерским услугам, к примеру, относятся: организация и ведение бухгалтерского учета, восстановление бухучета, его автоматизация, разработка приказа об учетной политике, составление финансовой отчетности, составление и подача отчетов в налоговые органы, разовые письменные или устные консультации по бухучету и налогам и т. п.
В отличие от этого, к аудиторским услугам относят: проверку данных бухгалтерского учета и показателей финансовой отчетности с целью высказывания независимого мнения аудитора о ее достоверности, подтверждение корректности отражения операций в бухгалтерском учете, выявление ошибок, фактов мошенничества, некомпетентности, умышленного искажения отчетности, предоставление рекомендаций по устранению нарушений и т. п.

Все ответы на [searchservice.com.ua]

[searchservice.com.ua]
Хіба не треба мати ліцензію або сертифікати щоб мати можливість надавати ці послуги????
Quote
Ключик
Хіба не треба мати ліцензію або сертифікати щоб мати можливість надавати ці послуги????

Окстіцця - які ліцензії чи сертифікати на бух.послуги eye popping smiley
Це ж не аудит drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Як ФОП визначить чи порядно ця людина здає звіти..чи взагалі вміє це робити?..хто відповідать буде?
Можно подумать, наличие лицензии и/или сертификата у человека гарантирует его порядочность........
ФОПу придётся знакомых поднапрячь....или обращаться в кадровые агентства. И то.....читай резюме или не читай : пока с человеком не поработаешь - ничего про него не узнаешь...
Quote
Ключик
Як ФОП визначить чи порядно ця людина здає звіти..чи взагалі вміє це робити?..хто відповідать буде?
а договор зачем? вот там и пропишите все, что нужно...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029600000000002