Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Потрібна консультація з відкриття ФОП

Відправлено користувачем Lutsiuk_V_V 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. Потребую підказок.
Хочу зареєструватися як ФОП. Займаюся виготовленням портретів на холсті. Я графічний художник. Шукаю замовників, беру оплату за повну роботу, малюю ескіз, на цьому моя робота завершується. Далі передаю замовлення на типографію, вони уже друкують мою роботу на холсті та відсилають замовнику.
До якої групи належить данний вид діяльності?
Якщо мій чистий дохід буде в межах 5000 грн, які податки я буду сплачувати, за якими ставками, та як максимально зменшити суму податків?
Буду вдячний за допомогу.
Я веду облік у архітектора. Ваша діяльність схожа - він бере замовлення, виконує свою частину, далі передає ще спеціалістам, потім я роблю акт виконаних робіт і закриваю угоду.

Зареєструвала його як ФОП на 3 групі без ПДВ, платить 5% з доходів. До речі, з вами у якому вигляді розраховуються? Нам перераховують кошти на р/рахунок.

Також плачу за нього 319грн. ЄСВ (раз у квартал = 319,00х3міс.).

От ви і рахуйте, якщо дохід буде 5000грн., то ви заплатите від нього 5% в бюджет (якщо оберете 3гр.) + кожного місяця, коли почали отримувати дохід 319грн. ЄСВ.
Вам найкраще підійде 3-тя група. Будете сплачувати близько 320 грн. в місяць в пенсійний та 5% від обігу по рахунку.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026300000000001