Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Перехід з 3-ї групи єд.податок на 2-гу групу

Відправлено користувачем perlunka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Відгукніться хто може щось прояснити по питанню переходу з 3-ї гупи єдиного податку на 2-гу групу.
ФОП на 3-й групі повинен працювати до кінця року. А з 01.01.16р. вже почати роботу на 2-гій групі. Потрібно внести зміни в держреєстр, тобто змінити КВЕДи так, щоб відповідали 2-й групі. Якщо це почати робити тепер, тоді на 3-й не можна буде допрацювати до кінця року? Але якщо не подавати, тоді до 15.12.16р. я не встигну подати заяву про перехід в податкову? Бо в заяві вже потрібно внести правильні КВЕДи? Чи то не обов"язково спочатку міняти КВЕДи в держреєстрі, а подавати заяву в ДПІ з новими КВЕДами перш ніж змінювати в держреєстрі? Голова закрутилась.
Будь-ласка, допоможіть розібратися.
Я так розумію, що ніхто не має часу зі мною поспілкуватись? Ну що ж, спробую привернути до себе Вашу увагу.

Зміну групи я вже проходила по іншому ФОПу. Ми переходили з загальної системи на єдиний податок 3-ї групи. ФОП не працював. Тому було все просто. Подала зміни по КВЕД в Державний реєстр, а потім як отримала нову Виписку, написала заяву в ДФС про перехід на єдиний податок, там і прописала нові КВЕДи. Але тоді я не заморочувалась, бо ФОП не працював. А в цьому випадку ФОП працює, надає послуги, і контракт укладений до кінця 2016р., тобто 3-тя група потрібна до кінця року. І якщо я в грудні подам заяву на перехід на 2 групу в ДФС, то мої КВЕДи повинні відповідати КВЕДам 2-ї групи, бо інакше не переведуть? Правильно я розумію? Чи можна на поч.грудня змінити КВЕДи, і допрацювати на старих місяць, а нові вступлять в дію з якого періоду?confused smiley
Ну навіщо вам міняти КВЕДи у реєстратора, якшо потрібні
для роботи на 2-й групі уже є. Заповнюючи заяву на єдиний
ви внесете тільки ті, якими можна займатись 2-й групі, та й
по всьому... Якшо ж нема, то просто додати потрібні у
реєстратора, не виключаючи інших, а вносити в заяву тільки
потрібні для роботи на 2-й...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Quote
perlunka
Я так розумію, що ніхто не має часу зі мною поспілкуватись? Ну що ж, спробую привернути до себе Вашу увагу.

Зміну групи я вже проходила по іншому ФОПу. Ми переходили з загальної системи на єдиний податок 3-ї групи. ФОП не працював. Тому було все просто. Подала зміни по КВЕД в Державний реєстр, а потім як отримала нову Виписку, написала заяву в ДФС про перехід на єдиний податок, там і прописала нові КВЕДи. Але тоді я не заморочувалась, бо ФОП не працював. А в цьому випадку ФОП працює, надає послуги, і контракт укладений до кінця 2016р., тобто 3-тя група потрібна до кінця року. І якщо я в грудні подам заяву на перехід на 2 групу в ДФС, то мої КВЕДи повинні відповідати КВЕДам 2-ї групи, бо інакше не переведуть? Правильно я розумію? Чи можна на поч.грудня змінити КВЕДи, і допрацювати на старих місяць, а нові вступлять в дію з якого періоду?confused smiley
КВЭДы у госрегистратора вам никак не помешают, можно добавить все что угодно сейчас, а уже до 15.12 подать заявление с нужными КВЭДами на след.год. Поменять КВЭДы в своей работе можно только путем подачи заявления в налоговую, а не госрегистратору (но у него они уже должны быть)
Quote
Шустрик
Ну навіщо вам міняти КВЕДи у реєстратора, якшо потрібні
для роботи на 2-й групі уже є. Заповнюючи заяву на єдиний
ви внесете тільки ті, якими можна займатись 2-й групі, та й
по всьому... Якшо ж нема, то просто додати потрібні у
реєстратора, не виключаючи інших, а вносити в заяву тільки
потрібні для роботи на 2-й...drinking smiley

Те що мені було потрібно почути. Ви як завжди мене виручаєте.
Дякую!!!
Quote
Kisulya
КВЭДы у госрегистратора вам никак не помешают, можно добавить все что угодно сейчас, а уже до 15.12 подать заявление с нужными КВЭДами на след.год. Поменять КВЭДы в своей работе можно только путем подачи заявления в налоговую, а не госрегистратору (но у него они уже должны быть)

Сьогодні я буду спати спокійно. А не вичитувати купа непотрібної інформації. Отже додаю нові КВЕДи. А потім подаю заяву тільки з потрібними.
Дякую за допомогу!!!
Дивуюся наскільки все просто. А я як завжди, понапридумувала стільки різних проблем, що аж сама запуталась.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030299999999994